SureColor SC-S60610

Продуктивний принтер для вивісок
Розширте свій асортимент за допомогою цього точного, високоякісного та продуктивного принтера для вивісок
Цей принтер пропонує користувачам новий спосіб нанесення тексту і зображень на різні речі: від простих вивісок до високоякісних стендів та декору на різних поверхнях. Кожен окремий компонент пристрою був повністю спроектований і виготовлений компанією Epson для забезпечення безперебійної роботи та гарантування результатів професійної якості.
Артикул: C11CE46302A0
SureColor SC-S60610
Огляд

Огляд

{bТочність

Виготовлення продукції з неперевершеною точністю завдяки складній системі обробки основи для досягнення найвищої якості. В принтері використовуються передова система автоматичного регулювання натягу (AD-ATC), ролики подачі великого діаметра та антистатичні гнучкі притискні ролики для оптимізації точності та зчеплення під час подачі.

Якість

Завдяки двом друкувальним головкам Epson PrecisionCore останнього покоління SC-S60610 забезпечує виняткову продуктивність з чудовими кольорами та чіткістю. Завдяки друкувальній головці і чорнилам Epson UltraChrome GS3 з новим складом користувачі можуть відтворювати широкий спектр кольорів з високоточною передачею. Підвищення якості зображень на різних поверхнях можливе завдяки професійному режиму принтера Precision Dot.

Продуктивність

Автоматизоване обслуговування друкувальної головки та система збору чорнильного туману допомагають забезпечити безперервний друк для максимальної тривалості роботи.

Обслуговування та підтримка

На випадок виникнення проблем з пристроєм компанія Epson пропонує стандартну гарантію на два роки. Для тих, хто хоче скористатися винятковим сервісом та підтримкою Epson протягом довшого часу, доступні також розширені варіанти гарантії.}

Головні особливості

  • Точний і чіткий друк Першокласна система AD-ATC та можливість використання сучасних носіїв інформації
  • Результати найвищої якості Друкувальні головки PrecisionCore TFP останнього покоління та чорнила UltraChrome GS3
  • Широкий спектр творчих застосувань Друк на різноманітних основах, таких як прозора плівка, вініл, полотно та фотопапір
  • Забезпечення максимальної продуктивності Автоматизоване обслуговування друкувальних головок і захисна пластина; система збору чорнильного туману
  • Виняткове обслуговування та підтримка Доступна стандартна дворічна гарантія та розширені варіанти

Завантажити додаткову інформацію

SureColor SC-S60610 Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка