Epson TM-m30II-NT (152): USB + Ethernet + NES + Lightning, Black, PS, EU

Гнучкий чековий принтер для mPOS
Рішення для точок продажу TM-M30II-NT включає функцію мережевої маршрутизації для встановлення Інтернет-з'єднання між принтером та планшетом через кабель.
Рішення TM-M30II-NT для мобільних пунктів продажу було розроблено для спеціалізованих магазинів, бутиків, невеликих ресторанів, барів, кав'ярень, гастрономів і продуктових фургонів. Він підтримує можливість під'єднання планшетного пристрою із синхронізацією та зарядкою, що дає змогу заряджати планшет і друкувати дані через один кабель, а також функцію мережевої маршрутизації для створення Інтернет-з'єднання між принтером та планшетом.

Support
Артикул: C31CJ95152
Epson TM-m30II-NT (152): USB + Ethernet + NES + Lightning, Black, PS, EU
Огляд

Огляд

Простий компактний дизайн

Принтер TM-M30II-NT має простий і компактний кубічний дизайн, займаючи дуже мало місця. Цей стриманий дизайн легко вписується в будь-який інтер’єр. Доступний у чорному або білому кольорі.

Розширені можливості підключення

Периферійні пристрої, як-от сканери, клавіатури та ваги, можуть під'єднуватися безпосередньо до TM-M30II-NT і передавати дані на планшети, які зазвичай не підтримують з'єднання з периферійними пристроями. Він також має розширені можливості підключення (USB та Ethernet) та інтелектуальні функції прямого друку із сервера (SDP) і хмари (OMS). Мережева маршрутизація також забезпечує Інтернет-з'єднання між принтером та планшетом через кабель.

Надійність

TM-M30II-NT має багато нових функцій, призначених забезпечити ефективність транзакцій. Серед них: підвищена швидкість друку (до 250 мм/с); датчик закінчення паперу; удосконалений механізм, друкуюча голівка й автоматичний різак, а також покращена функція економії паперу, яка передбачає можливість зворотної подачі паперу.

Простота використання

Досвід компанії Epson у виробництві пристроїв для пунктів продажу вилився в неперевершену якість збірки та вдосконалену функціональність; кожен компонент розроблено так, щоб ним було легко користуватися. Принтер TM-m30II-NT можна встановити горизонтально або вертикально, що забезпечує ще більшу гнучкість розташування. Він легко створює пару із планшетами та мобільними пристроями, а світлодіодні індикатори сигналізують про стан підключення до Wi-Fi та Ethernet. А завдяки гнучкому завантаженню паперу користувачі можуть отримати доступ до TM-m30II-NT зверху чи спереду.

Головні особливості

  • Розширені можливості підключення Два порти USB-A, синхронізація та зарядка й мережева маршрутизація
  • Знаковий дизайн Стильний, практичний дизайн із чіткими лініями, що займає мало місця
  • Швидкий друк Підвищена швидкість друку 250 мм/с
  • Мережева маршрутизація Забезпечує Інтернет-з'єднання між принтером та планшетом через кабель
  • Надійність Перевірена й надійна якість збірки Epson
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Функції та технічні характеристики продуктів можуть змінюватися без попередження
Інтерфейси
Під'єднання
Мережевий інтерфейс Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), USB 2.0, USB 2.0-A, Функція висування каси, Гніздо для карти пам’яті Micro SD
Зарядка та синхронізація планшета
1x
Загальне
Розміри
127‎ x 127 x 127 мм (Ширина x Глибина x Висота)
Маса
1,3 кг
Колір
Білий
Рівень шуму
Operation (Roll): 55 dB (A)
Вологість повітря
Робота 10% - 90%, Складування 10% - 90%
Температура
Робота 5° С - 45° С, Складування -20° С - 60° С
Що в ящику
Обсяг поставки
AC adapter, C1, AC cable, Cable fixation saddle, Головний прилад, Paper spacer, Кришка з вимикачем електроживлення, Рулонний папір, Інструкція зі встановлення, Гарантійний документ
Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: