ColorWorks CW-C6000 Series

Кольоровий принтер для друку етикеток
Чотиридюймові кольорові принтери для друку етикеток забезпечують персоналізований, гнучкий, кольоровий друк етикеток і підтримують різноманітні формати етикеток.
Ці цифрові чотириколірні принтери для друку етикеток на вимогу відкривають нові можливості для компаній, які мають справу з великою кількістю артикулів, але не мають багато часу. Серія C6000 відповідає потребам клієнтів із мало- та середньосерійним виробництвом у багатьох галузях (харчова, хімічна, обробна промисловість, виробництво напоїв тощо). Серія включає моделі із пристроєм для розділення шарів (Pe) і автоматичним різаком (Ae).
ColorWorks CW-C6000 Series
Огляд

Огляд

Різноманітні носії

Серія C6000 має чимало нових функцій для практичних і творчих рішень. Підтримуються різні типи носіїв, навіть текстурований папір, шириною від 25,4 мм до 112 мм. На практиці ці принтери для друку етикеток ColorWorks можуть друкувати все: від крихітних етикеток для пляшечок із рідиною для електронних сигарет до великих міцних етикеток, що підходять для хімічних банок. Версія з матовими чорними чорнилами (для моделей Pe та Ae) також забезпечує користувачам більшу гнучкість друку на текстурованому або звичайному папері.

Простота використання

Серія розроблена із думкою про користувача. Усі операції можна проводити спереду, що економить робочий простір. Замінити рулон можна спереду, справа і зліва. Ми також розробили ряд технічних інструментів для керування принтером, його налаштування й обслуговування, зокрема: керування веб-інтерфейсом і групою принтерів, віддалене налаштування, обслуговування й моніторинг.

Якість друку

Ці принтери для друку етикеток стандартно забезпечують високу якість і високу роздільну здатність чотириколірного друку, а на додачу мають функцію підбору кольорів (інструмент із підбору профілю ICC та плашкового кольору) для вражаючих, ефектних кольорових етикеток на вимогу.

Проста інтеграція

Усі моделі в асортименті підтримують інтеграцію. Пряма підтримка SAP, ESC Label, драйвери Linux і Mac. Сумісність із ZPLII

Головні особливості

  • Друк на різноманітних носіях Розширена підтримка носіїв. Ширина етикеток від 25,4 мм до 112 мм
  • Компактність Простий, ненав’язливий дизайн із керуванням на передній панелі
  • Модель із вбудованим розділенням шарів (CW-C6000Pe) Для друку й наклеювання на товари на виробничій лінії.
  • Модель із автоматичним різаком (CW-C6000Ae) Для хімікатів, харчових продуктів, напоїв, садівництва й логістики
  • Версія із чорними матовими чорнилами Доступно для моделей CW-C6000Ae та CW-C6000Pe

Завантажити додаткову інформацію

ColorWorks CW-C6000 Series Специфікація / брошура PDF
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Носій

Високоглянцевий папір для друку етикеток High Gloss Label
Продукт
Матовий папір для друку етикеток PE Matte Label
Продукт
Матовий папір найвищої якості для друку етикеток Premium Matte Label
Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка