РІШЕННЯ EPSON ДЛЯ ДОМУ

Рішення Epson для дому

Стислість, прямота, корисність — саме такі якості повинні мати поради щодо придбання принтера, сканера чи проектора. Ми допоможемо: віднайдіть потрібну вам пораду нижче і дізнайтеся, як Epson може втілити ваші ідеї в життя.

Друк вдома

Ми зробили вибір принтера простим. Наш широкий асортимент поділяється на сегменти, тож знайти принтер, що якнайкраще відповідатиме вашим потребам, дуже легко.

EcoTank серії Фабрика друку Epson

Шукаєте якомога економічніший варіант? Наш принтер EcoTank серії Фабрика друку Epson постачається в комплекті з оригінальними чорнилами, тож ви зможете заощадити на чорнилах до 90 % у середньому¹. Від початку у вас є достатньо чорнила для друку тисяч сторінок — а це економія і грошей, і часу, оскільки не доведеться часто замінювати картриджі.

Дізнатися більше

Expression

Обирайте сімейство Expression для друку повсякденних документів, знімків з відпустки, фотографій, гідних виставки, та багато іншого. До нього входять компактні економічні багатофункціональні пристрої з можливостями бездротового з’єднання та друку формату A3.

Дізнатися більше

Рішення для творчості

Зробіть життя простішим і веселішим з нашим асортиментом безкоштовних матеріалів для друку для дітей, домашнього вжитку та робочих потреб.

Шаблони для друку

Додайте своїй роботі професійності з нашими безкоштовними шаблонами для друку. Ви можете створювати потрібні бланки, конверти, брошури тощо. Крім того, є ще й шаблони календарів та щотижневиків, що допоможуть відстежувати стан справ, а також цікаві іграшки й саморобки для дозвілля поза роботою.

Дізнатися більше

Рішення для розваг

Зробіть свою оселю осередком усіх подій разом з домашніми проекторами Epson. Чи ви вболіваєте за улюблену спортивну команду, чи дивитеся кінокласику, чи переглядаєте колекційну збірку фільмів, чи граєте в нову гру — зробіть враження незабутніми разом з проекцією зображення, ширшою за саме життя. Приверніть загальну увагу й зберіть родину та друзів разом, щоб пережити пам’ятні миті.

Домашній кінотеатр

Як світовий лідер у технологіях зображення², ми розуміємося на створенні високоякісної картинки. Насолоджуйтеся фільмами, колекційними виданнями кіно, а також багато чим іншим разом з цими простими в користуванні проекторами.

Дізнатися більше

Ігри

Звільніть свій графік: ваша оселя от-от стане епіцентром нічних марафонів. Неважливо, чи ухиляєтеся ви від штурханів на футбольному полі, чи закладаєте крутий віраж, чи досліджуєте нові світи, — разом з проектором Epson до дії може приєднатися будь-хто.

Дізнатися більше

Спорт

У день матчу всі збираються разом. З проектором Epson ви можете створити епічне видовище, перед яким не встоїть ніхто з друзів. Більше, яскравіше, чіткіше, ніж будь-коли, — покажіть красиву гру у всій її величі.

Дізнатися більше

Носимі пристрої

Цілком нове бачення світу

Найкращим способом створення доповненої реальності та пілотування дронів є найлегші у світі бінокулярні прозорі смарт-окуляри з OLED-дисплеєм³.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Вид від першої особи у всій красі

За допомогою Moverio BT-300 можна побачити дуже багато. Цей носимий пристрій є втіленням найсучасніших напрацювань у технології First Person View (FPV) і є найкращим способом ведення фото- та відеозйомки з дрона.

Epson Connect

Простий друк з планшетів, смартфонів тощо з безкоштовними й простими у користуванні програмами.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Середнє число картриджів, необхідних для друку однакової кількості сторінок, зважаючи на економію, що досягається при використанні пляшок з чорнилом з комплекту поставки всього сімейства EcoTank за вирахуванням вартості апаратного забезпечення. Порівняння проводилося за середніми показниками сімейства EcoTank формату A4 відносно середніх показників моделей, що за популярністю продажів складають першу 10 в Західній Європі, в період з січня 2017 року до грудня 2017 року за статистичними даними GfK. Витрати на друк розраховувалися пропорційно стандартним картриджам і картриджам збільшеної ємності за статистичними даними GfK для того самого базового періоду на ринку Західної Європи на основі середньостатистичних роздрібних цін. Тривалість служби чорнильних картриджів згідно з даними на веб-сайтах виробників.
  2. Найбільша ринкова доля проекторів зі світловим потоком 500 люмен і вище (за результатами дослідження Futuresource Consulting Limited за період 2001–2016 рр.).
  3. Порівняно з даними, заявленими на веб-сайтах виробників конкуруючих пристроїв з подібними властивостями, станом на січень 2016 року. Цільова маса окулярів Moverio BT-300: 69 г.
  4. Згідно з умовами та положеннями. Після придбання принтера, що підпадає під умови програми, і безлімітної картки відвідайте веб-сайт www.epson.co.uk/unlimitedprintingwithecotank, щоб зареєструватися для отримання послуги.