ОЧІКУЙТЕ БІЛЬШОГО ВІД ВІДОБРАЖЕННЯ СВОГО КОНТЕНТУ

Дізнайтеся, наскільки гнучкішим може бути ваш проєктор Epson з нашими рішеннями для відображення контенту.

Завантажити брошуру

Отримайте більше під час перегляду свого контенту

Дозвольте рішенню для відображення вашого контенту повністю розкрити свій потенціал

Скористайтеся перевагами спеціалізованих програмних рішень Epson, щоб відчути максимальний комфорт під час використання проєктора й отримати переваги завдяки покращеним можливостям, впевненості й можливості контролю. Як передовий виробник проєкторів у світі ми розуміємо потребу в правильних рішеннях для відображення контенту, які дадуть вам змогу проводити презентації так, як ви цього бажаєте, а також там, де вам потрібно, — і при цьому буде забезпечена простота й ефективність роботи.

Ми розуміємо, що проведення ефективних презентацій чи навчання тісно взаємопов‘язане з інноваційними рішеннями, тому ми розробили динамічний портфель передових інструментів для проєкторів. Незалежно від того, чи керуєте ви кількома проєкторами, чи хочете підвищити динамічність у своїй роботі, ці рішення оптимізують продуктивність вашого бізнесу і надають платформу для реалізації ваших найкращих робіт та ідей.

Наші рішення

Бездротова передача й обмін контентом

Застосунок Epson iProjection

Windows, Mac, iOS, Chromebook і Android

iProjection — це наше додаткове програмне забезпечення для бездротових рішень щодо відображення контенту, розроблене для сучасних аудиторій, конференц-залів і робочих місць BYOD.

Застосунок iProjection для iOS / Android Застосунок iProjection для Windows / Mac

Epson iProjection для Chromebook

Без зусиль обмінюйтеся контентом по бездротовому зв’язку з Chromebook зі спеціальним рішенням для відображення контенту. Показуйте контент з одного Chromebook або використовуйте разом з програмним забезпеченням Epson iProjection з функцією модератора, де ви можете вибирати й відображати контент із чотирьох Chromebook одночасно.

Дізнатися більше * Зверніть увагу, що iProjection для Chromebook не може виступати в якості модератора: повинен бути iProjection для Windows, Mac, iOS або Android.

Screen Mirroring (Дублювання екрана) (Miracast)

Бездротова передача з обраних смартфонів, планшетів і ПК, які підтримують дублювання екрана. Розроблений і побудований на основі технології Wi-Fi Direct, яка дає змогу двом пристроям формувати пряме однорангове з’єднання по Wi-Fi для дублювання екрана. Це рішення дає можливість відображати контент, наприклад фотографії та відео, з вашого пристрою без кабелів або мережевого з’єднання.

Інтерактивність і співробітництво

Наше програмне забезпечення Easy Interactive Tools дає змогу використовувати інтерактивне перо або палець у якості миші для навігації, вибору, прокручування, малювання, збереження та взаємодії з проєктованим з вашого комп’ютера контентом.

Дізнатися більше

Інтерактивний режим

Інтерактивний режим відтворює панель інструментів на проєктованому зображенні й дає змогу використовувати перо в якості миші для відкриття застосунків, переходу за посиланнями і роботи зі смугами прокрутки. Ви також можете коментувати все, що відображається*.

Режим дошки

Режим дошки перетворює вашу область відображення на цифрове полотно для малювання. Для тла доступні три однотонні кольори й шість візерунків. Панель інструментів забезпечує вас усім необхідним для написання, малювання, вставлення фігур і зображень на задній план. Ви також можете імпортувати зображення з документ-камери Epson*.

Моніторинг і контроль

Моніторинг і контроль

Керування проєкторами Epson

Максимізуйте свій час, керуючи проєктором віддалено. Ви можете перевіряти стан усіх проєкторів з одного комп’ютера шляхом приєднання кількох пристроїв Epson до мережі. До програмного забезпечення також входить плагін трансляції повідомлень для надсилання повідомлень з метою відображення рішень щодо відтворення контенту на пристроях Epson, приєднаних до мережі. За його допомогою також можна вимкнути всі рішення для відображення контенту в будівлі після завершення робочого дня.

Завантажити

Налаштування проєктора

Калькулятор відстані від проєктора до екрана

Досягнення необхідного розташування

За допомогою калькулятора відстані проєктора до екрана можна чітко бачити контент, що відображається, щоб визначити правильний розмір зображення та проєкційну відстань.

Дізнатися більше
Epson Projector Content Manager

Epson Projector Content Manager

Програмне забезпечення Epson Projector Content Manager дає змогу додавати зображення та відео в списки відтворення і зберігати їх на зовнішньому пристрої (такому як SD-карта або USB-накопичувач). Після вставлення пристрою у проєктор ви можете легко проєціювати контент зі списку відтворення, не використовуючи кабельне з’єднання, а також додавати власні фільтри форми, ефекти накладення та планування*.

Завантажити ПЗ
Epson Creative Projection

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection — це застосунок, який дає можливість з комфортом насолоджуватися створенням власного контенту на iPhone або iPad. За допомогою Epson Creative Projection ви можете створювати оригінальний та вражаючий контент, щоб забезпечити незабутню атмосферу, неперевершене відображення контенту й додати життя простору навколо вас у будь-який час і в будь-якому місці. Epson Creative Projection забезпечує доступ до різноманітних креативних елементів, дозволяючи користувачам створювати власний контент за допомогою комбінації відео, фотографій, тексту й наявних попередньо встановлених фільтрів або завантажувати новий контент для додавання унікальних ефектів.

App Store

Рішення програмного забезпечення

Оберіть рішення програмного забезпечення

6 із 6 ресурсів

Застосунок iProjection для iOS / Android

Дізнатися більше

Застосунок iProjection для Chromebook

Дізнатися більше

Застосунок iProjection для Windows/Mac

Дізнатися більше

Керування проєкторами Epson

Дізнатися більше

Прості інтерактивні інструменти

Дізнатися більше

Epson Creative Projection

Дізнатися більше

Професійний інструмент для проєкторів Epson

Дізнатися більше

Застосунок Epson iProjection для iOS / Android: бездротове з’єднання та проєціювання

Не обмежуйте себе у взаємодії зі своєю аудиторією та проводьте більш динамічні презентації. Наш застосунок iProjection дає можливість втілити це бажання в реальність, забезпечуючи можливість подавати документи, зображення та вебсторінки безпосередньо по бездротовому зв’язку з вашого смарт-пристрою iOS або Android.

Ця вбудована функція анотації дає вам змогу використовувати цифрове перо, маркер або гумку з параметрами кольору й прозорості для створення розмітки і заміток на проєційованому зображенні в режимі реального часу.

Завантажте застосунок iProjection з Google Play або App Store, приєднайте свій смарт-пристрій до тієї самої мережі, що й проєктор, а тоді запустіть застосунок iProjection.

Завантажити в App Store Завантажити в Google Play

Застосунок iProjection для Windows / Mac

Проводьте інтерактивні зустрічі й приєднуйте до 50 пристроїв до одного проєктора по мережі. Ви також можете вибрати до чотирьох із таких приєднаних пристроїв і проєціювати контент з їхніх екранів.

Для Windows Для Mac

Встановити для Windows

Швидке з’єднання з проєктором з розширеною функціональністю

Пошук проєктора вручну

Створення/організація профілю

Використання проєктора з профілю

Налаштування параметрів проєктора

Огляд у режимі модератора

Легкий обмін контентом

Застосунок Epson iProjection для Chromebook дає змогу легко переміщатися по кімнаті завдяки бездротовому проєціюванню з кількох Chromebook на дисплей. Застосунок Epson iProjection для Chromebook може відображати контент з одного Chromebook на проєкторі Epson.

Завантажте застосунок Epson iProjection з Chrome Web Store. Перед налаштуванням застосунка Epson iProjection переконайтеся, що Chromebook і проєктор Epson приєднано до однієї мережі.

Див. документацію до проєктора для отримання додаткової інформації про приєднання пристрою до мережі.

Miracast/Intel WiDi: транслювання й обмін

Легко додавайте захопливий контент до своїх презентацій, передаючи його бездротовою мережею на проєктор зі смартфонів, планшетів і ПК (які підтримують Miracast або Intel WiDi). Він розроблений і побудований на основі Wi-Fi Direct — технології, яка дає двом пристроям змогу формувати пряме однорангове з’єднання по Wi-Fi для дублювання екрана. Він дає змогу відображати контент, наприклад фотографії та відео, з вашого пристрою без кабелів або мережевого з’єднання.

Бездротовий адаптер LAN: миттєве з’єднання ПК з проєктором

Бездротовий мережевий адаптер дає змогу встановлювати з’єднання з обраними проєкторами Epson, забезпечуючи швидкий і простий доступ до локальної мережі або однорангових мереж без дротів або кабелів. При використанні програмного забезпечення Epson Projector Management і Network Projection ви можете отримувати віддалений доступ до проєкторів і керувати ними через бездротову локальну мережу.

Дізнатися більше

Прості інтерактивні інструменти: все під рукою

Зробіть свої презентації й уроки цікавішими, коментуючи контент на екрані в режимі реального часу за допомогою інтерактивної ручки або пальців. Функція анотації контенту й дошки допомагає утримувати увагу аудиторії, і все, що ви робите на екрані, може бути заздалегідь підготовлено, завдяки чому у вас залишиться час на приготування заміток.

Для Windows Для Mac

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection — це застосунок, який дає змогу легко створювати власний контент на iPhone або iPad. Прикрасьте будь-який простір, поєднавши свої фотографії та фільми з вбудованими шаблонами і штампами.

За допомогою Epson Creative Projection ви можете створювати оригінальний та вражаючий контент, щоб забезпечити незабутню атмосферу, неперевершене відображення контенту й додати життя простору навколо вас у будь-який час і в будь-якому місці.

Epson Creative Projection доступний лише в App Store. Переглянути інтернет-посібник користувача

App Store

Професійний інструмент для проєкторів Epson

Ви можете швидко й легко створювати ідеально вирівняні зображення за допомогою професійного інструмента для проєкторів Epson. Наша безкоштовна програмна утиліта, яку можна завантажити, прискорює налаштування систем з багатьох проєкторів. Це також дає вам доступ до більш просунутих інноваційних методів.

Для Windows Для Mac

Керування проєкторами Epson

Максимізуйте свій час, керуючи проєктором віддалено. Ви можете перевіряти стан усіх проєкторів з одного комп’ютера шляхом приєднання кількох пристроїв Epson до мережі. До програмного забезпечення також входить плагін трансляції повідомлень для надсилання повідомлень з метою відображення рішень щодо відтворення контенту на пристроях Epson, приєднаних до мережі. За його допомогою також можна вимкнути всі рішення для відображення контенту в будівлі після завершення робочого дня.

Завантажити

Калькулятор відстані проєктора до екрана: досягнення необхідного розташування

Скориставшись нашим калькулятором відстані проєктора до екрана, ви можете легко визначити розміри зображення та потрібну відстань проєціювання для будь-якого проєктора з усієї лінійки. Просто оберіть потрібний розмір екрана або відстань проєціювання — й інтелектуальний онлайн-інструмент автоматично розрахує всі необхідні розміри встановлення.

Завантажити

Архів програмного забезпечення

EasyMP™ Multi-PC Projection: залучення всіх

Просто встановіть програмне забезпечення на своєму персональному комп’ютері або ноутбуці, і якщо підключені два користувачі або навіть п’ятдесят, ви можете ділитися матеріалом з кожним комп’ютером через локальну мережу.

Виберіть до чотирьох пристроїв за допомогою функції модератора, щоб проєціювати їхні матеріали одночасно.

Дізнатися більше

Об’єднуючи технології, створюючи рішення

Наша схема сертифікованого технологічного партнерства призначена для того, щоб кінцеві користувачі й посередники могли робити вибір на користь придбання рішень, які були випробувані й довели свою взаємосумісність.

Дізнатися більше
  1. Дослідження проводилося компанією «Future Source Consulting Limited» з 2001 до 2015 року.