ЕкоНомний
ЕкоЛогічний
Це — EcoTank

Наднизька вартість друку

Монохромні принтери EcoTank — чемпіони з економії, адже забезпечують неперевершену, на 90 % нижчу, собівартість друку сторінки проти моделей конкурентів

Об’єм чорнил еквівалентний 5 лазерним тонер-картриджам2

Модель EcoTank має великий резервуар для чорнил, який можна поповнювати чорнилом з пляшок у комплекті. Від початку у вас є достатньо чорнил для друку тисяч сторінок — а це економія і грошей, і часу, оскільки не доведеться часто замінювати тонер.

Калькулятор для монохромних EcoTank

Усі функції монохромного лазерного друку з перевагами економії Epson EcoTank

Швидкий

Швидкий

Друк до 20 сторінок за хвилину3

Високоякісні результати

Високоякісні результати

Чіткий друк і довгий строк зберігання документів бізнес-якості

Компактний

Компактний

Ідеально підійде для дому або офісу

Витривалий

Витривалий

Забудьте про проблеми з нашою розширеною трирічною гарантією

Можливості з’єднання

Можливості з’єднання

Моделі з Wi-Fi, Ethernet і мобільним друком4

Висока продуктивність

Висока продуктивність

Великі лотки для паперу — вміщають до 250 аркушів

Підрахунок економії з EcoTank

Виберіть монохромну модель принтера Epson EcoTank і порівняйте її характеристики з двадцяткою лідерів продажу монохромних лазерних принтерів

Укажіть, скільки сторінок на місяць ви зазвичай друкуєте і скільки років плануєте використовувати принтер.

Натисніть «Розрахувати»

Epson M100 проти Cannon LPB-6030B

Ви зможете заощадити, як порівняти з вибраною моделлю

Або до як порівняти з середнім по ринку значенням4

ПОКАЗАТИ ДЕТАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИРОЗДРУКУВАТИ СТОРІНКУ

Ваші результати

  • СЕРЕДНЄ ПО РИНКУ

ДЛЯ РОЗУМІННЯ РОЗРАХУНКУ РЕЗУЛЬТАТІВ ТУТ НАВЕДЕНО МЕТОДИКУ Й КЛЮЧОВІ ПРИПУЩЕННЯ.

Сукупну вартість володіння виділено червоною лінією, вона ґрунтується на кількості сторінок, надрукованих за останні роки.

Сукупна вартість володіння базується на вартості придбання апаратного забезпечення та періодичних витратах на чорнила або тонер. На сукупну вартість володіння можуть впливати інші витрати, наприклад на додаткові витратні матеріали для принтера та споживання електроенергії; у результаті заощадження можуть виявитися ще істотнішими. Середню продажну ціну принтерів і витратних матеріалів отримано за даними «IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker» (інформація за 3-й квартал 2018 року та 2-й квартал 2019 року) і «IDC EMEA Consumables Tracker» (дані за 2-ге півріччя 2018 року й 1-ше півріччя 2019 року).

Порівняти інший принтер

Познайомтеся з модельним рядом

Створюємо майбутнє з технологією без нагрівання

Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на довкілля, не погоджуючись на жодні компроміси.

Дізнатися більше

1 За підрахунками «Epson», економія на друці сторінки, як порівняти з середньою вартістю друку на моделі серії EcoTank «110» з малою пляшкою для чорнил та оригінальними витратними матеріалами з-поміж 5 найпопулярніших на ринку картриджів у швидкісному сегменті однофункційних монохромних лазерних принтерів, — 1—20 сторінок за хвилину на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 1-й квартал 2020 року). Вартість друку сторінки розраховано шляхом ділення прибутку з продажу відповідної пляшки / картриджа на загальний прибуток з продажу товарів на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 2-ге півріччя 2019 року). Долари США конвертовано в місцеву валюту за ставкою спотової угоди з іноземною валютою (дані сайту XE.COM за 07.08.2020).

2 Згідно з розрахунками «Epson», середня кількість тонер-картриджів, потрібна для друку однакової кількості сторінок, як ресурс пляшки чорнил Epson Mono EcoTank. Порівняння середнього ресурсу (друк сторінок A4 за стандартом ISO/IEC 19752) пляшки чорнил для EcoTank «110» та ресурсу оригінальних витратних матеріалів («IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker», поставки 2019 року, публікація за 2-ге півріччя 2019 року), що продавалися й використовувалися з-поміж 10 найпопулярніших на ринку картриджів у швидкісному сегменті монохромних лазерних принтерів, — 1—20 сторінок за хвилину на Близькому Сході та в Африці («IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки 2019 року, публікація за 1-й квартал 2020 року).

3 Середня кількість тонер-картриджів для друку кількості сторінок з використанням пляшок чорнил у комплекті монохромних моделей лінійки EcoTank. Порівняння базується на середньому ресурсі пляшки чорнила в комплекті для монохромної моделі лінійки EcoTank 2019 року та середньому ресурсі пляшки чорнила в комплекті та змінного оригінального тонера з-поміж 10 найпопулярніших на ринку картриджів (у швидкісній категорії до 20 сторінок за хвилину) на монохромних лазерних принтерах на Близькому Сході та в Африці в період з січня по грудень 2018 року за даними «IDC EMEA Hardcopy Tracker» (1-й квартал 2019 року). Ресурс оригінального тонера розрахований пропорційно до оригінального стандартного картриджа тонера і картриджа XL за даними «IDC EMEA HCP Consumables Tracker» (2-ге півріччя 2018 року) за однаковий період на ринках у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці. Ресурс картриджа тонера згідно з даними на вебсайтах виробників.

4 Визначено за стандартом ISO / IEC 24734 і демонструє середній показник ESAT (очікувана максимальна продуктивність) з категорії офісних тестувань для одностороннього друку за замовчуванням.

5 Epson iPrint вимагає бездротового з’єднання та застосунку для друку від «Epson». Для роботи Epson Email Print і драйвера дистанційного друку необхідне з’єднання з мережею Інтернет.

6 Вартість за сторінку розраховується діленням вартості пляшки чорнила / тонер-картриджа на ресурс у сторінках. Порівняння вартості за сторінку базується на початковій вартості пляшок чорних чорнил Epson (серія 110) та середній вартості чорних тонер-картриджів оригінального виробництва з найдоступнішим ресурсом серед 77 % найпопулярніших моделей однофункційних монохромних лазерних принтерів формату A4 (швидкість друку менше за 20 ст/хв) у Чеській Республіці, Угорщині, Польщі, Туреччині в період з січня по грудень 2018 року за даними «IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker» за 4-й квартал 2018 року та «IDC EMEA Semiannual Consumables Tracker» за 2-ге півріччя 2018 року. Дані про ресурс лазерних тонер-картриджів конкурентів взято з вебсайтів виробників.

7 На основі даних «IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки з 2010 по 2020 роки, публікація за 1-й квартал 2020 року.

8 На основі сукупного продажу принтерів з резервуаром для чорнил марки «Epson» з 2010 по 2020 роки з використанням внутрішніх даних «Epson» про відвантаження. «IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker», поставки з 2010 по 2020 роки, публікація за 1-й квартал 2020 року.