EcoTank L3100

Друк без картриджів
Принтер EcoTank 3 в 1 нового покоління постачається з чорнилами, які забезпечують друк протягом 3 років1. Він простий у використанні, надійний і компактний.
Із принтером EcoTank 3 в 1 контролювати витрати легко й просто, адже пристрій постачається із запасом чорнил, які забезпечують друк документів протягом 3 років1. Це означає, що ви можете суттєво заощадити на вартості чорнил. Завдяки вдосконаленій системі перезаправки чорнил і новому дизайну контейнерів, що запобігає протіканню, ця компактна модель стане надійним і простим у користуванні помічником для друку документів у великих обсягах.
Артикул: C11CG88401
EcoTank L3100
Огляд

Огляд

Ультраекономічність

Цілих три роки1 — ось як довго вам не потрібно буде купувати нові чорнила для L3100. Це означає, що ви можете суттєво заощадити на вартості чорнил. Із замінними чорнилами принтер забезпечує надзвичайно низьку вартість друку однієї сторінки та здатний видрукувати 4 500 чорних та 7 500 кольорових сторінок2.

Друк без картриджів

Резервуари для чорнил підвищеної місткості, якими оснащено принтер EcoTank, дозволяють здійснювати заправку чорнил значно рідше. Цей принтер використовує резервуари для чорнил підвищеної місткості, що дозволяє повністю відмовитися від картриджів. Крім того, однією з переваг цього пристрою 3 в 1 є багатофункціональність — ви можете на ньому друкувати, сканувати та копіювати.

Зустрічайте принтери нового покоління

Зручне розміщення резервуара для чорнил в передній частині пристрою дозволяє йому залишатися компактним, забезпечувати зручний доступ для заправки та і легко контролювати рівень чорнил. Він оснащений удосконаленою системою заправки чорнил, створеною для мінімізації протікань та будь-якого пов'язаного з цим безладу. Нові контейнери оснащені механізмом, який забезпечує заправку кожного з резервуарів відповідним кольором.

Високоякісні результати

Принтер EcoTank, оснащений друкуючою голівкою Micro Piezo, пропонує надійне рішення друку. Гарантія на 1 рік або 30 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Запас чорнил на 3 роки в комплекті постачання1 Надзвичайно місткий резервуар для чорнил
  • Надзвичайно економний друк Суттєво заощаджуйте на вартості чорнил
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та акуратною заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Надійні результати Технологія Micro Piezo, оригінальні чорнила Epson, гарантія виробника
  • Пристрій 3 в 1 Друк, копіювання та сканування, а також друк фотографій формату 10 х 15 см без полів
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

4-колірні контейнери 103 ,чорнила
Продукт
Ресурс
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: