Компанія Epson розповіла про цифровий друк етикеток на Labelexpo 2019

На міжнародній виставці Labelexpo 2019 компанія Epson представила оновлену лінійку струменевих принтерів для друку етикеток, розроблених для промислового і комерційного сектора, а також компактні рішення для друку «на вимогу».

Компанія Epson розповіла про цифровий друк етикеток на Labelexpo 2019

На міжнародній виставці Labelexpo 2019 компанія Epson представила оновлену лінійку струменевих принтерів для друку етикеток, розроблених для промислового і комерційного сектора, а також компактні рішення для друку «на вимогу». Стенд компанії прикрашала незвичайна мистецька інсталяція, виконана з етикеток, надрукованих на принтерах Epson серій SurePress і ColorWorks.

24 вересня в рамках прес-конференції представники компанії розповідали про інновації в області струменевого друку, а також про бачення і стратегії Epson зі створення екологічних і прибуткових для бізнесу з розробки етикеток рішень на базі струменевої технології друку.

«Сучасна технологія струменевого друку виводить виробництво етикеток на новий рівень, причому це стосується як традиційного друку, так і друку етикеток« на вимогу, — коментує віце-президент з напрямку комерційного та промислового друку Epson Europe Данкан Фергюсон. — Компанія Epson є лідером з впровадження інновацій у сфері струменевого друку етикеток і в цьому році на виставці Labelexpo продемонструє велику лінійку різноманітних рішень. Всі новинки відповідають потребам клієнтів у високій продуктивності без шкоди відмінній якості друку, за яку так цінують рішення Epson у всьому світі».

У цьому році на стенді Epson були представлені:

Epson ColorWorks C6000 series

Чотири нові настільні принтери серії ColorWorks для друку етикеток «на замовлення» (ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae і CW-C6500Pe). Ці моделі доповнять існуючу лінійку Epson і стануть у нагоді компаніям з різних галузей промисловості, у тому числі харчової та хімічної, логістики і т. д. До лінійки входять моделі з вбудованим автовідрізувачем (Ae) і функцією автоматичного видалення підкладки етикеток (Pe), завдяки чому пристрої легко інтегруються в існуючі виробничі лінії.

Epson SurePress L-6534VW

Новий промисловий принтер Epson SurePress L-6534VW розроблений для продуктивного друку етикеток на різноманітних носіях. Рішення підійде для створення етикеток для їжі і напоїв, косметичної та фармацевтичної продукції і т. д. Додаткові режими 30 м/хв і 50 м/хв гарантують користувачам велику гнучкість при виробництві тиражу без втрати якості.

Epson LabelWorks

У серії принтерів для маркування дві новинки — LW-Z5010BE з вбудованою клавіатурою, дисплеєм та іонно-літієвим акумулятором, а також LabelWorks LW-Z5000BE для роботи з ПК і мобільних пристроїв. Область застосування обох пристроїв досить широка і включає в себе маркування настінних панелей, проводів і кабелів, розподільчих коробок, продуктів і т. д.

Компанія Epson також рада повідомити, що чорнило, яке використовуються в принтерах для друку етикеток SurePress і ColorWorks, відповідає нормам EU Regulation framework ((EC) № 1935/2004), нормам GMP ((EC) № 2023/2006), Plastics Implementation Measure Regulation ((EU) 10/2011) і Swiss Ordinance (SR 817.023.21) на відповідність вимогам до друку етикеток і харчової упаковки.

«Принтери для друку етикеток Epson SurePress і ColorWorks вже використовуються в галузі харчової промисловості по всьому світу, — підсумовує Данкан Фергюсон. — Отримання міжнародних сертифікатів відповідності нормам в галузі харчового виробництва — це серйозне досягнення, яке ще раз підтверджує лідерство компанії Epson в області цифрового друку етикеток і упаковки».

З більш детальною інформацією про компанію Epson на виставці Labelexpo 2019 можна ознайомитися на сайті epson.eu/labelexpo.