Спонсорство

Mercedes-AMG Petronas
Motorsport

:

:

:

  • КІЛ
  • ДОВЖИНА КОЛА  км
  • ДИСТАНЦІЯ ГОНКИ  км

Ми — одна команда, яка досягає успіху в усьому світі

Epson пишається тим, що є офіційним партнером команди Mercedes-AMG Petronas Motorsport.

У той час як світ технологій і автоспорту розвивається із запаморочливою швидкістю, Epson продовжує підтримувати одну з найбільш конкурентоспроможних команд у Формулі-1™ за допомогою інновацій.

Оскільки Epson є світовим лідером у сфері технологій друку, а Mercedes-AMG Petronas Motorsport є чемпіоном перегонів завдяки своїй технологічній досконалості, наше партнерство є добре налагодженим.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

«Використання компанією Epson інноваційних технологій для забезпечення продуктивності ідеально відповідає тому, чого ми прагнемо досягти в Формулі-1™».

Тото Вульф, глава Mercedes-Benz Motorsport

Інтеграція продукту

Наразі понад 150 продуктів Epson застосовуються діючими чемпіонами світу Формули-1™. Серед інтегрованих продуктів можна виділити струменеві принтери, сканери, проектори 3LCD і носимі пристрої.

Технології та продукти Epson підвищують ефективність спілкування між водіями, інженерами і членами команди, забезпечуючи найкращу продуктивність як на трасі, так і на заводі.

Широкоформатні принтери

Чому чемпіони відрізняються від решти учасників

Продуктивність гоночного автомобіля F1 визначається на етапі проектування. Для Mercedes-AMG Petronas Motorsport цей цикл проектування є постійним, це шлях розвитку впродовж цілого року й уваги до автомобіля наступного сезону.

Принтери Epson SureColor відіграють вирішальну роль у цьому процесі. З їхньою допомогою можна роздрукувати високоякісні, детальні і широкомасштабні кольорові CAD-креслення, необхідні на кожному етапі проектування.

Ключовою вимогою є можливість кольорового друку, сканування та копіювання. Це дозволяє інженерам чітко визначати розміри, допуски і частини, які можуть збільшити сильні сторони автомобіля і усунути будь-які недоліки.

Команда використовує Epson SureColor T5200, продуктивний широкоформатний принтер з універсальною підтримкою носіїв для додатків CAD, GIS і POS.

Дізнайтеся більше про серію Epson SC-T і наш повний асортимент широкоформатних принтерів

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

«Яскраві кольори і чіткі лінії, які забезпечує Epson SureColor T5200, можуть виділити області, а не просто залишити їх на задньому плані. Це виявилося особливо важливим для нашого автомобіля і процесу прийняття рішень стосовно дизайну».

Метт Харріс, керівник відділу інформаційних технологій Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Принтери для ярликів

Спілкування з водіями

У сезоні 2016 року Формула-1 ввела більш суворі правила щодо радіозв'язку. Інженерам потрібен був новий спосіб зв’язку з гонщиками для того, щоб нагадати їм останні процедури під час гонок. Коли важливі частки мілісекунди, особливе значення має здатність нагадувати водіям, як діяти в різних сценаріях.

Принтери Epson ColorWorks стали необхідним рішенням. Команда використовує їх для друку чітких кольорових інструкцій, які можна швидко прикріпити до керма або в кабіні відомих Silver Arrows між сесіями і за кілька хвилин до початку гонки. Незважаючи на те, що це не є вимогою регуляторів, команда продовжує покладатися на ColorWorks за необхідності.

Кожного сезону команда використовує свій гоночний комплект по всьому світу. Як тільки вони прибувають на місце гонки, часу на приготування до гонки залишається небагато. Принтери Epson LabelWorks використовуються для маркування компонентів комплекту, забезпечуючи швидку і ефективну упаковку і налаштування для кожних гоночних вихідних, де кожна зекономлена хвилина надзвичайно важлива для утримання лідерської позиції.

Команда використовує Epson ColorWorks TM-C3500 для високоякісного кольорового друку ярликів і LabelWorks LW-Z900FK для швидкого друку ярликів в складних умовах.

Дізнайтеся більше про лінію Epson ColorWorks і LabelWorks

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО COLORWORKS ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО LABELWORKS

«Все швидко змінюється між колами, це означає, що якомога швидший друк ярликів з чіткими інструкціями є ключовим моментом для команди».

Маркус Дадлі, інженер з продуктивності в Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Принтери

Ефективність, надійність і продуктивність мають значення

Уся команда використовує універсальні принтери Epson WorkForce Pro RIPS — від фабрики, на якій їм довіряють друк документів і інструкцій по збірці компонентів, до траси, де вони важливі для інженерів і водіїв.

Mercedes-AMG Petronas Motorsport транспортує свій гоночний комплект у більш ніж 20 країн світу — це означає, що він може перебувати в морських контейнерах до трьох місяців. Після прибуття принтери повинні бути в ідеальному робочому стані, щоб команда могла зосередитися на гонці.

Не завжди є надійне джерело живлення. Для команди важливе інше обладнання, але принтери Epson WorkForce Pro RIPS все одно працюватимуть, адже споживають менше енергії. Їхня ефективність також означає, що немає необхідності замінювати картриджі, що економить час і робочу силу.

Команда використовує принтери Epson WorkForce Pro RIPS, які споживають на 96 % менше енергії, ніж конкуруючі кольорові лазерні принтери.

Дізнайтеся більше про лінію принтерів Epson WorkForce Pro RIPS

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

«Перехід з лазерних принтерів на струменеві принтери Epson забезпечує не лише кращу якість друку, але й дозволяє впевнитися в тому, що друкуючі головки не ушкоджуються при транспортуванні, вони готові до використання, як тільки ми приземлимося. З принтерами Epson ми просто дістаємо їх з коробки, і вони готові до роботи».

Метт Харріс, керівник відділу інформаційних технологій Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Розумні окуляри Moverio

Заглядаючи в майбутнє автоспорту

Гараж Mercedes-AMG Petronas Motorsport пропонує унікальний досвід доповненої реальності впродовж кожної з 20 гонок Формули-1™. Розумні окуляри Epson Moverio втілюють у життя цей захоплюючий світ, дозволяючи відвідувачам гаража за лаштунками зануритися в один з найбільш технічних і точних видів спорту в світі.

З використанням інноваційних носимих технологій Epson люди можуть перебувати в гаражі, а проектований матеріал накладається на розумні окуляри. Це дозволяє їм підтримувати фізичну реальність, коли вони відкривають для себе анатомію піт-стопа у сповільненому режимі або дізнаються більше про роль інженерного персоналу в день гонки в піт-стопі.

Вбудована в Moverio камера, гіроскоп, GPS і інші датчики дозволяють програмному забезпеченню розуміти рухи і оточення користувачів для створення інноваційних вражень.

Команда використовує розумні окуляри Epson Moverio BT-300, оснащені новітньою технологією цифрового дисплея OLED (на органічних світлодіодах) на основі кремнію.

«Розвиток носимих технологій, ймовірно, буде прискорюватися, і попит на них буде рости. Немає інших конкурентів, які відповідали б стандартам, які Epson встановив з Moverio».

Вікторія Воулз, директор з маркетингових операцій Mercedes-AMG Petronas Motorsport

Роботизовані рішення Epson

В основі знятого на відео спільно з нашими партнерами Mercedes AMG-Petronas Motorsport Берті лежить новий робот WorkSense W-01. Берті, оснащений великою кількістю внутрішніх датчиків, швидко вчиться і має гарне почуття гумору.

Відео показує роботизовані функції і поведінку, неможливі при нормальному користуванні.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО РОБОТИЗОВАНІ РІШЕННЯ EPSON

Історія розвитку партнерства

Ми є свідками захоплюючих подій з тих пір, як компанія Epson розпочала співпрацю з Mercedes-AMG Petronas в 2015 році. Ви можете дізнатися про нашу співпрацю тут.

Компанія Epson і Mercedes-AMG Petronas Motorsport оголошують про глобальне партнерство

Компанія Epson стала офіційним партнером команди Mercedes-AMG Petronas Motorsport, надаючи експертні рішення у вигляді струменевих принтерів, сканерів, 3LCD-проекторів і носимих пристроїв.

«Ми раді вітати компанію Epson як партнера Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Завжди приємно працювати з перспективними компаніями. Продукти компанії Epson ідеально підходять для нашої діяльності і виробництва. Ми з нетерпінням чекаємо майбутнього сезону і багатьох років успішного партнерства».

Тото Вульф, глава Mercedes-Benz Motorsport

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Справжні кольори

Льюїс Гамільтон, водій Mercedes-AMG Petronas Motorsport і чотириразовий чемпіон світу F1, відправляється в подорож завдяки приголомшливим проекторам Epson True Colors.

Проектори Epson мають однаково високу передачу білого і кольорового світла (CLO), що означає, що вони забезпечують яскраві кольори навіть у яскраво освітлених приміщеннях.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Льюїс Гамільтон забруднюється чорнилом

Льюїс Гамільтон знімається в іронічному фільмі. Цей грайливий контент був створений компанією Epson у співпраці з Mercedes-AMG Petronas Motorsport, щоб ознаменувати запуск принтера Epson EcoTank і підкреслити його революційну технологію багаторазових картриджів і величезну кількість чорнила, яке входить до комплекту поставки принтерів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

#DrivenbyEpson

Команда Mercedes-AMG Petronas Motorsport на кожному етапі підтримується високоточними технологіями компанії Epson.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Виклик інженерам

Ми попросили члена команди Mercedes-AMG Motorsport і фахівця компанії Epson помінятися місцями і разом з розумними окулярами Epson Moverio Pro BT-200 створити заднє крило і принтер. Чи впоралися вони із завданням?

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Фінська зірка Формули-1™ Вальттері Боттас допомагає компанії Epson з'ясувати, чому Фінляндія займає перше місце у світі за рівнем початкової освіти.

Компанія Epson підтверджує важливість інтерактивних технологій та великих розмірів дисплея для підтримки стандартів освіти

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Неймовірна витривалість

Для того щоб стати чотириразовим чемпіоном світу Формули-1™, як-от Льюїс Гамільтон, потрібно бути надзвичайно витривалим. Льюїс повинен бути на піку своєї фізичної форми, щоб продовжувати гонку коло за колом.

Відданість сталому суспільству Формули-1

Mercedes-AMG Petronas Motorsport дізнається багато нового завдяки таким розробкам, як паливозберігаючі гібридні двигуни. Важливо, що у найближчі роки подібними технологіями будуть оснащені автомобілі, якими ми керуємо щодня. Це сприятиме ефективнішому використанню палива та зменшенню рівня викидів.

Так само компанія Epson є лідером у своїй галузі, адже постійно зменшує вплив своєї продукції на навколишнє середовище як у процесі виробництва, так і протягом усього терміну її експлуатації.

Компанія Epson робить внесок в розвиток сталого суспільства Формули-1 за допомогою партнерства.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО EPSON

Epson завжди випереджала час. У буквальному сенсі. Заснована в 1942 році як невелика фабрика з виробництва годинників — Daiwa Kogyo Ltd. (пізніше Seiko) — компанія стала офіційним хронометристом Олімпійських ігор в Токіо в 1964 році, фіксуючи і друкуючи результати спортсменів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Дізнатись більше про Mercedes-AMG Petronas Motorsport

  1. Цей веб-сайт неофіційний і ніяк не пов'язаний з групою компаній Формули-1. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX і пов'язані з ними знаки є товарними знаками Formula One Licensing B.V.