Сублімаційний принтер з низькими експлуатаційними витратами: зустрічайте Epson SureColor SC-F6300

Epson SureColor SC-F6300 — це економічне рішення для високоякісного друку по текстилю і виробництва рекламної продукції.

Сублімаційний принтер з низькими експлуатаційними витратами: зустрічайте Epson SureColor SC-F6300

Epson SureColor SC-F6300 — це економічне рішення для високоякісного друку по текстилю і виробництва рекламної продукції.

Компанія Epson представляє новий сублімаційний принтер Epson SureColor SC-F6300 з шириною друку 44 дюйми. Модель розроблена для виробників текстилю, фотостудій і агентств з виробництва рекламних матеріалів і забезпечує більшу продуктивність і менший час обслуговування, ніж її попередник Epson SureColor SC-F6200. Домогтися таких результатів дозволили легка установка, спрощене обслуговування, а також безкоштовний пакет програмного забезпечення, який дає більше можливостей управління процесом друку.

Андрій Динкін, менеджер з текстильних рішень компанії Epson, зазначив: «Про затребуваність рішень для цифрового і, зокрема, сублімаційного друку по текстилю на українському ринку говорять дані багатьох дослідницьких агентств. Компанія Epson успішно просуває рішення для сублімаційного друку і представляє продуктивну новинку для висококласного друку по текстилю. Незалежно від того, який тип продукції використовується, — спортивна форма, модний одяг, рекламні матеріали, гуртки, килимки для миші, брелоки або чохли для телефонів — принтер Epson SureColor SC-F6300 точно передасть всі кольори і швидко впорається з будь-яким завданням. Його просто встановити і легко обслуговувати, причому настільки легко, що користувачам не потрібно звертатися до фахівців або використовувати додаткові інструменти».

Всі оновлення допомагають скоротити загальну вартість володіння принтером. Проста процедура обслуговування головки для друку зводить до мінімуму необхідність залучення інженера. Рішення побудоване за принципом «з коробки» і дозволяє швидко налагодити процес цифрового друку по текстилю. Опціональний намотувальник, раніше недоступний для моделі SC-F6200, забезпечує якісне намотування без необхідності постійного контролю оператора.

Покращені технічні показники основних механізмів продовжують термін служби принтера і підвищують швидкість окупності пристрою. У комплект поставки входить програмне забезпечення для повного контролю процесу друку Epson Edge Print RIP, Epson Edge Dashboard Support (включаючи EMX-профілі) і Epson's LFP Accounting Tool для ефективного обліку витрат і прибутковості.

Принтер Epson SureColor SC-F6300 надійде в продаж на український ринок у жовтні 2019 року.