Перші 12-кольорові принтери Epson для друку фотографій і кольоропроби

Широкоформатні принтери Epson SureColor SC-P7500 і SC-P9500 гарантують виняткову якість друку c охопленням до 99% гами Pantone.

Перші 12-кольорові принтери Epson для друку фотографій і кольоропроби

Широкоформатні принтери Epson SureColor SC-P7500 і SC-P9500 гарантують виняткову якість друку c охопленням до 99% гами Pantone.

Компанія Epson анонсувала перші широкоформатні 12-колірні принтери, що забезпечують найширше охоплення кольору з покриттям до 99 % гами Pantone1. Моделі Epson SureColor SC-P7500 (24 дюйми) і Epson SC-P9500 (44 дюйми) орієнтовані на користувачів, для яких важлива максимально точна передача кольору і висока пропускна здатність при великих обсягах друку.

Новий набір чорнила Epson UltraChrome Pro12 забезпечує вражаючу точність відтворення кольору. Крім стандартних кольорів CMY (блакитного, пурпурного, жовтого), світло-блакитного (LC) і світло-пурпурного (LM), в комплект чорнила входять помаранчеве, зелене і фіолетове чорнила. Доповнюють колірну палітру сірий (LK) і світло-сірий (LLk), а також два чорні картриджі (для матових і глянцевих носіїв), які можуть використовуватися паралельно.

Epson SureColor SC-P7500 і SC-Р9500 створені для вирішення різних завдань, серед яких:

Професійний і художній фотодрук, що вимагає високої якості виконання. Крім 12-колірної системи друку, в нових принтерах використовуються друкуючі головки з 800 дюзами на колір для точного позиціонування крапель. Друкувальна головка μTFP12 з 12 каналами забезпечує плавність колірних переходів і точну обробку найдрібніших деталей зображення. Глибокого чорного кольору дозволяє досягти особлива технологія. Принтери універсальні у тому, що стосуються роботи з різними носіями, і вони прекрасно впораються з друком на глянцевому і матовому фотопапері, полотні, плівках та інших матеріалах.

Цифрова кольоропроба для будь-яких завдань. Спектрофотометр із головкою ILS30EP (пропонується як опція), що добре себе зарекомендувала, швидко і точно проводить вимірювання кольору і автоматизує процес колірного контролю. Таким чином, результат вимірювання і відтворення кольору завжди безпомилково передбачуваний і стабільний.

Соколова Юлія, маркетинг-менеджер представництва компанії Epson в Україні, коментує: «При створенні нових принтерів компанія Epson орієнтується на побажання клієнтів, тому для інженерів Epson було по-справжньому важливо розробити фотопринтер з максимальним колірним охопленням, який, крім цього, мав би вражаючу швидкість друку, а також був простим і зрозумілим для будь-якого користувача. Комплексне рішення від Epson — принтер, чорнило, носії, програмне забезпечення та технічна підтримка — дозволить власникам Epson SureColor SC-P7500 і SC-P9500 відкрити нові кордони для розвитку бізнесу».

Моделі SureColor SC-P7500 і SC-P9500 надійдуть у продаж на ринок у грудні 2019 року.