ЧОРНИЛА ДО 3 РОКІВ РОБОТИ В КОМПЛЕКТІ

Відкрийте для себе простоту і ощадливість друку без картриджів. Наші принтери EcoTank постачаються разом з запасом чорнил на 3 роки¹, заощаджуючи вам до 90 %² витрат на друк

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Заощаджуйте гроші разом з принтерами EcoTank від Epson

Розрахувати заощадження — це просто, як порахувати до трьох

Виберіть модель Epson EcoTank і принтер, з яким ви бажаєте її порівняти.

Виберіть приблизну інтенсивність користування і термін, впродовж якого ви плануєте користуватися принтером.

Натисніть «РОЗРАХУВАТИ».

ДО
00%
НИЖЧА ВАРТІСТЬ СТОРІНКИ ПОРІВНЯНО З ПРИНТЕРАМИ-КОНКУРЕНТАМИ²

1. Виберіть порівняння

КОЛЬОРОВИЙ ECOTANK VS МОНОХРОМНИЙ ЛАЗЕРНИЙ
КОЛЬОРОВИЙ ECOTANK VS КОЛЬОРОВИЙ ЛАЗЕРНИЙ
КОЛЬОРОВИЙ ECOTANK VS СТРУМЕНЕВИЙ

Epson M100 vs Cannon LPB-6030B

Порівняно з обраною моделлю ви зможете заощадити

Або до порівняно з середнім по ринку значенням.²

ПОКАЗАТИ ДОКЛАДНІ РЕЗУЛЬТАТИРОЗДРУКУВАТИ ЦЮ СТОРІНКУ

Ваші результати

Прийнято величину сторінок на місяць впродовж місяців, сукупну вартість володіння виділено червоною лінією. Сукупна вартість володіння засновується на вартості придбання апаратного забезпечення і періодичних витратах на чорнила або тонер. На сукупну вартість володіння можуть впливати інші витрати, наприклад, на додаткові витратні матеріали для принтера і споживання електроенергії, в результаті заощадження можуть виявитись ще суттєвішими. Середню продажну ціну принтерів і витратних матеріалів у доларах США ($) отримано за даними IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року) і IDC EMEA Consumables Tracker (дані за 2-е півріччя 2017 року).

  • СЕРЕДНЄ ПО РИНКУ

МЕТОДИКУ ДИВ. ТУТ

Порівняти інший принтер

Надійний друк без турбот

Кожен принтер обладнано друкувальною головкою з технологією Epson Micro Piezo, що забезпечує неперевершену довговічність, якість і надійність. Чорнильний резервуар підвищеної ємності повністю вбудований у принтер, тож ви матимете стабільний друк без турбот і безладу, притаманних іншим системам заправки.

Унікальна технологія доливу чорнил Epson зі спеціальними щільними кришками і фільтрами гарантує мінімальне марнування чорнил.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

1 Чорнил вистачить на 3 роки роботи, якщо прийняти середньомісячний обсяг друку 225 сторінок для домашніх та офісних принтерів EcoTank. Розрахунки засновуються на найнижчому виході з однієї пляшки чорнил з комплекту поставки.

2 Порівняння робилися відносно 20 найпопулярніших конкурентних монохромних лазерних одно- і багатофункціональних принтерів, 20 найпопулярніших конкурентних кольорових лазерних одно- і багатофункціональних принтерів, 20 найпопулярніших конкурентних картриджних струменевих одно- і багатофункціональних принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року). Витрати на сторінку розраховані на основі середніх продажних цін за даними IDC EMEA Consumables Tracker (дані за 2-е півріччя 2017 року) та даними про кількість сторінок на один картридж, опублікованими виробниками, станом на вересень 2018 року. Докладнішу інформацію див. тут.

3 Зазначений вихід сторінок екстрапольовано за власною методикою Epson на основі моделювання друку за методами випробувань, описаними в ISO/IEC 24712. Вказані величини виходу сторінок НЕ отримані на основі ISO/IEC 24711. Вказані величини виходу сторінок можуть варіювати залежно від характеру зображень, що друкуються, типу паперу, що використовується, частоти друку і умов довкілля, таких як температура. Під час початкового налаштування принтера певна кількість чорнил йде на заповнення форсунок друкувальної голівки, тож вихід з комплектного набору чорнил може бути нижчим.