Методика калькулятора СВВ EcoTank

Калькулятор сукупної вартості володіння EcoTank (калькулятор СВВ) показує загальні витрати на експлуатацію, виходячи з початкових витрат на придбання і подальших витрат на чорнила або тонер впродовж періоду, тривалість якого можна змінювати. Варто зазначити, що на сукупну вартість володіння можуть впливати додаткові змінні витрати, в тому числі, але не обмежуючись, на інші витратні матеріали, обслуговування, споживання електроенергії, заміну частин.

Порівняння моделей у калькуляторі СВВ виконано відносно 20 найпопулярніших конкурентних монохромних лазерних одно- і багатофункціональних принтерів, 20 найпопулярніших конкурентних кольорових лазерних одно- і багатофункціональних принтерів, 20 найпопулярніших конкурентних картриджних струменевих одно- і багатофункціональних принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року). Середню продажну ціну принтерів і витратних матеріалів у доларах США ($) отримано за даними IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року) і IDC EMEA Consumables Tracker (дані за 2-е півріччя 2017 року). Витрати на сторінку розраховуються, виходячи з середньої ціни продажу витратних матеріалів, поділеної на кількість сторінок на один картридж, що заявляється виробниками офіційно в інформації у публічному доступі.

«Середнє по ринку» — загальна усереднена величина, отримана з даних по 20 моделям для порівняння, приведеним у калькуляторі СВВ. Всі дані виробників про технічні та експлуатаційні характеристики зібрані з публічно доступної інформації, але не обмежуються брошурами і веб-сайтами самих виробників.

Калькулятор EcoTank має відношення лише до порівняння вказаних принтерів Epson і не призначений для використання у якості загального засобу порівняння інших принтерів Epson.

Принтери EcoTank від Epson призначені головним чином для ринку бізнес-продуктів і домашніх користувачів з підвищеними обсягами друку, тож характер використання і величини в калькуляторі EcoTank відповідають саме такій очікуваній експлуатації.

Калькулятор EcoTank не має на меті замінити інформацію, що може надаватись дилером або у докладних технічних характеристиках, що докладаються до комплекту будь-якого продукту.

Калькулятор EcoTank призначений лише для отримання орієнтовної інформації щодо продукції. І хоча Epson було докладено значних зусиль, аби дані на цьому веб-сайті були точними, жодних стверджень чи гарантій щодо точності чи актуальності цих даних не надається. Потенційним клієнтам варто вжити певних заходів, щоб впевнитись у точності важливих даних, що можуть мати матеріальний вплив на їхній бізнес, і не покладатися виключно на величини, наведені в калькуляторі.

Використання зображень чи логотипів торгових марок конкурентів на даному веб-сайті має на меті лише справедливе порівняння продуктів. Будь-які зображення продуктів конкурентів наводяться лише з ілюстративною метою і необов’язково є точними зображеннями актуальних моделей.

Всі дані виробників про технічні та експлуатаційні характеристики зібрані з публічно доступної інформації, але не обмежуються брошурами і веб-сайтами самих виробників.

ПДВ і плата за доставку у розрахунку вартості не враховуються. Ціни можуть змінюватися залежно від ринкових умов.

Конкурентні моделі, що використовуються у калькуляторі EcoTank, є двадцяткою найпопулярніших моделей за даними IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року). Критерії відбору були наступними:

  • монохромний лазерний принтер формату A4 зі швидкістю друку 1–20 ст./хв;
  • кольоровий лазерний принтер формату A4 зі швидкістю друку 1–10 ст./хв;
  • струменевий принтер формату A4 на картриджах.

Середню продажну ціну принтерів і витратних матеріалів у доларах США ($) отримано за даними IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (дані за 2-й квартал 2018 року) і IDC EMEA Consumables Tracker (дані за 2-е півріччя 2017 року). Середня ціна продажу розраховувалася діленням доходу на число одиниць.

Регіони, включені до порівняння для цілей вищезгаданих трекерів IDC: Центральна і Східна Європа, Близький Схід та Африка.

«Середнє по ринку» — загальна усереднена величина, отримана з даних по 20 конкурентним моделям, приведеним у калькуляторі EcoTank.

Витрати на друк засновуються на стандартних налаштуваннях, що використовуються у принтерах з системою резервуарів для чорнил Epson і принтерах конкурентів. Вони відповідають параметрам, що використовуються у сертифікації ISO.

Всі дані про корисний вихід з витратних матеріалів і ціни, що використовуються у розрахунках в калькуляторі EcoTank, справедливі для оригінальних чорнил або тонеру виробника.

Задля справедливого порівняння і точних результатів дані про корисний вихід з витратних матеріалів взято для витратних матеріалів з найбільшою ємністю, доступних на момент публікації, що було визначено згідно стандартів ISO. Порівняння не враховує комбіновані набори, набори з кількох картриджів і чорні картриджі, що використовуються в струменевих фотопринтерах. Ці дані є публічно доступними.

Дані про корисний вихід для чорнил і тонерів Epson і конкурентів взяті з технічних характеристик, опублікованих виробниками. Якщо виробник не публікує корисний вихід для наборів, вважається, що він є такий же, що і в оригінального змінного картриджа стандартної ємності.

Витрати на кольорову сторінку розраховуються, виходячи з середньої ціни продажу витратних матеріалів (чорні, блакитні, пурпурові, жовті чорнила), поділеної на кількість сторінок на один картридж, що заявляється виробниками офіційно в інформації у публічному доступі.

Витрати на монохромну сторінку розраховуються, виходячи з середньої ціни продажу витратних матеріалів (чорних чорнил), поділеної на кількість сторінок на один картридж, що заявляється виробниками офіційно в інформації у публічному доступі.

Вказана економія коштів являє собою сукупні заощадження для обсягу друку, вказаного користувачем у калькуляторі EcoTank, і засновується на такому розрахунку:

  • [середні витрати на кольорову сторінку × обсяг кольорового друку – сторінки на комплектному чорнилі або тонері] + [середні витрати на монохромну сторінку × обсяг монохромного друку – сторінки на комплектному чорнилі або тонері] + вартість апаратного забезпечення.

Для ознайомлення з даними, що використовуються у калькуляторі EcoTank, див. таблицю нижче.

Кольорові принтери Epson EcoTank

МОДЕЛЬ ПРИНТЕРА ЦІНА ПРИНТЕРА (ДОЛЛ.) ВИХІД МОНОХРОМНИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ МОНОХРОМНОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.) ВИХІД КОЛЬОРОВИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ КОЛЬОРОВОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.)

Принтери конкурентів

МОДЕЛЬ ПРИНТЕРА ЦІНА ПРИНТЕРА (ДОЛЛ.) ВИХІД МОНОХРОМНИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ МОНОХРОМНОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.) ВИХІД КОЛЬОРОВИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ КОЛЬОРОВОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.)

Монохромні лазерні принтери

МОДЕЛЬ ПРИНТЕРА ЦІНА ПРИНТЕРА (ДОЛЛ.) ВИХІД СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ МОНОХРОМНОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.)

Кольорові лазерні принтери

МОДЕЛЬ ПРИНТЕРА ЦІНА ПРИНТЕРА (ДОЛЛ.) ВИХІД МОНОХРОМНИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ МОНОХРОМНОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.) ВИХІД КОЛЬОРОВИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ КОЛЬОРОВОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.)

Струменеві принтери на картриджах

МОДЕЛЬ ПРИНТЕРА ЦІНА ПРИНТЕРА (ДОЛЛ.) ВИХІД МОНОХРОМНИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ МОНОХРОМНОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.) ВИХІД КОЛЬОРОВИХ СТОРІНОК З КОМПЛЕКТНОГО КАРТРИДЖА ВАРТІСТЬ КОЛЬОРОВОЇ СТОРІНКИ (ДОЛЛ.)