WorkForce Pro WF-R5190DTW

Забезпечуючи передбачуваність витрат на друк, цей унікальний струменевий принтер для бізнес-сфери потребує мінімальних дій від користувача, що підвищує продуктивність.
Цей інноваційний бізнес-принтер, доступний лише у друкарнях, авторизованих Epson, має систему змінних контейнерів для чорнил (RIPS) від Epson, забезпечуючи дуже високий ресурс картриджів. З цим принтером, що друкує документи формату A4 для робочих груп, можна отримати переваги у вигляді підвищення продуктивності локальних принтерів за умови мінімального втручання користувачів і передбачуваних витрат на друк.
Артикул: C11CE28401
WorkForce Pro WF-R5190DTW
Огляд

Огляд

{bДрук 75 000 сторінок без перерви

Друкуйте до 75 000 чорно-білих або до 50 000 кольорових сторінок без заміни чорнил1 завдяки блокам подачі чорнил високої ємності.

Створений для бізнесу

Технологія PrecisionCore забезпечує високу якість на виході продукції, якою власне й славиться компанія Epson, зі швидкістю, необхідною для офісного, комерційного або промислового друку. Надруковані документи швидко висихають завдяки високоякісним чорнилам DURABrite Ultra. Емуляції протоколів друку PDL, у тому числі PCL і Adobe PostScript 3, а також підтримка Gigabit Ethernet дають змогу легкої інтеграції цього принтера в бізнес-середовище. Його функція Wi-Fi Direct® також дозволяє друк із підтримуваних бездротових пристроїв без підключення до маршрутизатора.

Енергоефективність

Пристрій WF-R5190DTW споживає до 80 % менше енергії, ніж кольорові лазерні принтери конкурентів2, завдяки технології, що не потребує нагрівання принтера перед роботою. Робота без виділення озону, а також покращений режим тихого друку та відсутність шуму вентилятора під час або після друку дозволяють назвати принтер ідеальним для робочого середовища. Окрім цього, у ньому менше змінних деталей, ніж у лазерних принтерах.

Заощаджуйте час

Встигайте зробити більше зі швидким друком до 34 монохромних сторінок за хвилину і 30 кольорових сторінок за хвилину (або 20 сторінок за хвилину згідно з ISO)3. Велика ємність лотка для паперу на 580 аркушів гарантує економію часу, що зазвичай витрачається на його наповнення. Наявна функція автоматичного двостороннього друку для полегшення та підвищення ефективності будь-якої роботи.}

Головні особливості

  • Високопродуктивний друк Друкуйте до 75 000 сторінок без заміни чорнил1
  • Екологічний Споживає до 80 % менше енергії, ніж кольорові лазерні принтери конкурентів2
  • Економте час Автоматичний двосторонній друк
  • Створений для бізнесу Емуляція PDL
  • Технологія PrecisionCore Найсучасніша технологія виготовлення друкувальних голівок Epson

Завантажити додаткову інформацію

WorkForce Pro WF-R5190DTW Специфікація / брошура PDF
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Носій

Папір Business Paper
Продукт
Папір для струменевого друку фотографічної якості Photo Quality Ink Jet Paper
Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Підтримка