15 років Epson в Україні - 5 принципів роботи представництва японської компанії

Влітку 2020 компанія Epson відзначила 15 років роботи Представництва “Epson Europe B.V.” в Україні. Робота японської компанії базується на головних принципах.

15 років Epson в Україні - 5 принципів роботи представництва японської компанії

1. Інноваційні продукти і філософія Monozukuri

Epson - одна з небагатьох компаній, яка повністю розробляє і сама виробляє продукцію на основі власних ефективних, компактних і точних технологій. При виробництві продукції в компанії керуються філософією майстерності Монозукурі (Monozukuri), перекладається як «створення речей» і включає прагнення до майстерності і безперервного вдосконалення.

Epson входить в список ТОП-100 провідних світових новаторів1, займає 1 місце по патентним заявам щодо розробок проєкторів та струменевих принтерів2, а також щорічно інвестує 4,7% від фактичної виручки в НДДКР3, щоб розробляти продукти, що перевершують очікування користувачів.

2. Сильний колектив

Сильний колектив - це люди, об'єднані високим рівнем професіоналізму і загальнолюдськими цінностями. Вони поділяють філософію компанії та відповідально виконують свою роботу, довіряють, підтримують один одного і рухаються до спільної мети. В українському представництві працює згуртована команда однодумців, чия лояльність допомагає легше долати труднощі в складні для компанії часи. І ми, безумовно, пишаємося тим, що багато співробітників, які починали свою кар'єру в Epson, продовжують працювати в компанії і на керівних посадах.

3. Надійні партнери

Партнери - один з рушійних активів нашої компанії. Понад 100 офіційних дилерів підтримують нас і просувають продукцію Epson в Україні. Серед наших партнерів є і ті, хто працює з нами практично з моменту відкриття офісу з 2005 року.

Ми від душі дякуємо нашим партнерам, професіоналам своєї справи, які допомагають Epson залишатися на лідерських позиціях, пропонуючи користувачам унікальні рішення і високий рівень сервісної підтримки.

4. Довіра користувачів

Основні надбання компанії в Україні – це довіра користувачів, про що говорять стійкі лідерські позиції на ринках проєкційного, струменевого та матричного друкуючого обладнання4.

Олександра Ткаченко, старший менеджер Представництва «Epson Europe B.V.» в Україні, коментує: «Сьогодні ми

дякуємо споживачам, що довіряють свої задачі техніці Epson та висловлюємо повагу партнерам, що приєдналися та наслідують принципи роботи компанії Epson в Україні. Ми дякуємо кожному, хто вже обрав техніку Epson у свій дім та офіс та ділимося фактами:

  • Сьогодні проектори та принтери Epson можна побачити в освіті та культурі, медицині, банківсько-фінансовій галузі, роздрібній торгівлі та інших важливих галузях української економіки.
  • Проектори цінуються за безпечну 3LCD технологію та наявність широкого модельного ряду. Наприклад, для освіти важливими є наявність короткого та ультракороткого фокусу в поєднанні з інтерактивною функцією, заклади в сфері культури та мистецтва є поціновувачами яскравих лазерних інсталяційних проекторів, а бізнес - обирає яскраві та мобільні проєкції.
  • Пристрої друку розподілилися на домашні, офісні та більш високопродуктивні галузеві. Струменевий цифровий друк Epson – це вже звичний спосіб отримання зображення на текстилі та інших матеріалах у промислових масштабах України. А назва «Фабрика друку Epson» перевернула уяву споживачів про повсякденний домашній та офісний друк. Тепер вже не має сумнівів, що безкартриджна струменева технологія друку Epson є більш економічною, енергоефективною та екологічною в порівнянні з іншими технологіями».

5. Кайдзен - не зупинятися на досягнутому

Кайдзен (яп.- неухильне поліпшення) - це японська філософія, яка полягає в постійному вдосконаленні всіх процесів в бізнесі. І хоча вже зараз у нас є якісна продукція, професійний колектив, надійні партнери і лідируючі позиції на ринку України, ми не зупиняємося на досягнутому, а прагнемо і далі розвиватися, випереджаючи вимоги користувачів і клієнтів.


  1. По данным Clarivate Analytics за 2011 - 2019 год.
  2. Epson займає перше місце за кількістю поданих патентних заявок для проектора і струменевих принтерів в Японії і США (за даними за 2018 р).
  3. Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи (НДДКР)
  4. За даними незалежних аналітичних агенцій за період квітень 2019 - березень 2020: матричні та струменеві принтери (IDC), проектори (FutureSource).