КОЛІР ЗМІНЮЄ
ВСЕ

Отримуйте яскравіші й живіші зображення
з високою кольоровою яскравістю (CLO)
від Epson.

99 % користувачів кажуть, що проєктори Epson мають найживіші кольори3

Ніхто не продає більше проєкторів за Epson. Чому? А тому, що наші проєктори оживляють ваші матеріали завдяки яскравій, живій і чіткій картинці навіть у яскраво освітлених приміщеннях.

Проектори Epson мають однаково високий потік як білого, так і кольорового світла (CLO), а отже, забезпечують яскраві й живі кольори. Вони навіть яскравіші за конкурентні одночіпові DLP-проєктори в три рази4.

Насолоджуйтеся яскравими, живими кольорами, що аж ніяк не коштуватиме вам шалених грошей. Проєктори Epson мають однаково високий потік як білого, так і кольорового світла, тож ваші матеріали завжди матимуть чудовий вигляд, і вам не доведеться витрачати цілі статки на надмірно потужний проєктор. А щоб ви змогли заощадити ще більше, наші проєктори забезпечать вас розвагами на 15 років завдяки ресурсу лампи та фільтра до 10 000 годин в екорежимі2.

Чому величина CLO така важлива?

Коли потік кольорового світла слабкий, кольори можуть видаватися тьмяними і млявими. Простіше кажучи, через тьмяні кольори картинка може виглядати неживою. А ще при цьому деталі можуть ставати менш розбірливими, а надто переставати утримувати зацікавлення й увагу. Це може не бути проблемою в затемненій вітальні, та, напевне, стане на заваді в класі під час уроку чи в офісі під час важливої бізнес-презентації, особливо, коли в приміщенні немає належних завіс. На щастя, проєктори 3LCD від Epson створюють яскраве зображення навіть в умовах доброго освітлення.

Порівняння

У порівняльному тесті 99 % людей обрали Epson за найбільш живі кольори порівняно з конкурентними моделями3. 8 із 10 людей сказали, що в Epson найвища якість зображення і що вони б хотіли дивитись улюблене кіно на проєкторі Epson3.

Люди висловлювали думки в дусі: «Мій улюблений фільм — «Втеча з Шоушенка», його я б залюбки передивився на такому проєкторі. Для мене вкрай важлива яскравість, і картинка тут навіть краща, ніж на телевізорі». А ще: «Цей проєктор показує однозначно найліпшу картинку, якість просто неперевершена».

Для мене вкрай важлива яскравість, і картинка тут навіть ліпше, ніж на телевізорі…
A
Epson
B
BenQ
C
ViewSonic
D
Acer
E
Optoma
83 % обрали Epson3

Навіщо перейматися CLO?

Отримайте яскравіші зображення з живими кольорами
Отримайте яскравіші зображення з живими кольорами

Не приймайте наші слова на віру. У сліпому тесті 8 з 10 людей сказали, що наш проєктор мав найяскравіше зображення та найживіші кольори.

Побачте все, що на екрані
Побачте все, що на екрані

Тьмяне зображення не дасть змоги комфортно читати текст і розбирати картинки на екрані. З яскравішим зображенням ви зможете легше бачити, що вам показують, і розбирати деталі.

Скоротіть витрати
Скоротіть витрати

Ви отримуєте яскравішу картинку з живішими кольорами, коли маєте однаково високий потік як білого, так і кольорового світла, тож вам не потрібно купувати проєктор з більшим потоком світла.

Ніщо не відволікає
Ніщо не відволікає

Технологія 3LCD Epson забезпечує чітке зображення без жодного «райдужного» ефекту, притаманного деяким одночіповим DLP-проєкторам.

Домашні розваги

Домашні розваги

Створюйте захопливі враження, як у кінотеатрі, для друзів і родини. Насолоджуйтеся кіно, іграми, спортивним передачами і подіями, які бувають раз на життя, з яскравою картинкою та живими кольорами, навіть у яскраво освітлених приміщеннях.

Переглянути відео
Бізнес

Бізнес

Створюйте захопливі презентації, що залишають по собі тривалі враження. Завдяки яскравому білому світлу та живим кольорам проєктор Epson допоможе вам подати свою кропітку роботу в найліпшому світлі.

Переглянути відео
Навчання

Навчання

Яскрава картинка дає змогу привернути увагу та провести продуктивний урок. Заохочуйте студентів до досягнення чудових результатів, створюючи кольорові, живі зображення, що заволодіють їхньою уявою.

Дізнатися більше
Справжній колір

Сама яскравість не забезпечить природні кольори, які можна бачити в повсякденному житті. За цією філософією лише технологія 3LCD Epson поєднує яскравість і природні кольори для створення живих, реалістичних зображень. Цього ми досягаємо тим, що даємо нашим проєкторам такий же високий потік кольорового світла, як і білого.

І поки інші виробники дотримуються думки, що можуть поліпшити якість зображення, просто збільшуючи потік білого світла своїх проєкторів, Epson дає своїм проєкторам однаково високий потік як білого світла, так і кольорового (CLO). Сама висока яскравість не забезпечує створення яскравих і реалістичних зображень, водночас низький CLO дасть тьмяні, мляві кольори. Проте, коли потужність кольорового світла відповідає такій білого, ви отримуєте живі, природні кольори, що роблять ваші матеріали такими реалістичними.

Знайдіть свій продукт

Compare
Закрити

Compare Products

1 з 4 обраних

    Compare selected