Компанія Epson представила професійну мініфотолабораторію для комерційного друку

Epson SL-D800 — компактна фотолабораторія з розширеними можливостями друку на носіях різного формату і традиційно високою для Epson якістю.

Компанія Epson представила професійну мініфотолабораторію для комерційного друку

Компанія Epson представляє новий принтер для комерційного фотодруку Epson SureLab SL-D800, розроблений спеціально для фотостудій і професійних фотографів, які хочуть розширити асортимент продукції з фотодруком. Модель можна буде встановити у фотокіосках і копіцентрах, а також використовувати на різноманітних заходах.

Epson SureLab SL-D800 — універсальне рішення з можливістю друку як на матовому, так і на глянцевому папері шириною від 89 до 210 мм і довжиною від 50 до 1000 мм. Принтер працює із вражаючою швидкістю: за годину він здатний надрукувати 360 фотографій формату 10 × 15 см. Широке колірне охоплення гарантує відмінну якість відбитків з глибоким чорним кольором і плавними переходами відтінків.

Економічна ефективність — ще одна відмінна особливість Epson SureLab SL-D800. Незважаючи на високу продуктивність, принтер вимагає мінімального обслуговування. Удосконалена система сушки і нова система нагрівання дозволили істотно скоротити споживання енергії і рівень шуму в режимі очікування.

Олександра Ткаченко, старший менеджер представництва Epson Europe B.V. в Україні: «Готове комплексне рішення, яке практично не вимагає обслуговування і при цьому гарантує якісну і стабільну роботу, — один із принципів компанії Epson, реалізований у лінійці пристроїв SureLab. Фотолабораторія Epson SureLab SL-D800 друкує з високою швидкістю і має широкі можливості для створення якісної поліграфічної та фотосувенірної продукції. Завдяки додатковим лоткам для подачі паперу, приймальному лотку для готових відбитків, вдосконаленому тримачу рулонів і можливості здійснити заміну носія всього за два етапи працювати з принтером легко і зручно.

Незалежно від того, як використовується модель SL-D800 (як самостійний принтер або як частина фотолабораторії), Epson гарантує стабільно високу якість друку при низькій вартості володіння пристроєм».

Пристрій Epson SureLab SL-D800 доступний з листопада 2019 року.