VT6-L DC

Компактний шестиосьовий робот
Цей гнучкий і економічний робот може живитися від акумуляторів автоматично керованого транспортного засобу (AGV).
VT6-L DC — це компактний шестиосьовий робот, призначений для пересування вантажів вагою до 6 кг у радіусі до 920 мм і оснащений вбудованим контролером. Перевагою для користувача стане автоматизація простих, повторюваних дій, що можуть бути виснажливими для людей. Не потрібно купувати та встановлювати перетворювач постійного струму на змінний для живлення робота, оскільки VT6-L DC розроблено для використання з AGV.
Buy on Robot Store
Артикул: R11N03T005
VT6-L DC
Огляд

Огляд

Різноманітні застосування

Робот VT6-L DC розроблено для підприємств малого та середнього розміру, яким потрібно доступне рішення для виконання неавтоматичних простих завдань, наприклад для ліній збірки, обслуговування станків, виробничих ліній, обробки, перевірки якості, завантаження та переміщення, а також повторюваного тестування. Це роботизоване рішення буде корисним у автомобільній і медичній сферах, а також у галузях електроніки та промислового виробництва.

Економія простору та витрат

Робот VT6-L DC спроектовано за принципом «необхідної достатності», і він відзначається легкістю в експлуатації та низькими витратами на володіння (TCO). Це компактний універсальний робот, який дозволяє заощадити виробничий простір і дуже просто під’єднується завдяки порожнистій конструкції робочого органу. Він оснащений вбудованим контролером і може живитися від акумуляторів AGV, що полегшує встановлення та забезпечує безперервну роботу.

Проста інтеграція

Це легке та автономне роботизоване рішення може встановити людина з незначним досвідом програмування або монтажу. Його легко пересувати та можна використовувати в різних середовищах.

Головні особливості

  • Доступна ціна Проста конструкція та низькі витрати на володіння
  • Легке налаштування Легке й автономне роботизоване рішення
  • Універсальність Підходить для обслуговування верстатів, пакування, навантаження, розвантаження та інших робіт
  • Компактне універсальне рішення Не потребує обслуговування, займає мало місця та має вбудований контролер
  • Без перетворювача постійного струму на змінний Живлення постійного струму від акумуляторів автоматично керованих транспортних засобів (AGV).
Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт