SureColor SC-F10000H (Lc,Lm)

Сублімаційний принтер
Цей 76-дюймовий 6-колірний промисловий сублімаційний принтер можна заправляти оригінальними флуоресцентними або світлими чорнилами й таким чином розширяти асортимент продукції.
Принтер SC-F10000H створений для стабільного, надійного й високоякісного друку. Гнучкий вибір результатів друку дає змогу застосовувати принтер у найрізноманітніших галузях (виробництво модного та спортивного одягу, домашнього текстилю та м’яких вивісок). Принтер оснащений чорнилами CMYK і додатково одним із двох комплектів чорнил: флуоресцентні жовтий і рожевий або світло-блакитний і світло-пурпуровий.
Артикул: C11CF83301A0
SureColor SC-F10000H (Lc,Lm)
Огляд

Огляд

Незмінно висока якість

Epson виробляє всі компоненти для SC-F10000H, включно з друкувальними голівками, чорнилами та програмним забезпеченням. Також надаються файли EMX і носії Epson для правильного налаштування кольорів і самого пристрою. Друкувальна голівка PrecisionCore MicroTFP шириною 4,7 дюйма забезпечує швидкий друк завдяки більшій поверхні.

Перевірена надійність

Надійна промислова конструкція SC-F10000H дає змогу день за днем виготовляти високоякісну друковану продукцію. Надійність принтера додатково підвищується завдяки покращеному автоматичному контролю натягу (Ad-ATC) для точної та стабільної подачі навіть тонких носіїв, технології автоматичного налаштування (з вбудованою камерою RGB) та програмному забезпеченню для віддаленого керування принтером. Для збільшення часу безвідмовної роботи та підвищення продуктивності в SC-F10000H використовуються деталі, які може замінювати оператор 1.

Висока продуктивність

Усі компоненти SC-F10000H дають змогу покращити якість друку, підвищити продуктивність і зменшити витрати. Продуктивність роботи додатково покращується завдяки великим контейнерам для чорнил (3 л і 10 л) з можливістю «гарячої» заміни.

Швидкість

Друкувальна голівка PrecisionCore MicroTFP і високоефективна сушарка дають принтеру SC-F10000H змогу друкувати зі швидкістю до 246 м2/год, поєднуючи якість із високою продуктивністю.

Головні особливості

  • Система подачі чорнил великої місткості 10-літрові або 3-літрові контейнери з функцією «гарячої» заміни
  • Друк флуоресцентними або світлими чорнилами Оригінальні флуоресцентні жовті й рожеві чорнила або світло-блакитні й пурпурові
  • Технологія точного нанесення точок Epson (Epson Precision Dot Technology) Три спеціальні сублімаційні технології (Halftone, LUT і Micro Weave)
  • Висока швидкість друку До 246 м2/год
  • Комплексне рішення Epson Друкувальні голівки, чорнило, мікропрограма та програмне забезпечення.

Завантажити додаткову інформацію

SureColor SC-F10000H (Lc,Lm) Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Ресурс:
3 000 мл
Ресурс:
3 000 мл
Ресурс:
3 000 мл
Ресурс:
10 000 мл
Ресурс:
3 000 мл
Ресурс:
10 000 мл
Ресурс:
10 000 мл
Ресурс:
10 000 мл
Носій

DS Transfer Multipurpose
Продукт
Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: