EcoTank L3160

Монохромний принтер EcoTank 4 в 1
Принтер EcoTank 4 в 1 допоможе вам скоротити витрати на друк. Надійний, швидкий та енергоефективний принтер оснащено технологією автоподачі паперу, а також можливістю підключення до Wi-Fi та Ethernet.
Довговічний, швидкий та енергоефективний принтер EcoTank 4 в 1 дозволяє друкувати документи через мережу Wi-Fi або Ethernet. Економне рішення: друкуйте до 11 000 сторінок чорною фарбою з комплекту постачання1. Обирайте потрібну функцію безпосередньо на кольоровому сенсорному екрані з діагоналлю 6,1 см. Пристрій автоматичної подачі паперу дозволяє суттєво заощадити час під час сканування та копіювання документів, що складаються з декількох аркушів. Заощаджуйте простір завдяки багатофункціональному пристрою 4 в 1, який може друкувати, сканувати, копіювати та передавати факс.
Артикул: C11CH42405
EcoTank L3160
Огляд

Огляд

Скорочення витрат на друк

Принтер EcoTank економить ваш час та кошти в порівнянні з лазерними принтерами. Завдяки великому перезаправному резервуару для чорнил і додатковим флаконам з чорнилами, що включені в комплектацію, ви зможете надрукувати тисячі сторінок одразу після купівлі принтера.

Низька вартість заміни

Заощаджуйте витрати на друк завдяки великому резервуару для чорнил EcoTank та змінним контейнерам.

Простота використання

Принтер M3170 надзвичайно простий у використанні, адже він оснащений переднім лотком та екраном із відображенням рівня чорнил. Чорнильні контейнери EcoTank оснащені системою повітряної подачі, завдяки якій чорнила потрапляють всередину

резервуара без жодних стискань.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Друкуйте практично з будь-якого місця завдяки Wi-Fi Direct і застосунку Epson iPrint2. Ви зможете надсилати документи для друку зі свого мобільного телефона, ноутбука або планшета, де б ви не були.

Надійність

Насолоджуйтеся неперевершеною якістю друку та надійністю принтера EcoTank з гарантією 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Скорочення витрат на друк Економний принтер із безкартриджним друком і великою кількістю чорнила в комплекті постачання
  • Надійність і довговічність Гарантія 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше)
  • Економія часу Двосторонній друк, лоток на 250 арк., автоподача паперу, кольорова сенсорна панель з діагоналлю 6,1 см
  • Швидкий і якісний друк для бізнесу через Wi-Fi Мобільний друк, швидкість 20 ст. на хв.3, без розігрівання, друкуюча голівка PrecisionCore, факс
Аксесуари

Аксесуари

Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: