Epson і зірка NBA Шакіл О'Ніл об'єднують зусилля для просування безкартриджних принтерів

Американський підрозділ компанії Epson оголосив про співпрацю з відомим баскетболістом, коментатором і актором Шакілом О'Нілом. Чотириразовий чемпіон NBA братиме участь в рекламних кампаніях бренду в США.

Epson і зірка NBA Шакіл О'Ніл об'єднують зусилля для просування безкартриджних принтерів

Як зазначили представники Epson America, Inc., Шакіл О'Ніл, який завершив спортивну кар'єру в 2011 році, залишається медійною особистістю, веде активне ділове та громадське життя. Його чарівність і харизма допоможуть привернути увагу не лише до технологій, а й до соціальних ініціатив Epson.

Найближчим часом компанія планує запустити програму Epson і Shaq Give Back разом з національною організацією Communities In School (CIS), яка допомагає учням з малозабезпечених сімей отримати доступ до ресурсів, необхідних для навчання, і закінчити школу. У рамках цієї програми учні з малозабезпечених сімей зможуть користуватися сучасними принтерами, сканерами та іншим обладнанням. Колишній спортсмен і сьогоднішній володар ступеню MBA та успішний інвестор надзвичайно високо оцінив цю ідею. Він наголосив на важливості підтримки освіти, а також зазначив, що техніка Epson дозволяє швидше вирішувати рутинні завдання, що економить час для більш важливих справ.

«У мене дуже щільний графік, — прокоментував Шакіл О'Ніл, — тому я постійно шукаю продукти, які можуть спростити життя. Epson пропонує саме такі технології. Наприклад, з принтером EcoTank* (зарубіжний аналог «Фабрики друку Epson» — прим.), який замість картриджів використовує вбудований резервуар для чорнила, я можу забути про заправку принтера чорнилами на 2 роки. Це дрібниця, але з дрібниць складається життя.

Перші рекламні матеріали Epson America, Inc. з участю колишньої зірки баскетболу вже з’явилися у ЗМІ.