Ігри вдома

Ігри на телевізорі — це добре, але значно краще насолоджуватися зображенням на величезному екрані. Дозвольте подарувати вам захопливі враження від занурення у віртуальну реальність вдома з нашою лінійкою проєкторів, які задовольнять потреби кожного геймера.

Що таке 4K PRO-UHD

Що таке 4K PRO-UHD1?

Epson 4K PRO-UHD1 — це не лише визначення роздільної здатності. Це сукупність усіх факторів, що впливають на якість зображення, таких як: колірна яскравість, яскравість білого, контрастність, підтримка формату HDR10, функція обробки кольорів, а також можливість прийому, обробки й виведення вмісту в якості 4K. У результаті зображення є більш реалістичним і перевищує роздільну здатність Full HD.

Яскравіші й реалістичніші ігри

Яскравіші й реалістичніші ігри

Сама яскравість білого світлового потоку не забезпечить природних кольорів, які можна бачити в повсякденному житті. Технологія 3LCD, що застосовується в проєкторах Epson, виводить зображення з однаково високою яскравістю як білого, так і кольорового світлового потоку (CLO). Навіщо задовольнятися тьмяним, блідим і «неживим» екраном? Насолоджуйтесь яскравими й реалістичними зображеннями завдяки проєкторам Epson!

Дізнатися більше
Full HD 1080p
4K PRO-UHD
Full HD 1080p
4K PRO-UHD

Насичений чорний колір

Високі показники контрастності — до 2 500 000:1 — забезпечують оптимальну якість зображення із чітко окресленими тінями і глибоким чорним кольором.

Ігрові можливості

Освітлення темної гами

Освітлення темної гами

Краща видимість зображення в затемнених областях (у тінях)

Надшироке зображення зі співвідношенням сторін 21:9 у якості Full HD

Розширене співвідношення сторін, щоб ви могли бачити зображення повністю

Розмір має значення

Розмір має значення

Змініть своє повсякденне життя та зробіть свою оселю ігровою зоною з домашніми проєкторами Epson. Якщо ви граєте онлайн або кидаєте виклик родині і друзям у казуальній грі, — підніміть цю розвагу на новий рівень за допомогою великого екрана. Ви можете створити вражаючий екран з діагоналлю до 300 дюймів, який не залишить нікого байдужим. Збирайте родину і друзів, щоб разом пережити ці незабутні миті.

Легке налаштування зображення

Легке налаштування зображення

Ми вважаємо, що користування домашнім проєктором має бути не складнішим за користування телевізором. Тому ці проєктори можна швидко встановити — і вони готові відразу виводити зображення практично на будь-яку поверхню. Технологія корекції трапецеїдальних викривлень дає змогу швидко й легко завершити налаштування. Завдяки технології довговічного джерела світла ви зможете насолоджуватися розвагами роками.

  1. Технологія підвищення чіткості до 4K зміщує кожен піксель по діагоналі для подвоєння роздільної здатності Full HD. Роздільна здатність Full HD у 3D-режимі.
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з 3 обраних

Порівняти обрані