Epson TM-T20III (012): Ethernet, PS, Blk, EU

Чековий принтер для пунктів продажу
Цей чековий термопринтер початкового рівня для пунктів продажу становить економічне рішення для пунктів продажу з високою швидкістю друку та функціями, що забезпечують економію.
Завдяки великій швидкості друку, високій надійності та економічній роботі цей принтер стане незамінним помічником для невеликих магазинів роздрібної торгівлі та спеціалізованих магазинів, ресторанів і продуктових магазинів.

Support
Артикул: C31CH51012
Epson TM-T20III (012): Ethernet, PS, Blk, EU
Огляд

Огляд

Доступна ціна

Ця проста у використанні модель — наш чековий принтер для пунктів продажу початкового рівня із шириною друку 80 мм. Функція автоматичного економії паперу звужує верхнє та нижнє поле, ширину розриву рядка та висоту штрих-коду, забезпечуючи гнучкий друк квитанцій. Це дає змогу контролювати обсяги використаного паперу. Витрати на папір зводяться до мінімуму завдяки друку верхнього логотипу наступного чека перед зрізом, тому верхнє поле додатково зменшується на 12 мм.

Надійність

Із середнім наробітком між відмовами (Mean time between failures, MTBF) 360 000 годин і терміном експлуатації механізму 15 мільйонів рядків ви можете покластися на TM-T20III в умовах друку у великих обсягах.

Гнучкість в експлуатації

TM-T20III постачається із вбудованим інтерфейсом USB. Можна вибрати одну із двох моделей: 1) USB + Serial, 2) Ethernet, що робить модель довгостроковою інвестицією, оскільки ви можете змінити можливості підключення в будь-який час.

Швидкість

Швидкість друку принтера 250 мм/с заощадить ваш час, а конкурентоспроможна ціна та експлуатаційні витрати заощадять ваші гроші. Це ідеальний варіант, коли вам потрібно швидко справитися з чергами.

Головні особливості

  • Економічність Функція автоматичної економії паперу
  • Надійність Термін експлуатації механізмів 15 мільйонів рядків
  • Висока швидкість друку Швидкість друку 250 мм/с
  • Широкі можливості підключення Дві моделі: 1) USB + Serial 2) Ethernet
  • Надійність роботи Epson — провідний виробник принтерів для пунктів продажу в Європі1

Завантажити додаткову інформацію

Epson TM-T20III (012): Ethernet, PS, Blk, EU Специфікація / брошура PDF
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка

Примітки: