Більше пікселів за ту ж вартість

Компанія Epson представляє нову лінійку мобільних проєкторів з роздільною здатністю XGA за ціною ще більше доступних SVGA-моделей.

Більше пікселів за ту ж вартість

Компанія Epson представляє нову лінійку мобільних проєкторів з роздільною здатністю XGA за ціною ще більше доступних SVGA-моделей.

Компанія Epson, світовий лідер з продажу проєкторів1, представляє три нові моделі проєкторів Epson: EB-E350, EB-E001 і EB-E05. Мобільні проєктори розроблені для зручних бізнес-презентацій і пропонують оптимальне співвідношення ціни і якості: тепер яскраві проєктори з роздільною здатністю XGA доступні за ціною моделей з більш низькою роздільною здатністю SVGA.

Микола Ахметджанов, менеджер з проєкційного обладнання Epson: «Незважаючи на те, що за умови сучасного рівня розвитку технологій роздільна здатність SVGA, ймовірно, вже недостатньо інформативна, але значно доступніша за ціною, проєктори цього класу залишаються одними з найпопулярніших на масовому ринку. Компанія Epson з радістю пропонує користувачам моделі в тому ж бюджетному ціновому діапазоні, але з більш високою роздільною здатністю — XGA. Новинки серії Epson EB-E Series стануть відмінним рішенням для освітніх установ і для проведення бізнес-презентацій».

Нову серію відкривають дві моделі з яскравістю 3100 лм (Epson EB-E001 і EB-E350). Старша модель лінійки вирізняється яскравістю світлового потоку 3200 лм. Оригінальна технологія Epson 3LCD, високий рівень яскравості і контрастність 10 000:1 гарантують користувачам нових моделей чудову якість зображення при будь-якому освітленні.

Компактні проєктори дуже просто і зручно переносити з місця на місце: з класу в клас, із зали для переговорів на зустріч. У проєкторах Epson передбачена можливість установки не «строго по центру»: за допомогою функції корекції геометрії зображення легко вирівняти спотворення, які виникають, якщо проєктор встановлений під кутом до екрану. Всі проєктори мають вхід для USB-носіїв для перегляду зображень у форматі JPEG і вхід HDMI для демонстрації фото і відео.

Офіційна гарантія на проєктори — 2 роки.

  1. 1. За даними FutureSource Consulting з 2001 р. по ІІ квартал 2019 р.