UA Test; Що робить цей дилер VW із німецької економії за допомогою грошей, які заощаджує за допомогою екологічно чистих струменевих принтерів Epson?

Інвестуючи в екологічну освіту, це допомагає наступному поколінню досягти ще більше.

 UA Test; Що робить цей дилер VW із німецької економії за допомогою грошей, які заощаджує за допомогою екологічно чистих струменевих принтерів Epson?

1. Будь ласка, представіть себе та свій бізнес.


 
Мене звуть Ян Веглер, і я керуючий директор The Autohaus Vögler GmbH.

Бізнес знаходиться в Бад-Кенігу на півдні Гессе, і я керую ним у партнерстві зі своєю дружиною Даніелою. Ми друге покоління цієї родинної фірми; Компанія Autohaus Vögler була заснована в 1987 році як майстерня Audi та VW з прикріпленим шоу-румом.

Ми додали бренд Skoda до нашого портфоліо у 1998 році, тому ми також маємо досвід 20 років. Також у нас є процвітаючий кронштейн Classic Car, який спеціалізується на автомобілях VW на старому рівні.

Ми в хорошому розташуванні на зайнятій федеральній дорозі B45 - багато місцевого бізнесу та проїжджаючий трафік, і все ще дуже швидко росте. З гордістю можу сказати, що з роками ми переходили від сили до сили, і зараз ми є одним з провідних дилерів у регіоні.

Гасло нашої компанії - «Успіх і пристрасть». Частина цього успіху є результатом нашої власної відданості, але ми не могли б досягти цього далеко без наполегливої ​​праці та відданості персоналу.

Наразі у нас є близько 35 працівників, які доглядають за нашими замовниками та їхніми автомобілями. Ось де захоплюється пристрасть! Ми пропонуємо повний пакет - від ремонту та обслуговування, до купівлі-продажу, консультацій та продажів. Незалежно від того, чи буде він вибрати новий транспортний засіб чи просту послугу, ми знаємо, що ми можемо залежати від наших людей, щоб зробити все можливе для замовника.