Найкращі можливості для бізнесу в компактному дизайні

Переглянути відео

Підтримка
малого бізнесу

Збільшуйте продуктивність і мінімізуйте експлуатаційні витрати за допомогою швидкої та потужної серії Epson WorkForce. Завдяки перевіреній технології для друку Epson PrecisionCore ці надійні, компактні і стильні принтери «4 в 1» забезпечують двосторонній друк на високий швидкості. Завдяки підтримці Wi-Fi та інших варіантів друку з мобільних пристроїв вони корисні для малого бізнесу з великим навантаженням і високими вимогами до якості друку.

Ключові характеристики

Компактний дизайн

Завдяки стильному, витонченому, компактному дизайну серія WorkForce є ідеальним вибором для домашнього офісу або малого бізнесу, для якого потрібне негроміздке, але багатофункціональне офісне обладнання.

Повний набір з’єднань

Відмовтеся від дротів: завдяки з’єднанню Wi-Fi можна легко надсилати файли на офісний принтер безпосередньо з комп’ютера, смартфона чи планшета.4

Низька експлуатаційна вартість

Зниження вартості однієї сторінки на 50 % порівняно з показниками аналогічних лазерних принтерів2. Друкуйте до 2600 сторінок, використовуючи контейнери для чорнил Epson розміру XL3.

Розширені можливості функції «сканувати до призначення»

Отримайте додаткові можливості для свого бізнесу: функція сканування на скриньку електронної пошти, до хмарної служби, на сервер FTP або до місця призначення в мережі, а також підтримка LDAP для сканування (лише для WF-4740).

Підвищена продуктивність

Ці принтери «4 в 1» мають функцію двостороннього друку, один або два лотки для паперу великої ємності, сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і зручний автоматичний подавач документів на 35 і 50 аркушів. Крім того, вони швидкі — здатні друкувати до 24 сторінок за хвилину1.

Універсальність завдяки мобільному друку

Програма Epson Connect допоможе отримати максимум від вашого принтера і смарт-пристроїв. Програма Epson iPrint4 дає змогу відправляти на друк документи, вебсторінки й фотографії прямо зі смартфона або планшета.

Ознайомтеся з модельним рядом

Друк щодня

Легко друкуйте, скануйте або робіть копії за допомогою принтерів для дому EcoTank.

Порівняти продукти

Технологія
Багатофункціональність
Можливості з’єднання
Макс. розмір паперу
Двосторонній друк
Автоматичний подавач документів
РК-екран
Мобільний друк

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 

ПРОПУСТИТИ

 
Порівняти
Закрити

Порівняти продукти

з 3 обраних

    Порівняти обрані