У світі продано понад 40 мільйонів пристроїв серії «Фабрика друку Epson»

Завдяки довірі споживачів і традиційно високій для Epson якості друку компанія утримує лідируючі позиції* на ринку струменевих пристроїв дев'ятий рік поспіль.

У світі продано понад 40 мільйонів пристроїв серії «Фабрика друку Epson»

Завдяки довірі споживачів і традиційно високій для Epson якості друку компанія утримує лідируючі позиції* на ринку струменевих пристроїв дев'ятий рік поспіль.

Компанія Epson оголосила про те, що глобальні продажі принтерів і БФП серії «Фабрика друку Epson» досягли позначки 40 мільйонів одиниць.

Перші безкартриджні пристрої надійшли в продаж на індонезійський ринок у жовтні 2010 року, а до 2018 року були представлені вже в 150 країнах і регіонах. Частка безкартриджних принтерів і БФП Epson на світовому ринку струменевих пристроїв незмінно збільшується з кожним роком. Завдяки довірі споживачів, високій якості продукції, економічності і широкій лінійці пристроїв Epson утримує лідируючі позиції* на ринку струменевих пристроїв дев'ятий рік поспіль.

У 2019 році Epson продовжує кампанію з просування безкартриджних пристроїв — більш економічних порівняно зі звичайними картриджними принтерами. Серйозним конкурентом офісних лазерних пристроїв стануть нові високошвидкісні і надійні струменеві принтери та БФП Epson, що пропонують користувачам у всіх бізнес-сегментах високу якість і скорочення витрат на друк.

Таким чином, в 2019 фінансовому році Epson планує збільшити продажі принтерів і БФП серії «Фабрика друку Epson» на 13 % (10,2 млн пристроїв), що складе 64 % в загальній частці продажів струменевих пристроїв Epson.

Ілля Хохлов, менеджер з безкартриджних пристроїв Epson: «Популярність моделей серії «Фабрика друку Epson» в нашому регіоні дуже висока. Наприклад, продажі шестикольорового фотопринтера Epson L805 в Україні та СНД складають близько 30 % світових продажів. Саме тому японські інженери прислухаються до побажань українських користувачів і розширюють лінійку з урахуванням необхідних функцій, що, в свою чергу, позитивно впливає на попит. Більш того, все частіше струменеві пристрої купують не тільки для домашнього використання, але і на заміну лазерним моделям в офіси, дитячі садки, школи і ВНЗ. Струменевий друк «відродився» і впевнено виходить на новий рівень».

* Світові продажі безкартриджних пристроїв у штучному вираженні за період 2010‒2018 рр. За даними щоквартального звіту IDC за І квартал 2019 р.