WorkForce Pro WF-C579RD2TWF

Високопродуктивні багатофункціональні пристрої формату A4 з системою RIPS
Наш найновіший багатофункціональний пристрій для роботи з документами формату A4 з системою змінних контейнерів для чорнил RIPS (Replaceable Ink Pack System) забезпечує швидкий друк, якісне сканування і чітке копіювання, займаючи менше місця, маючи нижчу сукупну вартість володіння і здійснюючи менше шкідливого впливу на довкілля.
Підвищуйте продуктивність свого бізнесу, зменшивши потреби у втручанні в робочі процеси, скоротивши час виходу першої сторінки, покращивши надійність правил друку і стабільність робочих процесів — і при всьому цьому зменшивши витрати на друк і шкідливий вплив на довкілля. Великий ресурс друку (до 50 000 чорно-білих і до 20 000 кольорових сторінок), висока швидкість дуплексного сканування і широкий асортимент рішень для робочих процесів у бізнес-середовищі дозволяють назвати цей пристрій справжньою «робочою конячкою» для офісів.
Артикул: C11CG77401BR
WorkForce Pro WF-C579RD2TWF
Огляд

Огляд

{bНизькі експлуатаційні витрати

Великий ресурс чорнил скорочує потреби часто замовляти і замінювати витратні матеріали, тим самим сприяючи більш точному прогнозуванню витрат на друк і конкурентній сукупній вартості володіння (СВВ). Крім того, струменева технологія друку означає меншу кількість змінних деталей, скорочує приховані витрати на обслуговування і потреби втручання в процес.

Висока продуктивність

Підтримувати високу продуктивність допоможуть короткий час виходу першої сторінки (FPOT) (всього 4,8 секунди з режиму готовності для чорно-білих і 5,3 секунди для кольорових сторінок), темп друку до 24 кольорових і монохромних сторінок за хвилину (вимірювання за ISO), а також висока швидкість дуплексного сканування 60 зображень за хвилину. Покращений ресурс вузлів, розрахований на 240 тисяч сторінок, дозволить друкувати більше за довший період. Максимальна ємність паперу 1330 аркушів означає менше часу, витраченого на наповнення лотка.

Низький вплив на довкілля

На додачу до пришвидшення друку відсутність потреби у нагріванні завдяки струменевій технології друку також сприяє зменшенню шкідливого впливу на довкілля, в результаті чого ви отримуєте економічне рішення, що означає знижене споживання електроенергії і зменшені потреби у витратних матеріалах. Великий ресурс друку означає менше відходів від витратних матеріалів, а також відсутність шкідливого пилу від тонеру і виділення озону.

Створений для бізнесу

Даний пристрій сумісний з широким асортиментом рішень. Серверне ПЗ Epson Print Admin дозволяє ще більше підвищити продуктивність і контролювати використання принтерів; ПЗ Epson Device Admin дозволяє керувати парком принтерів і аналізувати їхнє використання; ПЗ Document Capture Pro дозволяє керувати розширеними функціями сканування з відправленням документів до сховища (push scan). Також наші партнери Nuance, PaperCut і Y Soft пропонують рішення, що можуть бути легко пристосовані до особливих потреб вашого бізнесу.}

Головні особливості

  • Низькі експлуатаційні витрати Вигода від низької сукупної вартості володіння
  • Короткий час виходу першої сторінки (FPOT) 4,8 с з режиму готовності для чорно-білих сторінок і 5,3 с для кольорових сторінок
  • Висока швидкість сканування 60 зобр./хв в однопрохідному дуплексному режимі з автоматичним подавачем
  • Знизьте шкідливий вплив на довкілля Низьке споживання електроенергії скорочує викиди CO2, виділення озону відсутнє
  • Використовуйте разом з широким вибором рішень Програмне забезпечення для друку та сканування
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка