EH-LS300B

Розумний лазерний проєктор
Цей розумний лазерний проєктор Full HD 120" із нової серії EpiqVision Ultra оснащено вбудованою платформою Android TV™ й акустичною системою від YAMAHA.
Відкрийте світ більших і насиченіших мультимедійних можливостей удома, не порушуючи стиль інтер’єру чорним екраном, що постійно висить на стіні. Функціональні можливості ультракороткофокусного лазерного проєктора Full HD від Epson продумано до дрібниць завдяки платформі Android TV та акустичній системі від YAMAHA. Він розроблений для проєктування зображення до 120 дюймів із технологією 3LCD, високою контрастністю та чіткістю.
Артикул: V11HA07140
EH-LS300B
Огляд

Огляд

Проєкціювання на великий екран

Відчуйте себе частиною відео або гри за допомогою цього стильного та доступного проєктора Full HD, який може відтворювати зображення розміром до 120 дюймів.

Захоплюючі домашні розваги

Платформа Android TV включає тисячі фільмів, шоу та ігор із Google Play, You Tube та інших улюблених програм¹. Насолоджуйтеся динамічним і 3D-об’ємним звуком завдяки акустичній системі від YAMAHA, яку можна використовувати з візуальним дисплеєм або без нього, просто вимкнувши звук дисплея. Її також можна використовувати як окремий динамік, підключивши через Bluetooth.

Довговічне рішення

Шукаєте надійне, просте й доступне за ціною рішення, що замінить телевізор? Завдяки лампі із тривалим терміном експлуатації, яка слугує джерелом світла в цій моделі, можна насолоджуватися розвагами до 10 років².

Неперевершена якість зображення

Висока яскравість 3600 люмен і рівень контрастності 2 500 000:1 дають змогу проєктору відтворювати живу картинку з виділеними тінями. Завдяки технології 3LCD проєктори Epson здатні показувати втричі яскравіші кольори, ніж аналогічні 1-чіпові DLP-проєктори³.

Головні особливості

  • Розумний лазерний проєктор Full HD Дивіться улюблені фільми та грайте в ігри вдома на дуже великому екрані
  • Захоплюючі розваги Входить до лінійки EpiqVision Ultra із платформою Android TV і акустичною системою від YAMAHA
  • Довговічне рішення Насолоджуйтеся розвагами до 10 років²
  • Високотехнологічний пристрій за доступною ціною Відображення на близькій відстані від проєктованого зображення розміром до 120 дюймів
  • Вражаюче яскраве зображення Однаково висока яскравість білого й колірна яскравість у 3600 люменів

Завантажити додаткову інформацію

EH-LS300B Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: