Розмір дисплея має значення

Epson дозволяє бачити більше та детальніше.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ДИВИТИСЯ ІНТЕРАКТИВНЕ ВІДЕО ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

На які характеристики екрана слід звертати увагу?

Обираючи потрібний дисплей для свого бізнесу, слід враховувати багато чинників. Одним з перших запитань може бути таке: що мені потрібно — універсальне рішення для кімнати для нарад, інтерактивна панель чи телевізор з пласким екраном?

Оптимальне відображення з належною видимістю має критичне значення для забезпечення максимальної ефективності ваших нарад та ідеального вигляду екранного вмісту. Одна з переваг проєкторів Epson полягає у можливості масштабування розмірів екрана, що дозволяє пристосуватись до вимог приміщень різних розмірів.

Відповідний розмір задля оптимальної видимості

Усе починається з вибору потрібного розміру екрана, який відповідає розмірам вашого приміщення. Цей простий вибір дуже важливий, адже вміст має відображатися чітко, щоб забезпечити ефективність нарад та дотримання стандартів гігієни праці й техніки безпеки. Завдяки рішенню з підтримкою масштабування, яке підходить для приміщень будь-якого розміру, проєктори Epson роблять цей вибір простим як ніколи.

Проєктори Epson Телевізор з пласким екраном
Розмір Розмір зображення (діагональ) Масштабування до 500"1 Стандартна інтерактивна панель 65–69"2
Регулювання розміру Масштабування Незмінний розмір

Просте забезпечення вимог до мінімального розміру екрана

Вам було б незручно працювати за столом, на якому встановлений надто малий монітор, — це шкідливо для очей і може негативно позначитися на якості відображуваного на екрані вмісту.

З тієї ж причини вам потрібен екран такого розміру, який підходить до вашої кімнати для нарад. Саме тому проєктори Epson за своїми характеристиками перевищують передбачені стандартами гігієни праці й техніки безпеки вимоги до еквівалентних настільних моніторів. (Директива 90/270/ЄЕС «Про мінімальні вимоги безпеки та здоров'я при роботі з екранними пристроями».)

Масштабування розмірів екрана та функціональність проєкторів Epson означають, що можна легко забезпечити достатні розміри відображуваного вмісту, його високу якість і чітку видимість для всіх з урахуванням відстані від глядача до екрана. Завдяки цьому всі присутні у вашій кімнаті для нарад будуть мати однакові можливості для обміну думками та участі в обговоренні.

Визначте ідеальний розмір екрана для вашої кімнати для нарад

Наш інтерактивний інструмент для визначення відстані для перегляду дозволяє розрахувати ідеальний розмір екрана для вашого проєктора з урахуванням розмірів приміщення, кількості посадкових місць та їх розташування.

Прийнятна відстань для перегляду3 екрана розміром 300" становить 14.2m

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.

Планування приміщення

Розміри кімнати (метри) Ширина:    Довжина: Розмір кімнати, що не підтримується

КІЛЬКІСТЬ ПОСАДКОВИХ МІСЦЬ

84"
50"84"
300"
50"500"

Вибір рішення для вас

Оптимальним вважається розмір екрана, при якому для всіх учасників вашої наради включно з тими, що сидять найдалі, забезпечується середня якість перегляду, аналогічна до якості зображення на настільному моніторі.

Згідно з умовами тесту гостроти зору за методом Снеллена, для того щоб зображення мало аналогічний вигляд на вдвічі більшій відстані, воно має бути удвічі вищим або мати учетверо більшу площу.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК

Оптимізована співпраця

На додачу до оптимізованих характеристик екрана проєктори Epson розраховані на інтеграцію з наявними у вас системами. За допомогою рішень Epson для нарад ви можете обладнати готову до вимог завтрашнього дня кімнату для нарад з гнучкими і динамічними характеристиками та уніфікувати засоби комунікації, щоб забезпечити можливість безперешкодного використання будь-яких пристроїв у будь-який час.

Зберігайте, поширюйте і друкуйте

Відображайте інформацію з мобільних пристроїв через бездротове з’єднання

Робіть помітки з незрівнянною точністю

Співпрацюйте у форматі відеоконференцій з високою якістю

Якість, яку легко побачити

Функція автоматичного регулювання світлового потоку в проєкторах Epson визначає рівень освітленості у приміщенні та відповідним чином змінює рівень яскравості, забезпечуючи можливість чіткого відображення вмісту без відблисків.

Night
Day

Деякі телевізори з пласким екраном мають обмежений кут огляду, через що ускладнюється перегляд зображення на екрані з бокової частини кімнати. У випадку з проєкторами Epson така проблема відсутня — вони не мають «мертвих» зон, дозволяючи всім чітко бачити вміст.

Телевізор з пласким екраном
Проєктор Epson

Унаслідок тривалого перегляду зблизька на телевізорах з пласким екраном стандарту RGB (наприклад, під час інтерактивних презентацій або тривалої спільної роботи) може виникати ефект пікселізації, що у свою чергу може викликати відчуття напруження в очах. На відміну від телевізорів із пласким екраном, для проєкторів ефект пікселізації менш характерний, а завдяки функції автоматичного регулювання світлового потоку зображення з проєкторів можна з комфортом переглядати протягом тривалого часу.

Телевізор з пласким екраном
Проєктор Epson
  1. Розмір екрана до 500" для інсталяційних проєкторів Epson
  2. Джерело: Futuresource Q415 – Західна Європа – Телевізори з пласким екраном для використання в корпоративному середовищі
  3. Прийнятна відстань для перегляду забезпечує враження від перегляду у приміщенні, еквівалентні до перегляду зображення на настільному моніторі. Вважається, що дисплеї з діагоналлю до 80 дюймів мають співвідношення сторін 16:9, а дисплеї з діагоналлю 80 дюймів і більше мають співвідношення сторін 16:10.

Чому важливий розмір екрана?

Презентації можуть бути захоплюючими та ефективними лише тоді, коли їх можна чітко бачити. Глядачеві важливо не тільки оцінити контент, відображений на екрані, але й уникнути перенапруження очей. Використовуючи наш досвід створення ідеального розміру екрана, можна зробити кожну презентацію зрозумілою та зручною для перегляду.

Які відчуття виникають?

Безпечного та комфортного перегляду зображення можна досягти, імітуючи параметри, встановлені для робочого столу комп'ютера. Існують вимоги до настільних ПК, викладені у Директиві ЄС 90/270/ЕЕС щодо екранного обладнання, які можна використати при визначенні розміру проєкційного екрана. Це дозволяє: створити комфортну атмосферу, звичну для користувачів настільних комп'ютерів, забезпечити чітке відображення контенту і попередити напруження зору. Не забувайте: важливо враховувати, що зображення, яке проєктується, буде по-різному сприйматися глядачами залежно від того, де вони знаходяться, тому під час розрахунків щодо оптимального розміру зображення орієнтуйтеся на глядачів, які будуть знаходитися на найбільшій відстані від екрана.

Виконайте тест

Тож як вибрати правильний розмір екрана для своєї презентації? Більшість з нас знайомі з тестом Снеллена для очей, який використовується оптиками для перевірки зору. Щоб забезпечити чітке бачення 20/20, ви повинні розрізняти літери на таблиці з відстані 6 метрів (20 футів). Згідно з умовами тесту гостроти зору за методом Снеллена, для того, щоб зображення мало аналогічний вигляд на вдвічі більшій відстані, воно повинно бути вдвічі вищим або мати вчетверо більшу площу. Ми можемо застосувати ці дані для визначення розмірів екрана проєктора, щоб забезпечити чіткий перегляд контенту для глядачів.

Take the test

Вибір рішення для вас

Оптимальним вважається розмір екрана, при якому для всіх учасників вашої наради, включно з тими, що знаходяться на найбільшій відстані від екрана, забезпечується оптимальна якість перегляду, аналогічна якості зображення на настільному моніторі.

Згідно з умовами тесту гостроти зору за методом Снеллена, для того, щоб зображення мало аналогічний вигляд на вдвічі більшій відстані, воно повинно бути вдвічі вищим або мати вчетверо більшу площу.

Як це працює?

Ми розробили цей інструмент для врахування всіх цих факторів, які допоможуть визначити ідеальний розмір екрана. Просто введіть план кімнати, кількість глядачів та розмір кімнати. Потім можна налаштувати повзунки, щоб дізнатися, який розмір екрана потрібен.

Щоб завжди забезпечувати чітке і комфортне відображення, наші проєктори можна масштабувати відповідно до різних розмірів кімнат та аудиторій, забезпечуючи економічне та актуальне рішення, навіть якщо вимоги до відображення змінюються. Зрештою, якщо презентації будуть зручними для перегляду, аудиторія буде більш зацікавленою та забезпечить вам продуктивніший та ефективніший результат.