Візуальне шоу та 3D-маппінг на базі 14-ти проєкторів Epson EB-G7905U в порті розваг «Navy» на Київщині

Порт розваг Navy — це багатофункціональна заміська база, на території якої обладнано концертний простір площею понад 6000 кв.м. Тут проводяться масштабні фестивалі, музичні виступи, презентації та інші заходи, які вражають гостей до глибини серця.

Візуальне шоу та 3D-маппінг на базі 14-ти проєкторів Epson EB-G7905U в порті розваг «Navy» на Київщині

Родзинкою локації є унікальна та найбільша в Україні стаціонарна проекційна панорамна сцена 360, що являє собою простір із 400 кв.м. проекції із загальною яскравістю 98000 люмен! Для реалізації проєкту обрані 14 інсталяційних проєкторів Epson EB-G7905U, що ідеально підходять для професійних інсталяцій на великих сценах.

Завдяки проекційній технології Epson 3LCD зображення яскраве та соковите, що робить будь-який захід надзвичайно видовищним для відвідувачів. Тим часом, низькі експлуатаційні витрати, мінімальна необхідність технічного обслуговування, широкі можливості налаштування та підтримка 4К роблять ці проєктори дуже привабливими для інсталяторів та організаторів концертних майданчиків та сцен.

Проєктори обладнано новою серію моторизованих об'єктивів (Epson ELPLM08, Epson ELPLW05), з підтримкою віддаленого керування зумом, фокусуванням та функцією зсуву зображення, що значно спрощує налаштування та встановлення проєкторів навіть для самих складних сетапів.

На локації реалізована автоматизована система управління проєкторами на основі власного програмного забезпечення компанії Magic Innovations, що виступає системним інтегратором даного проєкту.

Таким чином, із застосуванням проєкторів Epson, локація створила найбільшу в Україні проєкційну панорамну сцену, а глядачі мають можливість відвідувати видовищні та унікальні концерти світового рівня.