EcoTank L3156

Друк без картриджів
Зустрічайте нове покоління принтерів Epson білого кольору, які не містять картриджів. Принтер 3 в 1 простий у користуванні, компактний та оснащений модулем Wi-Fi Direct.
Компактний принтер EcoTank 3 в 1 білого кольору з модулем Wi-Fi Direct здатний задовольнити будь-які потреби, адже він виконаний в елегантному корпусі з компактним дизайном, підтримує мобільний друк та оснащений ефективними технологіями. Цей надійний принтер без картриджів вирізняється вдосконаленою системою заправки чорнил і простими в користуванні контейнерами. Завдяки запасу чорнил на 3 роки1 ви зможете суттєво заощадити на вартості чорнил.
Артикул: C11CG86412
EcoTank L3156
Огляд

Огляд

Ультраекономічність

Цілих три роки1 — ось як довго вам не потрібно буде купувати нові чорнила для L3156. Це означає, що ви можете чимало заощадити на вартості чорнил2. Із змінними чорнилами принтер забезпечує надзвичайно низьку вартість друку однієї сторінки та здатний видрукувати 4 500 чорних та 7 500 кольорових сторінок2.

Друк без картриджів

Принтер EcoTank не потребує частих заправок. Цей принтер використовує резервуар для чорнил підвищеної місткості, що дозволяє повністю відмовитися від картриджів.

Зустрічайте принтери нового покоління

Зручне розміщення резервуара для чорнил в передній частині пристрою дозволяє йому залишатися компактним, забезпечувати зручний доступ для заправки та і легко контролювати рівень чорнил. Він оснащений удосконаленою системою заправки чорнил, створеною для мінімізації протікань та будь-якого пов'язаного з цим безладу. Нові контейнери оснащені механізмом, який забезпечує заправку кожного з резервуарів відповідним кольором.

Друк майже з будь-яких пристроїв

За допомогою модуля Wi-Fi та Wi-Fi Direct принтер може приймати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint3.

Високоякісні результати

Принтер EcoTank, оснащений друкуючою голівкою Micro Piezo, пропонує надійне рішення друку. Гарантія на 1 рік або 30 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Запас чорнил на 3 роки1 Надзвичайно місткі резервуари для чорнил.
  • Надзвичайно економний друк Друк до 4 500 чорно-білих або 7 500 кольорових сторінок2
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та чистою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Підтримка Wi-Fi, Wi-Fi Direct та застосунків Друк із мобільних пристроїв
  • Пристрій 3 в 1 Друк, копіювання та сканування, а також друк фотографій без полів
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

4-колірні контейнери 103 ,чорнила
Продукт
Ресурс
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: