Бездоганно білий і кардинально червоний: Epson представляє нові БФП серії «Фабрика друку Epson»

Три новинки популярної безкартриджної серії «Фабрика друку Epson» компанія пропонує в білому і червоному кольорах, а також у класичному чорному виконанні.

Бездоганно білий і кардинально червоний: Epson представляє нові БФП серії «Фабрика друку Epson»

Три новинки популярної безкартриджної серії «Фабрика друку Epson» компанія пропонує в білому і червоному кольорах, а також у класичному чорному виконанні.

Компанія Epson представляє нові БФП серії «Фабрика друку Epson» в незвичайних для цього сегмента кольорах — червоному і білому. Моделі Epson L3156 (з білим корпусом) і Epson L4167 (з червоним корпусом) чудово пасуватимуть сучасному інтер'єру, будучи яскравим і функціональним акцентом. Для любителів традиційних чорних пристроїв підійде модель Epson L3160.

Ілля Хохлов, менеджер з продукції Epson Europe: «Принтери чорного кольору — це стандарт в сегменті струменевих безкартриджних пристроїв для дому та офісу. При цьому багато користувачів при оформленні інтер'єру надають перевагу світлим або яскравим тонам і хотіли б придбати пристрої, які б органічно вписалися в навколишній простір. Стильний дизайн нових безкартриджних моделей серії «Фабрика друку Epson», безумовно, сподобається їм».

Можливості пристроїв

Всі три новинки — універсальні, вони друкують чіткі тексти і графіки на звичайному офісному папері і барвисті фотографії на фотопапері. У них є режим друку без полів, а саме «в край» у популярному форматі 10 × 15.

Швидкість друку документів у режимі високої якості — до 10,5 сторінки за хвилину за стандартом ISO 24734, а в режимі «Чернетка» пристрої друкують зі швидкістю до 33 стор./хв-1.

Всі моделі оснащені модулем Wi-Fi Direct, завдяки якому пристрої підключаються напряму без використання додаткового роутера. Друкувати та сканувати також можна зі смартфонів і планшетних ПК на базі iOS та Android. При бездротовому підключенні налаштовувати режими друку зручно за допомогою РК-екрана діагоналлю 3,7 см (тільки для моделей Epson L3160 і L4167).

У комплекті поставки до Epson L3156 і L3160 пропонується набір повноцінних чорнильних контейнерів, розрахованих на друк до 4500 чорно-білих і 7500 кольорових документів2. У старшої моделі Epson L4167 ємність для чорного чорнила — підвищеного обсягу, тому ресурс стартового комплекту для даного МФУ розрахований на 7500 чорно-білих і 6000 кольорових документів. Крім того, Epson L4167 — єдиний з трійки пристрій з чорними пігментними чорнилами, які використовуються для друку стійких чорно-білих документів.

Додаткова перевага БФП Epson L4167, виконаного в червоному кольорі, — прихований дуплексний модуль, який дозволяє друкувати з обох сторін аркуша в автоматичному режимі.

  1. Швидкість друку документів A4 на простому папері вимірюється на основі стандарту ISO/IEC 24734.
  2. Дані про ресурс контейнерів Epson базуються на вимірюваннях, виконаних згідно з методологією компанії Epson з використанням тестових зразків друку стандарту ISO/IEC; з більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті www.epson.ua.