EcoTank L4150

Друк без картриджів
Зустрічайте нове покоління принтерів Epson, які не містять картриджів. Принтер 3 в 1 простий у користуванні, компактний та оснащений можливістю підключення через Wi-Fi Direct.
Друк без картриджів
Принтер EcoTank не потребує частих заправок. Цей принтер використовує резервуар для чорнил підвищеної місткості, що дозволяє повністю відмовитися від картриджів.

Ультраекономічність
Цілих три роки1 — ось як довго вам не потрібно буде купувати нові чорнила для L4150. Із замінними чорнилами принтер забезпечує надзвичайно низьку вартість друку однієї сторінки та здатний видрукувати 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2.

Зустрічайте принтери нового покоління
Зручне розміщення резервуара для чорнил в передній частині пристрою дозволяє йому залишатися компактним, забезпечувати зручний доступ для заправки та і легко контролювати рівень чорнил. Він оснащений удосконаленою системою заправки чорнил, створеною для мінімізації протікань та будь-якого пов'язаного з цим безладу. Нові контейнери оснащені механізмом, який забезпечує заправку кожного з резервуарів відповідним кольором. Пігменти чорних та кольорових чорнил забезпечують чіткий контрастний текст і яскраві кольори зображення.

Друк майже з будь-яких пристроїв
За допомогою модуля Wi-Fi та Wi-Fi Direct принтер може приймати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint3.

Високоякісні результати
Принтер EcoTank, оснащений друкуючою голівкою Micro Piezo, пропонує надійне рішення друку. Гарантія на 1 рік або 30 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).
Артикул: C11CG25403
EcoTank L4150
Огляд

Огляд

{bБезкартриджний друк

З цим принтером серії EcoTank ITS забезпечується довший термін роботи без заправки чорнилами. Він використовує резервуар для чорнил ультра-високої ємності заради повної відмови від картриджів.

Ультраекономний

Повні три роки1 – аж на такий період часу ви можете забути про необхідність придбання чорнил для принтера L4150. Забезпечуючи надзвичайно низьку вартість друку у перерахуванні на сторінку, цей принтер друкує до 14000 чорно-білих та 5200 кольорових сторінок лише за рахунок чорнил, що йдуть у комплекті2.

Ознайомтесь з новим поколінням

Завдяки тому, що резервуар з чорнилами розташований спереду принтера, такий новий дизайн є компактним і зручним для заправки та дозволяє чітко бачити рівень чорнил. Модель оснащена вдосконаленою системою заправки чорнил, спроектованою для мінімізації ризику розлиття. Нові пляшки мають механізм, який забезпечує неможливість заправки чорнила у резервуар, призначений для іншого кольору. А завдяки чорним пігментним та кольоровим чорнилам на основі барвників, цей принтер створює роздруківки з чітким текстом і яскравими кольорами.

Друкуйте звідки вам зручно

Завдяки підтримці Wi-Fi і Wi-Fi Direct принтер може отримувати файли з смарт-пристроїв за допомогою програми Epson iPrint3.

Якісні результати

Завдяки друкувальній голівці Micro Piezo, принтер з EcoTank представляє собою надійне рішення для друку. Він має стандартну гарантію на один рік, а також акційну гарантію до трьох років5.}

Головні особливості

  • Запас чорнил на 3 роки1 Надзвичайно місткий резервуар для чорнил
  • Надзвичайно економний друк Із змінними чорнилами ви можете друкувати до 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та чистою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Підтримка Wi-Fi, Wi-Fi Direct та застосунків Друк із мобільних пристроїв
  • Пристрій 3 в 1 Друк, копіювання та сканування, а також друк фотографій без полів

Завантажити додаткову інформацію

EcoTank L4150 Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

101 4 färgbläckflaskor ,чорнила
Продукт
Ресурс
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт

Примітки: