Epson на виставці CEE2019

27‒29 вересня компанія Epson представила друковані та проєкційні рішення на щорічній виставці техніки і технологій CEE2019.

Epson на виставці CEE2019

27‒29 вересня компанія Epson представила друковані та проєкційні рішення на щорічній виставці техніки і технологій CEE2019.

На стенді Epson були представлені нові економічні кольорові і монохромні принтери серії «Фабрика друку Epson». А також вперше в Україні демонструвалися БФП в незвичайних для цієї серії кольорах корпусу — бездоганно білому і кардинально червоному.

Фахівці компанії розповідали відвідувачам виставки про переваги техніки Epson і детально пояснювали, чому слід переходити на струменевий друк уже сьогодні.

Також на стенді була облаштована домашня ігрова зона з найменшим лазерним 3LCD-проєктором у світі: Epson EF-100W/B. Це домашнє рішення може бути встановлено практично під будь-яким кутом до екрану (можна навіть робити проєктування на стелю!) і дозволяє отримати якісне зображення з великою діагоналлю. Мобільний проєктор Epson простий у підключенні і налаштуванні, а переглядати контент можна з будь-якого пристрою: ноутбука, планшета, телефону або DVD-плеєра. На стенді до проєктора Epson EF-100W/B була підключена ігрова приставка, і всі бажаючі могли протестувати роботу пристрою.

Окрім проєктора для домашнього використання, на стенді також були продемонстровані проєктори для освітніх установ. За допомогою яскравих проєкторів Epson співробітники компанії створили науково-пізнавальну інтерактивну зону, яка особливо сподобалася юним гостям виставки: використовуючи інтерактивні функції проєкторів, вони створювали власну Джомолунгму, Маріанський жолоб і навіть Фудзіяму.

Детальна інформація про виставку доступна на сайті ceeua.com.