Альтернатива ТВ: компанія Epson представила нові проєктори на виставці IFA 2019

Нові ультракороткофокусні лазерні проєктори класу PRO-UHD1 здатні «розгорнути» діагональ до 130 дюймів, підтримують програвання 4K2-контенту і вражають всім: від зовнішнього вигляду до високої якості зображення.

Альтернатива ТВ: компанія Epson представила нові проєктори на виставці IFA 2019

Нові ультракороткофокусні лазерні проєктори класу PRO-UHD1 здатні «розгорнути» діагональ до 130 дюймів, підтримують програвання 4K2-контенту і вражають всім: від зовнішнього вигляду до високої якості зображення.

Відвідувачі міжнародної виставки IFA 2019 першими оцінили нові домашні ультракороткофокусні проєктори Epson EH-LS500B і EH-LS500W з лазерним джерелом світла. Серія EH-LS500 підтримує можливість перегляду відео з роздільною здатністю 4K2 і представлена двома моделями в різних кольорах: з класичним чорним і стильним білим корпусом. Мінімалістичний дизайн проєкторів органічно вписується в будь-який інтер'єр.

Моделі Epson EH-LS500B і EH-LS500W прості в установці і розміщуються на тумбі біля стіни безпосередньо перед екраном; при цьому максимальний розмір зображення може досягати 130 дюймів по діагоналі.

Для перегляду онлайн-трансляцій, фільмів та іншого досить підключити джерело інтернет-телемовлення (наприклад, Amazon Fire TV, портативний медіаплеєр Roku Streaming Stick) до інтерфейсу, прихованого за передньою панеллю. Три роз'єми HDMI дозволять відтворювати контент з DVD-плеєрів, приставок цифрового телебачення, ігрових консолей та інших джерел.

Звук забезпечують вбудовані динаміки 10 Вт, а підключитися до аудіо-відео (AV) ресивера можна через порт HDMI ARC.

Проєктори досить яскраві (4000 лм) для того, щоб якість зображення не знижувалася навіть при денному перегляді. На відміну від одноматричних DLP-проєкторів, у моделей на базі трьохматричної технології Epson 3LCD яскравість усіх кольорів до трьох разів вища, а також відсутній «ефект веселки». Пристрої серії EH-LS500 також підтримують функції інтерполяції кадрів і покращення якості зображень (Detail Enhancement). Висока контрастність 2 500 000:1 гарантує чіткі деталі і глибокий чорний колір. Ще більше можливостей управління якістю зображення відкриває функція налаштування HDR.

Завдяки довговічному і надійному лазерному джерелу світла новинки Epson чудово підійдуть для щоденного використання.

Микола Ахметджанов, менеджер з продукту, Epson Europe: «Для того щоб стати повноцінною заміною телевізору і використовуватися в денний час, проєктор повинен мати досить високу яскравість і повинен відтворювати насичені кольори. Моделі Epson EH-LS500 — це ідеальне поєднання сучасного мінімалістичного дизайну і функціональних можливостей: висока яскравість 4000 лм, проста установка, перегляд відео з роздільною здатністю 4K, онлайн-трансляції, надійність і довговічність лазерного джерела світла. Ми впевнені, багато користувачів будуть розглядати новинки в якості заміни своєму ТВ».

Моделі EH-LS500W/B надійдуть у продаж на український ринок в жовтні 2019 року.

Нові проєктори були представлені на виставці IFA 2019 (6‒11 вересня, Берлін), поряд з іншими новинками: EF-100W/B, EH-TW7000 і EH-TW7100.

Ключові характеристики EH-LS500W/B

 • Ультракороткофокусний проєктор
 • Діагональ проекцій: до 130 дюймів
 • 4K PRO-UHD1
 • HDR10 і HLG (18 Гбіт/с)
 • HDR 100: 10 000 ніт
 • Лазерне джерело світла
 • Технологія 3LCD
 • Висока яскравість білого і кольорового світлового потоку: 4000 лм
 • Контрастність: 2 500 000:1
 • Підтримка Detail Enhancement
 • Довгий термін служби лазерного джерела світла: вистачить на 10 років щоденного перегляду
 • Гарантія 5 років (або 12 000 годин)
 • Можливість підключення до Wi-Fi (через адаптер ELPAP10)
 • Два вбудовані динаміки 10 Вт
 • Підтримка Epson iProjection
 • 3 роз'єми HDMI
 1. 4K PRO-UHD — це глобально уніфіковане технічне визначення для домашніх проєкторів Epson з покращеною або оригінальною роздільною здатністю 4K, яка свідчить про можливість проєктора передавати зображення високої якості. Проєктори з 4K PRO-UHD приймають контент 4K UHD і можуть масштабувати контент до 4K з менш високою роздільною здатністю, щоб проєктувати приголомшливі реалістичні зображення. Проєктор використовує наступні технології: 4K-Enhancement, 3LCD, широкий динамічний діапазон HDR10, 100%-ну колірну яскравість, надшироке колірне охоплення L*a*b*, глибокий рівень чорного.
 2. Технологія 4K Enhancement — унікальна розробка компанії Epson, яка перетворює проєктор Full HD або WUXGA на проєктор з підтримкою роздільної здатності аж до 4K. Це дозволяє відобразити 4K-сигнал на фізичній матриці з меншою роздільною здатністю за допомогою складних оптичних і цифрових методів обробки зображення.
 3. При використанні проєктора кожен день протягом 5,5 год.