Скористайтесь конкурентними перевагами принтерів Epson Business Inkjet

Технологія струменевого друку Epson дозволяє клієнтам по всьому світу економити на друку. Заміна лазерного принтера струменевим пристроєм від Epson - це просте рішення з перевагами, які можуть знизити енергоспоживання, збільшити продуктивність і зменшити кількість викидів в навколишнє середовище.

Download Report

Від лазерної до струминного друку: переваги струменевого друку для сучасних робочих місць.

Ознайомтеся з нашим звітом, щоб дізнатися більше про те, яку користь приносить бізнесу в Європі струменевий друк Business Inkjet і як вона може допомогти вам в досягненні цілей.

Завантажити звіт

Підвищення продуктивності

Для економії часу і підвищення продуктивності переключіться з лазерного принтера на струменевий принтер Epson. Струменевий принтер Epson працює до 3,5 разів швидше 2 і вимагає до 98% 3 меншого участі користувача в порівнянні з лазерним принтером.

Дізнайтеся, скільки CO 2 і електроенергії ви можете заощадити.

За результатами незалежних тестів моделі Epson WorkForce Pro використовували до 96% менше енергії, ніж лазерні принтери і МФУ 3 . Дізнайтеся, скільки електроенергії і CO2 ви можете заощадити, скориставшись нашим калькулятором.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
WF-C5710DWF

Продукти

Приклади з практики

Де придбати

Потрібна допомога у виборі струменевого принтера Epson, на який варто перейти? Знайдіть найближчого дилера продукції Epson.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

1 За даними тестування BLI, протягом двох місяців до лютого 2015 році на замовлення компанії Epson. Конкуруючі моделі, відібрані з десяти провідних виробників кольорових лазерних МФУ на основі даних IDC EMEAR за 2015 р категорії 11-30ppm кольорових лазерних пристроїв формату A4 з діапазоном швидкостей 11-30ppm. Енергоспоживання, розраховане в Вт * ч для 5-хвилинної друку, в порівнянні з лазерними принтерами і копіювальними апаратами.

2 За даними тестування BLI, протягом двох місяців до лютого 2015 року, FPOT (First Page Out Time) після нічного простою, проти конкурентних пристроїв, протестованих на момент публікації.

3 У незалежних тестах моделі Epson WorkForce Pro RIPS скоротили час участі пользтвателя до 98% в порівнянні з лазерами і лазерними копіювальними апаратами. За результатами випробувань, проведених BLI, протягом двох місяців до лютого 2015 року, проти ряду конкуруючих машин на замовлення Epson.