Epson Connect

Простий друк з планшетів, смартфонів тощо

Play video

Друкуйте з будь-якого місця за допомогою Epson connect

Мобільні і хмарні сервіси для друку від компанії Epson дозволяють друкувати і сканувати через бездротове з’єднання за допомогою смартфонів і планшетів удома, в офісі та у поїздках.

Дізнайтесь більше про сервіси Epson Connect, які допоможуть вам отримати максимум від вашого принтера та смарт-пристроїв. Друкуйте зі свого зручного крісла, з садка чи під час подорожей. Незалежно від вашого місцезнаходження та використовуваного пристрою Epson Connect прийде на допомогу.

Переглянути відео

Друкуйте на ходу

Бажаєте зберігати продуктивність під час подорожей? З легкістю роздруковуйте документи на вашому офісному принтері зі свого планшета чи смартфона, щоб вони були на місці раніше за вас.

Друкуйте і поширюйте

У результаті мозкового штурму на маркерній дошці накопичились ідеї? Зробіть знімок на телефон і миттєво роздрукуйте потрібну кількість копій на найближчому принтері Epson.

Ця захищена система друку не потребує використання драйверів і бездоганно інтегрується в існуючі ІТ-середовища.

Email Print for Enterprise дозволяє безпечно відправляти документи безпосередньо на принтер. Ця захищена система, доступна в режимі безпосереднього друку або друку в режимі Pull Print, бездоганно інтегрується в наявну ІТ-інфраструктуру.

Рішення Email Print for Enterprise сумісне з принтерами Epson для бізнесу і забезпечує можливість друку з будь-якого пристрою, з якого можна надіслати повідомлення електронної пошти в офіс.

Погляньте, як працює режим Pull Print

Онлайн-демонстрація Online Demo

Безкоштовна пробна 60-денна версія

Завантажити

Гнучкі пакети ліцензій

Рішення Email Print for Enterprise доступне з можливістю вибору одного з трьох пакетів ліцензій, розрахованих на компанії різних розмірів.

Дізнатися більше

Як Email Print for Enterprise може допомогти вам?

Безпечний друк

Під час друку за допомогою підключених до мережі персональних комп’ютерів чи з’єднаних з офісною мережею Wi-Fi мобільних пристроїв файли залишаються захищеними, оскільки при цьому вони знаходяться у межах мережі компанії та перебувають під захистом файрвола.

Просте налаштування без використання драйверів

Ця серверна програмна система дозволяє відправляти документи на друк за допомогою електронної пошти без потреби у встановленні драйверів чи завантаженні додатків.

Друк через Wi-Fi

Скористайтесь перевагами мобільності, які дає з’єднання Wi-Fi: перебуваючи в офісній будівлі, ви зможете підключатися до системи і безпечно друкувати.

Гнучкість з точки зору ІТ-менеджерів

Підтримка Active Directory дозволяє користувачам входити в систему з використанням чинних даних для входу в комп’ютер, тож ІТ-менеджерам не доведеться налаштовувати нові адреси електронної пошти і паролі для користування системою. Автоматичне видалення ненадрукованих документів після завершення попередньо визначеного терміну допомагає ІТ-менеджерам знижувати витрати на друк.

Два режими захисту для задоволення потреб вашого бізнесу

Режим прямого друку (Push-режим)

Стандартний режим друку Push підтримує прості функції відправки на друк.

Просто надішліть файл на адресу електронної пошти принтера, щоб роздрукувати тіло листа, а також вкладення, такі як документи Microsoft Office, файли у форматі PDF та фотознімки.

Як це працює

Надішліть повідомлення електронної пошти з документом, який потрібно надрукувати, на поштову скриньку принтера.

Коли повідомлення електронної пошти пересилається у межах мережі компанії, завдання на друк залишаються під захистом файрвола компанії.

Email Print for Enterprise підхопить файл, вкладений у ваше повідомлення електронної пошти.

Після цього ваше вкладення або тіло повідомлення електронної пошти конвертується у завдання на друк.

Далі завдання на друк роздруковується на обраному вами принтері.

Режим захищеного друку (друк у режимі Pull)

Ідеально підходить для друку документів з високим ступенем конфіденційності з вашого ноутбука, смартфона чи персонального комп’ютера або для випадків, коли вам потрібно безпечно роздрукувати вміст повідомлення електронної пошти чи вкладення з дотриманням конфіденційності.

Для забезпечення високого рівня захисту документів файли, що очікують на друк, у режимі Pull не відображаються у черзі друку. Щоб роздрукувати відправлене завдання на принтері, користувач повинен увійти в систему через інтерфейс, що працює в межах інтранет-мережі.

Надішліть файл на центральну адресу електронної пошти, після цього підійдіть до обраного принтера, щоб роздрукувати свої файли після входу в систему через веб-додаток на вашому мобільному пристрої. Ви можете роздрукувати як тіло повідомлення електронної пошти, так і вкладення, такі як документи Microsoft Office, фотознімки та файли у форматі PDF.

Як це працює

Надішліть повідомлення електронної пошти з документом, який потрібно надрукувати, на поштову скриньку принтера.

Ваше завдання на друк зберігається на захищеному сервері вашої компанії і залишається недоступним для інших.

Запустіть веб-додаток на вашому мобільному пристрої та увійдіть у систему.

Оберіть, яке завдання на друк слід роздрукувати, та виберіть зі списку доступних принтерів пристрій, на який слід відправити завдання на друк.

Просто відправте завдання на друк незалежно від того, де ви зараз перебуваєте.

Далі завдання на друк «витягується» з сервера і роздруковується на обраному вами принтері.

Проста ідентифікація принтерів

Для полегшення ідентифікації пристроїв, що друкують у режимі Pull, роздрукуйте етикетку з назвою принтера і розташуйте її на передній панелі принтера. Після цього користувачі зможуть обирати вказані на етикетці назву/місцезнаходження принтера, щоб безпечно роздруковувати на цьому пристрої свої завдання на друк.

Безкоштовний шаблон етикетки

Завантажте стандартний шаблон для LW-600P та скористайтесь програмним забезпеченням Epson Label Editor, щоб створити етикетки для ваших принтерів.

Завантажити

LabelWorks LW-600P

Бездротовий LW-600P, що ідеально підходить для офісних працівників, дозволяє швидко і просто виготовляти етикетки з чудовим дизайном та персоналізованим вмістом.

Дізнатися більше

Особливості режимів прямого та захищеного друку

Особливості
 • Може використовуватися користувачами, що працюють з мобільних пристроїв у межах офісу
 • Система друку, що не потребує використання драйверів та інтегрується з наявним ІТ-середовищем
 • Система безпечного друку
 • Відсутня потреба у встановленні або завантаженні драйверів принтера чи додатків (вхід за URL-адресою)
 • Режим друку Pull доступний у стандартному варіанті оснащення
 • Адреса електронної пошти та дані для входу закріплені за користувачами (тільки для режиму захищеного друку)
 • Швидке встановлення
 • Просте керування принтером та користувачами за допомогою веб-інтерфейсу в браузері
 • Система EPE дозволяє ІТ-менеджерам присвоювати принтерам зрозумілі назви
 • З легкістю ідентифікуйте принтери, що підтримують EPE, використовуючи шаблон етикетки-наклейки EPE для розміщення назв принтерів на сумісних пристроях
 • Підтримка Active Directory
 • Підтримується більшість поширених електронних форматів файлів (PDF, Doc6, Docx6, Ppt6, Pptx6, Xls6, Xlsx6, JPEG, PNG, TIFF)
 • Друк з програм-клієнтів електронної пошти в операційних системах Mac, Windows, Linux, Citrix, iOS, Android, Windows Phone
 • Відсутність зайвих витрат на друк завдяки автоматичному видаленню ненадрукованих завдань
 • Безкоштовна пробна 60-денна версія
 • Пакети ліцензій, розраховані на малі та великі організації

Друкуйте, скануйте і не тільки — як вдома, так і на ходу

Перетворіть свій планшет або смартфон на потужного офісного асистента. Користуйтесь доступом до файлів у сховищах Box, DropBox, EverNote, Google Drive і Microsoft OneDrive та друкуйте їх з будь-якого місця2. Або відскануйте документ за допомогою найближчого принтера Epson і відправте електронною поштою чи надайте доступ до ваших файлів через Інтернет. iPrint перетворює ваш мобільний пристрій на потужний інструмент для забезпечення продуктивності.

Перевірити сумісність

Як це працює

Друкуйте з будь-якого місця

iPrint може відправляти документи і фотознімки безпосередньо на будь-який принтер Epson з підтримкою електронної пошти незалежно від того, де ви знаходитеся.

Друкуйте на найближчому пристрої

Потрібно роздрукувати щось на розташованому найближче до вас принтері Epson? Просто під’єднайте свій пристрій до тієї ж Wi-Fi-мережі, щоб надрукувати.

Скануйте і надавайте доступ

iPrint також може сканувати за допомогою найближчого принтера через Wi-Fi. Відтепер ви можете сканувати, зберігати файли і надавати доступ до них з вашого пристрою.

Як iPrint може допомогти вам?

Epson iPrint — потужний мобільний асистент, який вміє більше ніж просто друкувати і сканувати. Він також забезпечує доступ до ваших файлів у хмарному сховищі. Ось що може iPrint:

 1. Друкувати багато фотознімків
 2. Друкувати збережені документи
 3. Забезпечувати доступ до файлів у хмарному сховищі та їх друк
 4. Друкувати веб-сторінки
 5. Сканувати і відправляти електронною поштою/завантажувати на сервер ваші файли
 6. Купувати чорнило для вашого принтера

Як це працює

Сканування без проводів

Потрібно зберегти важливий документ чи пам’ятне фото? Відтепер ви можете використовувати найближчий багатофункціональний пристрій Epson для сканування без проводів з можливістю збереження вашого файлу в пам’яті смартфона чи планшета. Після цього файл можна відправити електронною поштою, залишити на пристрої або завантажити у ваше хмарне сховище.

Торкніться хмари

Доступ до хмарних сховищ вже вбудований в iPrint, завдяки чому онлайн-доступ став простішим, ніж будь-коли. Ви можете увійти в Box, Dropbox, EverNote, Google Drive чи Microsoft OneDrive, щоб переглядати і друкувати свої файли у режимі онлайн або сканувати і завантажувати їх.

Перенесення файлів

Використовуйте свій принтер для перенесення файлів безпосередньо на ваш планшет чи телефон. Просто вставте USB-накопичувач або карту пам’яті у ваш принтер, і iPrint зможе бачити фотознімки та перенести їх на ваш пристрій. Крім цього, передбачена можливість переміщення файлів з вашого пристрою у зворотному напрямку. Це програмне забезпечення пропонує новий метод перенесення знімків, знятих за допомогою цифрових фотокамер попередніх поколінь.

Особливості і технічні характеристики

Друк Сканування Розширені налаштування друку Збереження та надання доступу онлайн Підтримка операційних систем Технічне обслуговування принтера
 • Підтримка файлів у форматах Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP i PNG
 • Друк багатьох фотознімків безпосередньо з додатка камери або Apple Photo Stream1
 • Вбудований браузер для друку веб-сторінок
 • Друк вкладень електронної пошти та файлів, що зберігаються локально
 • Підтримка фотопаперу: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" and 8" x 10"
 • Підтримка звичайного паперу: A4, A5, A6, B5, 16:9, letter (8.5" x 11"), legal (8.5" x 14") i ledger (11" x 17")
 • Функція ручного налаштування IP-адреси — можливість введення унікальної IP-адреси принтера для друку в мережах складної структури.
 • Функція віддаленого друку Remote Print — можливість друку з будь-якого місця шляхом надсилання файлів безпосередньо на багатофункціональний пристрій Epson з підтримкою електронної пошти.
 • Контроль копій — використовуйте планшет або телефон для друку копій та збереження власних налаштувань1
 • Джерело сканованого зображення: пристрій для автоматичної подачі документів / планшетний сканер
 • Тип зображення: кольорове / відтінки сірого / чорно-біле
 • Роздільна здатність: 75 / 150 / 300 dpi
 • Налаштування яскравості
 • Типи носіїв
 • З полями / без полів
 • Якість друку
 • Джерело паперу
 • Кількість копій
 • Діапазон сторінок
 • Кольоровий/монохромний друк
 • Двосторонній друк
 • Налаштування яскравості/контрасту/насиченості
 • Друк файлів безпосередньо з Box, Dropbox, EverNote, Google Drive і Microsoft OneDrive
 • Збереження відсканованих файлів безпосередньо на Box, Dropbox, EverNote і Google Drive
 • Негайне надсилання відсканованих файлів на адресу електронної пошти
 • Перенесення файлів у форматі JPG з USB-накопичувача або SD-карти на смарт-пристрій або навпаки1
 • Apple iOS v 9.0 або новіша
 • Android v 4.1.0 або новіша
 • Стан принтера

Друкуйте на вашому офісному принтері, де б ви не були

Відтепер принтери Epson мають власну адресу електронної пошти. Просто надішліть електронною поштою фотознімки і файли на ваш принтер з будь-якого пристрою та з будь-якого місця. Крім того, ви можете змінити адресу електронної пошти принтера та активувати список довірених адресатів, щоб зробити процес друку ще більш захищеним. Це настільки просто і безпечно, що ви повністю зміните свій підхід до друку.

Перевірити сумісність

Погляньте, як працює Email Print

Завантажити Email Print

Уже зареєстровані?

Увійти

Як це працює

1. Налаштуйте свій принтер, щоб почати користування Email Print.

2. Надішліть ваші фото і файли у вигляді вкладень в повідомлення електронної пошти на адресу електронної пошти принтера.

3. Повідомлення, фотознімки, файли у форматах PDF та Microsoft Office будуть надруковані автоматично.

Друкуйте з будь-якого пристрою

Якщо ваш пристрій може надсилати повідомлення електронної пошти і має доступ до Інтернету, ви можете використовувати Epson Email Print. Ви оціните, наскільки легко і зручно надсилати електронною поштою ваші файли у форматах Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, JPG і TIF для друку з будь-якої точки світу.

Легко запам’ятати

Потрібно змінити автоматично призначену адресу електронної пошти? Просто скористайтеся вашим обліковим записом Epson Connect, щоб персоналізувати адресу електронної пошти вашого принтера. Відтепер її буде легко запам’ятати і вам, і будь-кому, хто має доступ до вашого принтера.

Безпека — це просто

Потрібно обмежити доступ до вашого принтера? Увімкніть список довірених адресатів («Approved Senders List»). Після цього ви зможете включити у нього адреси користувачів, які мають право користуватися вашим принтером. Можна навіть додати цілий домен електронної пошти і швидко надати доступ усім користувачам корпоративної електронної пошти.

Покращений контроль після входу в систему

Увійдіть у ваш обліковий запис Epson Connect, щоб швидко переглянути стан вашого принтера, перевірити журнали друку і навіть призупинити Email Print. Крім того, можна змінити налаштування друку та задати сповіщення. Відтепер контроль у ваших руках, де б ви не були.

Увійти

Особливості і технічні характеристики

Повідомлення електронної пошти і вкладення Підтримка розмірів паперу Налаштування власника та безпека Протоколи
 • Друк повідомлень електронної пошти і будь-яких вкладених файлів
 • Підтримка файлів у форматах Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP i PNG
 • Максимальна кількість вкладень: 10
 • Максимальний сукупний розмір файлів: 20 Мб
 • Завдання на друк зберігаються протягом 72 годин, якщо принтер недоступний
 • Фотопапір: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" та 8" x 10"
 • Звичайний папір: A4, A5, A6, B5, 16:9, letter (8.5" x 11"), legal (8.5" x 14"), ledger (11" x 17")
 • Можливість простої зміни адреси електронної пошти принтера
 • Можливість увімкнення списку довірених адресатів для визначення переліку адрес і доменів електронної пошти, з яких можливе
 • надсилання завдань на друк на принтер Можливість запуску в зворотному порядку
 • Призупинення/продовження роботи служби Email Print
 • Зміна власника та сповіщення відправника електронною поштою
 • IPv4 / IPv6 (подвійний стек)
 • Протокол XMPP через порт 5222

Друкуйте з розташованого будь-де настільного комп’ютера

Встановіть Remote Print, щоб розширити можливості та зону охоплення вашого комп’ютера чи ноутбука. Надіслати файл на принтер Epson, що знаходиться в будь-якій точці світу2, настільки ж просто, як натиснути «Файл – Друк». Не потрібно турбуватися з приводу форматування або проблем зі шрифтами. Але найголовніше — ви можете контролювати розширені налаштування друку.

Перевірити сумісність

Погляньте, як працює Remote Print

Завантажити драйвер Remote Print

Як це працює

1. Встановіть Remote Print та введіть адресу електронної пошти принтера.

2. Оберіть «Файл – Друк» у будь-якому додатку, після цього оберіть «Remote Print».

3. Ваш файл буде надіслано на віддалений принтер з належним форматуванням.

Друк на довгі дистанції

Відтепер друкувати на віддаленому принтері настільки ж просто, як і використовувати звичайну команду «Файл – Друк». Функція Remote Print пропонує ширші можливості, ніж факс, адже ви можете друкувати у кольорі, не виходячи з-за столу. До того ж це швидше, ніж електронна пошта, оскільки можна пропустити крок, пов’язаний зі збереженням файлу в якості вкладення. Використовуйте Remote Print для розширення своїх горизонтів друку.

Будь-яке програмне забезпечення, будь-який шрифт

Ще одна причина ширших можливостей Remote Print — робота з будь-яким додатком, який має функцію друку. Якщо ви використовуєте спеціалізоване програмне забезпечення, відсутнє у вашого адресата, просто надішліть файл на його принтер Epson, не конвертуючи у формат PDF. Усі елементи форматування і шрифти будуть надруковані ідеально.

Якщо вам подобається можливість контролю

Remote Print дозволяє контролювати виведення вашого файлу на друк у віддаленому місці. Оберіть кількість примірників, діапазон сторінок, друк у зворотному порядку та параметри розбору за копіями. Задля максимального контролю ви навіть маєте доступ до специфічних для певного програмного забезпечення налаштувань друку.

Особливості і технічні характеристики

Функції друку Налаштування власника та безпека Підтримка операційних систем
 • Встановлює новий принтер під назвою «EPSON Remote Print», який можна обрати в діалоговому вікні після вибору «Файл – Друк»
 • Підтримує будь-які додатки для Windows з функцією друку та специфічні для певного програмного забезпечення налаштування друку
 • Максимальний сукупний розмір файлів: 20 Мб
 • Друк вкладень електронної пошти та файлів, що зберігаються локально
 • Завдання на друк зберігаються протягом 72 годин, якщо принтер недоступний
 • Активація/деактивація функції Remote Print
 • Налаштування літерно-цифрового ключа доступу («Access Key») для обмеження кола користувачів, що мають право друку на принтері
 • Перегляд журналу завдань Remote Print
 • Windows XP (SP3), Vista (SP2), 7 (SP1) та 82

Epson Scan-to-Cloud

Відтепер ваш принтер Epson напряму з’єднаний з хмарним сховищем. За наявності безпосереднього з’єднання з Інтернетом ви можете сканувати документи чи фотознімки за допомогою кількох дотиків до панелі управління принтера. Після цього відсканований файл можна надіслати на попередньо налаштовану адресу електронної пошти або у хмарне сховище в Інтернеті без потреби в наявності підключеного принтера.

Налаштувати Scan-to-Cloud

Зареєструватися

Уже зареєстровані?

Увійти

Як це працює

1. Оберіть Scan-to-Cloud на панелі управління принтера.

2. Відскануйте ваш документ.

3. Надішліть ваш файл електронною поштою або збережіть у хмарному сховищі, такому як EverNote.

Архівуйте і зберігайте документи

Ви можете використовувати хмарні сервіси для зберігання документів та надання централізованого доступу до них співробітникам незалежно від використовуваного пристрою чи місця перебування. Epson Scan-to-Cloud дозволяє сканувати, архівувати і надавати доступ до будь-яких ділових документів.

Скануйте і надавайте доступ

Використовуйте свій принтер для сканування документів чи зображень та надання доступу до них шляхом надсилання електронною поштою безпосередньо з вашого принтера Epson на інші адреси електронної пошти або на будь-який інший принтер Epson Connect.

Особливості і технічні характеристики

Підтримувані функції Налаштування
 • "Сканування, вкладення та надсилання файлу на адресу електронної пошти
 • Сканування і завантаження файлу в хмарне сховище (Box, Dropbox, EverNote, Google Drive)
 • Визначення цільової папки в обліковому записі хмарного сховища"
 • "Потрібен обліковий запис Epson Connect
 • Потрібен доступ до активного облікового запису Box, Dropbox, EverNote чи Google Drive"

Сумісні сервіси

На додачу до сервісів Epson Connect кінцевому користувачеві доступні інші численні рішення для друку, сумісні з принтерами Epson і смарт-пристроями. Короткий опис цих рішень наведено нижче.

Вбудована служба друку Android у поєднанні з Epson Print Enabler

Завдяки вбудованій підтримці, що передбачена з версії Android 4.4 і вище, вам більше не потрібен окремий додаток для забезпечення можливості друку. Завантаживши безкоштовний додаток Epson Print Enabler, просто знайдіть пункт «Друк» у меню підтримуваного додатка. Завдяки інтеграції у Chrome, Галерею і Gmail ви можете зручно друкувати веб-сторінки, фотознімки та повідомлення електронної пошти. Доступ до служби друку Android можливий з Drive і Quickoffice, тож ви зможете з легкістю друкувати свої документи.

Як це працює

1. Завантажте додаток Epson Print Enabler з магазину Google Play.

2. Відкрийте меню опцій, що розкривається, та оберіть пункт «Друк».

3. Оберіть найближчий принтер.

4. Налаштуйте параметри друку і натисніть «Друк».

5. Далі завдання на друк роздруковується на обраному вами принтері.

Сумісність

Більшість споживчих струменевих (і деяких лазерних) принтерів Epson з модулем Wi-Fi, випущених після 2008 року, будуть сумісні з Epson Print Enabler. Список сумісних продуктів можна переглянути нижче.

Друк на ходу

Продовжуйте друкувати, навіть якщо замість персонального комп’ютера чи ноутбука ви використовуєте смарт-пристрій.

Google Cloud Print™

Принтери Epson сумісні з технологією Google Cloud Print™, тож ви зможете друкувати на ходу зі свого смартфона чи комп’ютера, використовуючи додатки з підтримкою Google Cloud Print.

Як це працює

 • A Персональний комп’ютер з браузером Chrome та принтер, підключений до мережі за допомогою дротового з’єднання або через Wi-Fi.
 • B Принтер з підтримкою функцій роботи з хмарним сховищем.
 • C Сервер друку з мережевим принтером.
 • Google Cloud Print

Друкуйте з будь-якого місця

Друкуйте на будь-якому принтері з підтримкою Google Cloud Print з будь-якого пристрою, під’єднаного до мережі. Відтепер ви можете роздрукувати статтю, яку ви читаєте на своєму телефоні, щоб вона чекала на вас в офісі.

Надайте доступ до свого принтера

Ви можете швидко надати доступ будь-кому безпосередньо зі свого облікового запису Google. Завдяки цьому друзі, родичі та інші гості зможуть легко роздрукувати щось під час відвідин.

Більше ніж просто принтери

Роздруковуйте на Google Drive та беріть з собою документи, куди б ви не прямували.

Друк з використанням Kindle Fire™

Функція бездротового друку документів, фотознімків, повідомлень електронної пошти, записів календаря і контактів з вашого Kindle Fire HDX та окремих HD-планшетів дозволяє виконувати роботу і вдома, і в офісі. Ваш Kindle Fire автоматично виявить розташовані поблизу принтери, забезпечивши можливість простого і швидкого друку.

Як це працює

1. Завантажте модуль Epson Print з магазину додатків Amazon Appstore.

2. Торкніться піктограми друку.

3. Оберіть найближчий принтер.

4. Оберіть файли для друку.

Друк файлів Microsoft Office®

Kindle Fire постачається з попередньо встановленим пакетом OfficeSuite, який дозволяє переглядати і друкувати файли Microsoft Word, Excel®, i PowerPoint®, коли ви не на робочому місці.

Зберігайте продуктивність

Функція друку вбудована в додатки Email, Calendar і Contacts останніх версій планшетів Kindle Fire.

Фотофініш

Хочете встановити фото на столі чи повісити на стіну вдома? Нові планшети Kindle Fire підтримують можливість друку з додатка Photos.

Mopria

Mopria Alliance — неприбуткова організація на основі членства, до якої входять провідні технологічні компанії світу, об’єднані спільною метою, що полягає у забезпеченні інтуїтивно зрозумілого простого бездротового друку зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв.

Mopria: переваги

Для користувачів мобільних пристроїв

Інтуїтивно зрозумілий легкий друк

Стандарт, сумісний з усіма марками принтерів, є першим кроком до забезпечення однаково простих можливостей для друку з мобільних пристроїв незалежно від використовуваного пристрою чи операційної системи.

Для розробників додатків

Економія часу і грошей

Розробникам більше не потрібно забезпечувати підтримку численних стандартів від різних виробників принтерів. Замість цього вони можуть використовувати єдиний стандарт Mopria, який підтримує принтери всіх марок.

Для галузі

Переорієнтація на інновації

У результаті розробки єдиного стандарту виробники принтерів і пристроїв зможуть зосередитися на нових функціях і сервісах, щоб оживити ринок в цілому для блага всіх клієнтів.

Друк стає мобільним

Світові обсяги поставок смартфонів досягнуть 1,6 мільярда до 2017 року3, а до 2015 року продажі планшетів перевищать обсяги продажів ноутбуків і настільних комп’ютерів4. Крім цього, згідно з прогнозами до 2020 року до Інтернету будуть підключені 50 мільярдів пристроїв5.

Користувачі хочуть друкувати

Уніфікований стандарт Mopria повинен допомогти в подоланні будь-яких бар’єрів у сфері мобільного друку і заохотити користувачів до ще активнішого друку з їхніх мобільних пристроїв.

Epson Print and Scan

Epson Print and Scan забезпечує унікальні можливості для друку з початкового екрана Windows 8 на ваших багатофункціональних принтерах Epson, під’єднаних через Wi-Fi, щоб полегшити вам роботу! Додаток Epson Print and Scan забезпечує доступ до звичних базових функцій, оптимізованих для використання на пристроях з сенсорним екраном, щоб ви могли розширити межі своєї креативності.

Функції друку

 • Інтерфейс користувача, оптимізований для використання на пристроях з сенсорним екраном
 • Вибір пристрою
 • Попередній перегляд документа
 • Розмір паперу
 • Тип паперу
 • Кольоровий режим

Сканування

 • Інтерфейс користувача, оптимізований для використання на пристроях з сенсорним екраном
 • Вибір пристрою
 • Попередній перегляд документа
 • Попередньо налаштовані розміри сканованого зображення
 • Роздільна здатність
 • Кольоровий режим

Apple® Airprint™

Друкуйте безпосередньо зі свого iPad®, iPhone® чи iPod Touch®. Не потрібно завантажувати програмне забезпечення, встановлювати драйвери і підключати кабелі. Усього кількома дотиками у додатках Mail, Photos, Safari чи iBooks ви можете відправити будь-що, відображене на екрані, на принтер Epson.

Як це працює

1. Торкніться піктограми дії.

2. Оберіть найближчий принтер для друку.

3. Оберіть файли для друку.

Бездротовий друк з додатків

Ви можете друкувати з більшості додатків, якими користуєтеся щодня. Для доступу до функції друку потрібно зробити всього кілька дотиків. Друкуйте повідомлення електронної пошти, фотознімки, мапи, документи, таблиці і презентації на розташованому поблизу принтері Epson через мережу Wi-Fi. Це зовсім просто.

Торкніться і друкуйте

Скористайтесь кнопкою «Дія» (Action) чи «Інструменти» (Tools), щоб знайти функцію друку. Після цього знайдіть принтер Epson у мережі Wi-Fi і друкуйте. AirPrint потурбується про друк у фоновому режимі. Ця функція вбудована в iOS, тому потреба у використанні програмного забезпечення для принтера чи підключенні кабелів відсутня.

СУМІСНІ ПРОДУКТИ

Expression Home XP-202 / XP-205 WorkForce WF-5110 WorkForce Pro WF-4630
Expression Home XP-302 / XP-305 WorkForce WF-5190 WorkForce Pro WF-4640
Expression Home XP-312 / XP-315 WorkForce WF-5620 WorkForce Pro WF-7110
Expression Home XP-402 / XP-405 WorkForce WF-5690 WorkForce Pro WF-7610
Expression Home XP-412 / XP-415 WorkForce WF-7515 WorkForce Pro WF-7620
Expression Premium XP-600 / XP-605 WorkForce WF-7525 WorkForce Pro WF-8010DW
Expression Premium XP-610 / XP-615 WorkForce Pro WF-3620 WorkForce Pro WF-8510DWF
Expression Premium XP-800 WorkForce Pro WF-3640 WorkForce Pro WF-8090DW
Expression Premium XP-810 WorkForce Pro WP-4015 WorkForce Pro WF-8590DWF
Expression Photo XP-850 WorkForce Pro WP-4025 WorkForce Pro WF-M5190DW
Expression Photo XP-950 WorkForce Pro WP-4095 WorkForce Pro WF-M5690DWF
WorkForce WF-2530 WorkForce Pro WP-4525 WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce WF-2540 WorkForce Pro WP-4535 WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce WF-3520 WorkForce Pro WP-4545 WorkForce Pro WF-R8590DTWF
WorkForce WF-3540 WorkForce Pro WP-4595  

Дізнайтесь більше про сервіси Epson Connect, які допоможуть вам отримати максимум від вашого принтера та смарт-пристроїв. Друкуйте зі свого зручного крісла, з садка чи під час подорожей. Незалежно від вашого місцезнаходження та використовуваного пристрою Epson Connect прийде на допомогу.

Переглянути відео

Поки вас немає на місці

Бажаєте зберігати продуктивність під час подорожей? З легкістю роздруковуйте документи на принтері ваших друзів чи родичів зі свого планшета чи смартфона, щоб папери були на місці раніше за вас.

Удома

Швидкість, простота і продуктивність. Просто візьміть до рук свій смартфон чи планшет, і ви одразу зможете друкувати, сканувати, робити копії та користуватися багатьма іншими функціями.

Друкуйте, скануйте і не тільки — як вдома, так і на ходу

Перетворіть свій планшет або смартфон на потужного офісного асистента. Користуйтесь доступом до файлів у сховищах Box, DropBox, EverNote, Google Drive і Microsoft OneDrive та друкуйте їх з будь-якого місця2. Або відскануйте документ за допомогою найближчого принтера Epson і відправте електронною поштою чи надайте доступ до ваших файлів через Інтернет. iPrint перетворює ваш мобільний пристрій на потужний інструмент для забезпечення продуктивності.

Перевірити сумісність

Як це працює

Друкуйте з будь-якого місця

iPrint може відправляти документи і фотознімки безпосередньо на будь-який принтер Epson з підтримкою електронної пошти незалежно від того, де ви знаходитеся.

Друкуйте на найближчому пристрої

Потрібно роздрукувати щось на розташованому найближче до вас принтері Epson? Просто під’єднайте свій пристрій до тієї ж Wi-Fi-мережі, щоб надрукувати.

Скануйте і надавайте доступ

iPrint також може сканувати за допомогою найближчого принтера через Wi-Fi. Відтепер ви можете сканувати, зберігати файли і надавати доступ до них з вашого пристрою.

Як iPrint може допомогти вам?

Epson iPrint — потужний мобільний асистент, який вміє більше ніж просто друкувати і сканувати. Він також забезпечує доступ до ваших файлів у хмарному сховищі. Ось що може iPrint:

 1. Друкувати багато фотознімків
 2. Друкувати збережені документи
 3. Забезпечувати доступ до файлів у хмарному сховищі та їх друк
 4. Друкувати веб-сторінки
 5. Сканувати і відправляти електронною поштою/завантажувати на сервер ваші файли
 6. Купувати чорнило для вашого принтера

Як це працює

Сканування без проводів

Потрібно зберегти важливий документ чи пам’ятне фото? Відтепер ви можете використовувати найближчий багатофункціональний пристрій Epson для сканування без проводів з можливістю збереження вашого файлу в пам’яті смартфона чи планшета. Після цього файл можна відправити електронною поштою, залишити на пристрої або завантажити у ваше хмарне сховище.

Торкніться хмари

Доступ до хмарних сховищ вже вбудований в iPrint, завдяки чому онлайн-доступ став простішим, ніж будь-коли. Ви можете увійти в Box, Dropbox, EverNote, Google Drive чи Microsoft OneDrive, щоб переглядати і друкувати свої файли у режимі онлайн або сканувати і завантажувати їх.

Перенесення файлів

Використовуйте свій принтер для перенесення файлів безпосередньо на ваш планшет чи телефон. Просто вставте USB-накопичувач або карту пам’яті у ваш принтер, і iPrint зможе бачити фотознімки та перенести їх на ваш пристрій. Крім цього, передбачена можливість переміщення файлів з вашого пристрою у зворотному напрямку. Це програмне забезпечення пропонує новий метод перенесення знімків, знятих за допомогою цифрових фотокамер попередніх поколінь.

Особливості і технічні характеристики

Друк Сканування Розширені налаштування друку Збереження та надання доступу онлайн Підтримка операційних систем Технічне обслуговування принтера
 • Підтримка файлів у форматах Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP i PNG
 • Друк багатьох фотознімків безпосередньо з додатка камери або Apple Photo Stream1
 • Вбудований браузер для друку веб-сторінок
 • Друк вкладень електронної пошти та файлів, що зберігаються локально
 • Підтримка фотопаперу: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" and 8" x 10"
 • Підтримка звичайного паперу: A4, A5, A6, B5, 16:9, letter (8.5" x 11"), legal (8.5" x 14") i ledger (11" x 17")
 • Функція ручного налаштування IP-адреси — можливість введення унікальної IP-адреси принтера для друку в мережах складної структури.
 • Функція віддаленого друку Remote Print — можливість друку з будь-якого місця шляхом надсилання файлів безпосередньо на багатофункціональний пристрій Epson з підтримкою електронної пошти.
 • Контроль копій — використовуйте планшет або телефон для друку копій та збереження власних налаштувань1
 • Джерело сканованого зображення: пристрій для автоматичної подачі документів / планшетний сканер
 • Тип зображення: кольорове / відтінки сірого / чорно-біле
 • Роздільна здатність: 75 / 150 / 300 dpi
 • Налаштування яскравості
 • Типи носіїв
 • З полями / без полів
 • Якість друку
 • Джерело паперу
 • Кількість копій
 • Діапазон сторінок
 • Кольоровий/монохромний друк
 • Двосторонній друк
 • Налаштування яскравості/контрасту/насиченості
 • Друк файлів безпосередньо з Box, Dropbox, EverNote, Google Drive і Microsoft OneDrive
 • Збереження відсканованих файлів безпосередньо на Box, Dropbox, EverNote і Google Drive
 • Негайне надсилання відсканованих файлів на адресу електронної пошти
 • Перенесення файлів у форматі JPG з USB-накопичувача або SD-карти на смарт-пристрій або навпаки1
 • Apple iOS v 9.0 або новіша
 • Android v 4.1.0 або новіша
 • Стан принтера

Print to your office printer whilst out and about2

Відтепер принтери Epson мають власну адресу електронної пошти. Просто надішліть електронною поштою фотознімки і файли на ваш принтер з будь-якого пристрою та з будь-якого місця. Крім того, ви можете змінити адресу електронної пошти принтера та активувати список довірених адресатів, щоб зробити процес друку ще більш захищеним. Це настільки просто і безпечно, що ви повністю зміните свій підхід до друку.

Перевірити сумісність

Уже зареєстровані?

Увійти

Як це працює

1. Налаштуйте свій принтер, щоб почати користування Email Print.

2. Надішліть ваші фото і файли у вигляді вкладень в повідомлення електронної пошти на адресу електронної пошти принтера.

3. Повідомлення, фотознімки, файли у форматах PDF та Microsoft Office будуть надруковані автоматично.

Друкуйте з будь-якого пристрою

Якщо ваш пристрій може надсилати повідомлення електронної пошти і має доступ до Інтернету, ви можете використовувати Epson Email Print. Ви оціните, наскільки легко і зручно надсилати електронною поштою ваші файли у форматах Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, JPG і TIF для друку з будь-якої точки світу.

Легко запам’ятати

Потрібно змінити автоматично призначену адресу електронної пошти? Просто скористайтеся вашим обліковим записом Epson Connect, щоб персоналізувати адресу електронної пошти вашого принтера. Відтепер її буде легко запам’ятати і вам, і будь-кому, хто має доступ до вашого принтера.

Безпека — це просто

Потрібно обмежити доступ до вашого принтера? Увімкніть список довірених адресатів («Approved Senders List»). Після цього ви зможете включити у нього адреси користувачів, які мають право користуватися вашим принтером. Можна навіть додати цілий домен електронної пошти і швидко надати доступ усім користувачам корпоративної електронної пошти.

Покращений контроль після входу в систему

Увійдіть у ваш обліковий запис Epson Connect, щоб швидко переглянути стан вашого принтера, перевірити журнали друку і навіть призупинити Email Print. Крім того, можна змінити налаштування друку та задати сповіщення. Відтепер контроль у ваших руках, де б ви не були.

Особливості і технічні характеристики

Повідомлення електронної пошти і вкладення Підтримка розмірів паперу Налаштування власника та безпека Протоколи
 • Друк повідомлень електронної пошти і будь-яких вкладених файлів
 • Підтримка файлів у форматах Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP i PNG
 • Максимальна кількість вкладень: 10
 • Максимальний сукупний розмір файлів: 20 Мб
 • Завдання на друк зберігаються протягом 72 годин, якщо принтер недоступний
 • Фотопапір: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" та 8" x 10"
 • Звичайний папір: A4, A5, A6, B5, 16:9, letter (8.5" x 11"), legal (8.5" x 14"), ledger (11" x 17")
 • Можливість простої зміни адреси електронної пошти принтера
 • Можливість увімкнення списку довірених адресатів для визначення переліку адрес і доменів електронної пошти, з яких можливе
 • надсилання завдань на друк на принтер Можливість запуску в зворотному порядку
 • Призупинення/продовження роботи служби Email Print
 • Зміна власника та сповіщення відправника електронною поштою
 • IPv4 / IPv6 (подвійний стек)
 • Протокол XMPP через порт 5222

Друкуйте з розташованого будь-де настільного комп’ютера

Встановіть Remote Print, щоб розширити можливості та зону охоплення вашого комп’ютера чи ноутбука. Надіслати файл на принтер Epson, що знаходиться в будь-якій точці світу2, настільки ж просто, як натиснути «Файл – Друк». Не потрібно турбуватися з приводу форматування або проблем зі шрифтами. Але найголовніше — ви можете контролювати розширені налаштування друку.

Перевірити сумісність

Як це працює

1. Встановіть Remote Print та введіть адресу електронної пошти принтера.

2. Оберіть «Файл – Друк» у будь-якому додатку, після цього оберіть «Remote Print».

3. Ваш файл буде надіслано на віддалений принтер з належним форматуванням.

Друк на довгі дистанції

Відтепер друкувати на віддаленому принтері настільки ж просто, як і використовувати звичайну команду «Файл – Друк». Функція Remote Print пропонує ширші можливості, ніж факс, адже ви можете друкувати у кольорі, не виходячи з-за столу. До того ж це швидше, ніж електронна пошта, оскільки можна пропустити крок, пов’язаний зі збереженням файлу в якості вкладення. Використовуйте Remote Print для розширення своїх горизонтів друку.

Будь-яке програмне забезпечення, будь-який шрифт

Ще одна причина ширших можливостей Remote Print — робота з будь-яким додатком, який має функцію друку. Якщо ви використовуєте спеціалізоване програмне забезпечення, відсутнє у вашого адресата, просто надішліть файл на його принтер Epson, не конвертуючи у формат PDF. Усі елементи форматування і шрифти будуть надруковані ідеально.

Якщо вам подобається можливість контролю

Remote Print дозволяє контролювати виведення вашого файлу на друк у віддаленому місці. Оберіть кількість примірників, діапазон сторінок, друк у зворотному порядку та параметри розбору за копіями. Задля максимального контролю ви навіть маєте доступ до специфічних для певного програмного забезпечення налаштувань друку.

Особливості і технічні характеристики

Функції друку Налаштування власника та безпека Підтримка операційних систем
 • Встановлює новий принтер під назвою «EPSON Remote Print», який можна обрати в діалоговому вікні після вибору «Файл – Друк»
 • Підтримує будь-які додатки для Windows з функцією друку та специфічні для певного програмного забезпечення налаштування друку
 • Максимальний сукупний розмір файлів: 20 Мб
 • Друк вкладень електронної пошти та файлів, що зберігаються локально
 • Завдання на друк зберігаються протягом 72 годин, якщо принтер недоступний
 • Активація/деактивація функції Remote Print
 • Налаштування літерно-цифрового ключа доступу («Access Key») для обмеження кола користувачів, що мають право друку на принтері
 • Перегляд журналу завдань Remote Print
 • Windows XP (SP3), Vista (SP2), 7 (SP1) та 82

Epson Scan-to-Cloud

Відтепер ваш принтер Epson напряму з’єднаний з хмарним сховищем. За наявності безпосереднього з’єднання з Інтернетом ви можете сканувати документи чи фотознімки за допомогою кількох дотиків до панелі управління принтера. Після цього відсканований файл можна надіслати на попередньо налаштовану адресу електронної пошти або у хмарне сховище в Інтернеті без потреби в наявності підключеного принтера.

Налаштувати Scan-to-Cloud

Зареєструватися

Уже зареєстровані?

Увійти

Як це працює

1. Оберіть Scan-to-Cloud на панелі управління принтера.

2. Відскануйте ваш документ.

3. Надішліть ваш файл електронною поштою або збережіть у хмарному сховищі, такому як EverNote.

Архівуйте і зберігайте документи

Ви можете використовувати хмарні сервіси для зберігання документів та надання централізованого доступу до них співробітникам незалежно від використовуваного пристрою чи місця перебування. Epson Scan-to-Cloud дозволяє сканувати, архівувати і надавати доступ до будь-яких ділових документів.

Скануйте і надавайте доступ

Використовуйте свій принтер для сканування документів чи зображень та надання доступу до них шляхом надсилання електронною поштою безпосередньо з вашого принтера Epson на інші адреси електронної пошти або на будь-який інший принтер Epson Connect.

Особливості і технічні характеристики

Підтримувані функції Налаштування
 • "Сканування, вкладення та надсилання файлу на адресу електронної пошти
 • Сканування і завантаження файлу в хмарне сховище (Box, Dropbox, EverNote, Google Drive)
 • Визначення цільової папки в обліковому записі хмарного сховища"
 • "Потрібен обліковий запис Epson Connect
 • Потрібен доступ до активного облікового запису Box, Dropbox, EverNote чи Google Drive"

Продемонструйте свою креативність за допомогою улюблених фотознімків, що зберігаються в пам’яті смартфона чи планшета.

Розкрийте свою креативність, використовуючи смартфон чи планшет з додатком Creative Print. Він спрощує друк фотознімків з вашого смарт-пристрою, Instagram чи Facebook. До того ж ви зможете створювати колажі, вітальні листівки з унікальним дизайном, персоналізовані бланки, друкувати безпосередньо на CD/DVD-дисках і перетворювати ваші фото на веселі книжки-розмальовки.

Що нового у Creative Print 4.1

 • Оновлений інтерфейс користувача
 • Нова функція: Покращені колажі
 • Додана підтримка принтерів WorkForce
Перевірити сумісність

Як це працює

1. Завантажте додаток Epson Creative Print.

2. Знайдіть принтер через Wi-Fi.

3. Друкуйте вітальні листівки, календарі, зображення на CD-дисках тощо.

Facebook Printing

Друк з Facebook Printing став простим як ніколи. Просто увійдіть у свій обліковий запис Facebook, щоб роздрукувати фото розміром 4×6. Це стане у пригоді, якщо потрібно роздрукувати щось для родича, який ще не користується Facebook, або якщо ви хочете розмістити фото у себе на столі чи на стіні.

Колажі

Створюйте колажі, використовуючи фото з сумісних додатків соцмереж, а також будь-які інші фото, що зберігаються у пам’яті вашого планшета чи смартфона. Друкуйте фото різних розмірів — до 8,5×11 дюймів (22×28 см).

Друк на CD/DVD-дисках

Створюйте графічне оформлення з використанням ваших фотознімків та друкуйте на сумісному принтері Epson безпосередньо на CD/DVD-дисках, розрахованих на друк на струменевих принтерах.

Книжка-розмальовка

Оберіть фотознімки і створіть контурну книжку-розмальовку, яку можна роздрукувати і дати дітям, щоб вони змогли розважитися.

Унікальні вітальні листівки

Створіть неповторну вітальну листівку, використовуючи ваші фотознімки. Задля додаткової персоналізації листівку можна прикрасити рукописним текстом, виконаним власноруч.

Особливості і технічні характеристики

Особливості Технічне обслуговування принтера Підтримка операційних систем
 • Створюйте і друкуйте колажі з ваших улюблених фото з телефону, планшета чи сумісних додатків соцмереж
 • Створюйте художнє оформлення з ваших фотознімків і друкуйте безпосередньо на CD/DVD-дисках, розрахованих на друк на струменевому принтері
 • Зробіть книжку-розмальовку, яку можна роздрукувати і дати дітям, щоб вони змогли розважитися
 • Створюйте власні бланки у лінію чи в клітинку, календарі або навіть документи з водяним знаком у вигляді фотознімка
 • Розробляйте унікальні вітальні листівки, використовуючи ваші фото, та персоналізуйте їх за допомогою рукописного тексту, виконаного власноруч
 • Матеріалізуйте ваші фото — перегляньте стрічку Facebook і роздрукуйте фотознімки розміром 4×6 дюймів (10×15 см) з ваших улюблених альбомів
 • Друкуйте свій власний обгортковий папір для подарунків у будь-який час. На вибір пропонується широкий перелік яскравих і барвистих шаблонів.
 • Стан принтера
 • Рівні чорнил
 • Перевірка форсунок
 • Очищення головки принтера
 • Apple iOS v 9.0 або новіша
 • Android v 4.1.0 або новіша

Сумісні сервіси

На додачу до сервісів Epson Connect кінцевому користувачеві доступні інші численні рішення для друку, сумісні з принтерами Epson і смарт-пристроями. Короткий опис цих рішень наведено нижче.

Вбудована служба друку Android у поєднанні з Epson Print Enabler

Завдяки вбудованій підтримці, що передбачена з версії Android 4.4 і вище, вам більше не потрібен окремий додаток для забезпечення можливості друку. Завантаживши безкоштовний додаток Epson Print Enabler, просто знайдіть пункт «Друк» у меню підтримуваного додатка. Завдяки інтеграції у Chrome, Галерею і Gmail ви можете зручно друкувати веб-сторінки, фотознімки та повідомлення електронної пошти. Доступ до служби друку Android можливий з Drive і Quickoffice, тож ви зможете з легкістю друкувати свої документи.

Як це працює

1. Завантажте додаток Epson Print Enabler з магазину Google Play.

2. Відкрийте меню опцій, що розкривається, та оберіть пункт «Друк».

3. Оберіть найближчий принтер.

4. Налаштуйте параметри друку і натисніть «Друк».

5. Далі завдання на друк роздруковується на обраному вами принтері.

Сумісність

Більшість споживчих струменевих (і деяких лазерних) принтерів Epson з модулем Wi-Fi, випущених після 2008 року, будуть сумісні з Epson Print Enabler. Список сумісних продуктів можна переглянути нижче.

Друк на ходу

Продовжуйте друкувати, навіть якщо замість персонального комп’ютера чи ноутбука ви використовуєте смарт-пристрій.

Google Cloud Print™

Принтери Epson сумісні з технологією Google Cloud Print™, тож ви зможете друкувати на ходу зі свого смартфона чи комп’ютера, використовуючи додатки з підтримкою Google Cloud Print.

Як це працює

 • A Персональний комп’ютер з браузером Chrome та принтер, підключений до мережі за допомогою дротового з’єднання або через Wi-Fi.
 • B Принтер з підтримкою функцій роботи з хмарним сховищем.
 • C Сервер друку з мережевим принтером.
 • Google Cloud Print

Друкуйте з будь-якого місця

Друкуйте на будь-якому принтері з підтримкою Google Cloud Print з будь-якого пристрою, під’єднаного до мережі. Відтепер ви можете роздрукувати статтю, яку ви читаєте на своєму телефоні, щоб вона чекала на вас в офісі.

Надайте доступ до свого принтера

Ви можете швидко надати доступ будь-кому безпосередньо зі свого облікового запису Google. Завдяки цьому друзі, родичі та інші гості зможуть легко роздрукувати щось під час відвідин.

Більше ніж просто принтери

Роздруковуйте на Google Drive та беріть з собою документи, куди б ви не прямували.

Друк з використанням Kindle Fire™

Функція бездротового друку документів, фотознімків, повідомлень електронної пошти, записів календаря і контактів з вашого Kindle Fire HDX та окремих HD-планшетів дозволяє виконувати роботу і вдома, і в офісі. Ваш Kindle Fire автоматично виявить розташовані поблизу принтери, забезпечивши можливість простого і швидкого друку.

Як це працює

1. Завантажте модуль Epson Print з магазину додатків Amazon Appstore.

2. Торкніться піктограми друку.

3. Оберіть найближчий принтер.

4. Оберіть файли для друку.

Друк файлів Microsoft Office®

Kindle Fire постачається з попередньо встановленим пакетом OfficeSuite, який дозволяє переглядати і друкувати файли Microsoft Word, Excel® і PowerPoint®, коли ви не на робочому місці.

Зберігайте продуктивність

Функція друку вбудована в додатки Email, Calendar і Contacts останніх версій планшетів Kindle Fire.

Фотофініш

Хочете встановити фото на столі чи повісити на стіну вдома? Нові планшети Kindle Fire підтримують можливість друку з додатка Photos.

Mopria

Mopria Alliance — неприбуткова організація на основі членства, до якої входять провідні технологічні компанії світу, об’єднані спільною метою, що полягає у забезпеченні інтуїтивно зрозумілого простого бездротового друку зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв.

Mopria: переваги

Для користувачів мобільних пристроїв

Інтуїтивно зрозумілий легкий друк

Стандарт, сумісний з усіма марками принтерів, є першим кроком до забезпечення однаково простих можливостей для друку з мобільних пристроїв незалежно від використовуваного пристрою чи операційної системи.

Для розробників додатків

Економія часу і грошей

Розробникам більше не потрібно забезпечувати підтримку численних стандартів від різних виробників принтерів. Замість цього вони можуть використовувати єдиний стандарт Mopria, який підтримує принтери всіх марок.

Для галузі

Переорієнтація на інновації

У результаті розробки єдиного стандарту виробники принтерів і пристроїв зможуть зосередитися на нових функціях і сервісах, щоб оживити ринок в цілому для блага всіх клієнтів.

Друк стає мобільним

Світові обсяги поставок смартфонів досягнуть 1,6 мільярда до 2017 року3, а до 2015 року продажі планшетів перевищать обсяги продажів ноутбуків і настільних комп’ютерів4. Крім цього, згідно з прогнозами до 2020 року до Інтернету будуть підключені 50 мільярдів пристроїв5.

Користувачі хочуть друкувати

Уніфікований стандарт Mopria повинен допомогти в подоланні будь-яких бар’єрів у сфері мобільного друку і заохотити користувачів до ще активнішого друку з їхніх мобільних пристроїв.

Epson Print and Scan

Epson Print and Scan забезпечує унікальні можливості для друку з початкового екрана Windows 8 на ваших багатофункціональних принтерах Epson, під’єднаних через Wi-Fi, щоб полегшити вам роботу! Додаток Epson Print and Scan забезпечує доступ до звичних базових функцій, оптимізованих для використання на пристроях з сенсорним екраном, щоб ви могли розширити межі своєї креативності.

Функції друку

 • Інтерфейс користувача, оптимізований для використання на пристроях з сенсорним екраном
 • Вибір пристрою
 • Попередній перегляд документа
 • Розмір паперу
 • Тип паперу
 • Кольоровий режим

Сканування

 • Інтерфейс користувача, оптимізований для використання на пристроях з сенсорним екраном
 • Вибір пристрою
 • Попередній перегляд документа
 • Попередньо налаштовані розміри сканованого зображення
 • Роздільна здатність
 • Кольоровий режим

Apple® Airprint™

Друкуйте безпосередньо зі свого iPad®, iPhone® чи iPod Touch®. Не потрібно завантажувати програмне забезпечення, встановлювати драйвери і підключати кабелі. Усього кількома дотиками у додатках Mail, Photos, Safari чи iBooks ви можете відправити будь-що, відображене на екрані, на принтер Epson.

Як це працює

1. Торкніться піктограми дії.

2. Оберіть найближчий принтер для друку.

3. Оберіть файли для друку.

Бездротовий друк з додатків

Ви можете друкувати з більшості додатків, якими користуєтеся щодня. Для доступу до функції друку потрібно зробити всього кілька дотиків. Друкуйте повідомлення електронної пошти, фотознімки, мапи, документи, таблиці і презентації на розташованому поблизу принтері Epson через мережу Wi-Fi. Це зовсім просто.

Торкніться і друкуйте

Скористайтесь кнопкою «Дія» (Action) чи «Інструменти» (Tools), щоб знайти функцію друку. Після цього знайдіть принтер Epson у мережі Wi-Fi і друкуйте. AirPrint потурбується про друк у фоновому режимі. Ця функція вбудована в iOS, тому потреба у використанні програмного забезпечення для принтера чи підключенні кабелів відсутня.

СУМІСНІ ПРОДУКТИ

Expression Home XP-202 / XP-205 WorkForce WF-5110 WorkForce Pro WF-4630
Expression Home XP-302 / XP-305 WorkForce WF-5190 WorkForce Pro WF-4640
Expression Home XP-312 / XP-315 WorkForce WF-5620 WorkForce Pro WF-7110
Expression Home XP-402 / XP-405 WorkForce WF-5690 WorkForce Pro WF-7610
Expression Home XP-412 / XP-415 WorkForce WF-7515 WorkForce Pro WF-7620
Expression Premium XP-600 / XP-605 WorkForce WF-7525 WorkForce Pro WF-8010DW
Expression Premium XP-610 / XP-615 WorkForce Pro WF-3620 WorkForce Pro WF-8510DWF
Expression Premium XP-800 WorkForce Pro WF-3640 WorkForce Pro WF-8090DW
Expression Premium XP-810 WorkForce Pro WP-4015 WorkForce Pro WF-8590DWF
Expression Photo XP-850 WorkForce Pro WP-4025 WorkForce Pro WF-M5190DW
Expression Photo XP-950 WorkForce Pro WP-4095 WorkForce Pro WF-M5690DWF
WorkForce WF-2530 WorkForce Pro WP-4525 WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce WF-2540 WorkForce Pro WP-4535 WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce WF-3520 WorkForce Pro WP-4545 WorkForce Pro WF-R8590DTWF
WorkForce WF-3540 WorkForce Pro WP-4595  

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Apple iOS
Apple iPad, iPhone, iPod touch
Android
Телефони і планшетні комп’ютери *8
Blackberry
Телефони і планшетні комп’ютери
Windows Mobile
Телефони і планшетні комп’ютери
Інші мобільні пристрої
Бездротові ноутбуки, планшетні комп’ютери і смартфони

Expression Home

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Expression Home XP-202
Expression Home XP-203
Expression Home XP-205
Expression Home XP-207
Expression Home XP-212
Expression Home XP-215
Expression Home XP-217
Expression Home XP-225
Expression Home XP-235
Expression Home XP-245/247
Expression Home XP-302
Expression Home XP-303
Expression Home XP-305
Expression Home XP-306
Expression Home XP-312
Expression Home XP-313
Expression Home XP-315
Expression Home XP-322
Expression Home XP-325
Expression Home XP-332
Expression Home XP-335
Expression Home XP-342/345
Expression Home XP-402
Expression Home XP-403
Expression Home XP-405
Expression Home XP-406
Expression Home XP-412
Expression Home XP-413
Expression Home XP-415
Expression Home XP-422
Expression Home XP-425
Expression Home XP-432
Expression Home XP-435
Expression Home XP-442/445

Expression Premium

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Expression Premium XP-510
Expression Premium XP-520
Expression Premium XP-530
Expression Premium XP-540
Expression Premium XP-610
Expression Premium XP-615
Expression Premium XP-620
Expression Premium XP-625
Expression Premium XP-630
Expression Premium XP-635
Expression Premium XP-640/645
Expression Premium XP-700
Expression Premium XP-710
Expression Premium XP-720
Expression Premium XP-800
Expression Premium XP-810
Expression Premium XP-820
Expression Premium XP-830
Expression Premium XP-900

WorkForce

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
WorkForce WF-100W
WorkForce WF-2510WF
WorkForce WF-2520NF
WorkForce WF-2530WF
WorkForce WF-2540WF
WorkForce WF-2630WF
WorkForce WF-2650DWF
WorkForce WF-2660DWF
WorkForce WF-2750DWF
WorkForce WF-3010DW
WorkForce WF-3520DWF
WorkForce WF-3530DTWF
WorkForce WF-3540DTWF
WorkForce WF-3620DWF
WorkForce WF-3640DTWF
WorkForce WF-3720DWF
WorkForce WF-3725DWF
WorkForce WF-4720DWF
WorkForce WF-4725DWF
WorkForce WF-4740DTWF
WorkForce WF-7110DTW
WorkForce WF-7515
WorkForce WF-7525
WorkForce WF-7610DWF
WorkForce WF-7620DTWF

Workforce Pro

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Workforce Pro WF-5620DWF
WorkForce Pro WF-5110DW
WorkForce Pro WF-4630DWF
WorkForce Pro WF-4640DTWF
WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce Pro WF-5690DWF
WorkForce Pro WF-5190DW
WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce Pro WP-4015DN
WorkForce Pro WP-4095DN
WorkForce Pro WP-4515DN
WorkForce Pro WP-4525DNF
WorkForce Pro WP-4595DNF
WorkForce Pro WP-4025DW
WorkForce Pro WP-4535DWF
WorkForce Pro WP-4545DTWF
WorkForce Pro WP-M4015
WorkForce Pro WP-M4525DNF
WorkForce Pro WP-M4595DNF
WorkForce WF-8010 DW
WorkForce WF-8510 DWF
WorkForce WF-R8590 DTWF
WorkForce WF-8590 DTWF
WorkForce Pro WF-R8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8090 D3TWC

Лазерні принтери WorkForce

Рекомендовані

Сумісні

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
WorkForce AL-C500
WorkForce AL-C500DN
WorkForce AL-C500DTN
WorkForce AL-C500DHN
WorkForce AL-C500DXN
WorkForce AL-M200DN
WorkForce AL-M200DW
WorkForce AL-MX200DNF
WorkForce AL-MX200DWF
WorkForce AL-M300D
WorkForce AL-M300DT
WorkForce AL-M300DN
WorkForce AL-M300DTN
WorkForce AL-MX300DN
WorkForce AL-MX300DNF
WorkForce AL-MX300DTN
WorkForce AL-MX300DTNF
WorkForce AL-M400DN
WorkForce AL-M400DTN
WorkForce AL-C9300
WorkForce AL-M7000N
 1. Функція буде доступна в iPrint і працюватиме тільки з деякими моделями принтерів 2013 року
 2. Потрібне з’єднання з принтером через Інтернет, а також пристрій з доступом до Інтернету та/або підтримкою електронної пошти
 3. «Оновлений прогноз щодо смартфонів на 2013–2017 роки для світового ринку» («Worldwide Smartphone 2013-2017 Forecast Update»), IDC, червень 2013 р.
 4. "«Прогноз щодо мультимедійних планшетів на 2013–2017 роки для світового ринку та ринку США» («Worldwide and U.S. Media Tablet 2013-2017 Forecast», IDC, травень 2013 р.
 5. «Статистичні дані Cisco щодо кількості підключень до Інтернету речей» («Statistics from Cisco Internet of Thigs (IoE) Connections Counter»), липень 2013 р.
 6. На сервері має бути встановлена одна ліцензія Microsoft Office 2010 або 2013 (компанією Epson не надається).
 7. 3-є покоління і вище
 8. Android v. 4.1.0 і вище

SKIP

 

SKIP

 

SKIP

 

SKIP

 

SKIP

 
Закрити

БЕЗКОШТОВНА пробна 60-денна версія

Будь ласка, вкажіть деякі дані, щоб завантажити БЕЗКОШТОВНУ пробну 60-денну версію Email Print Enterprise.

Ваші дані: