Цифрові декорації з проєкторами Epson у театрі м. Ужгород

Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегієва вже понад 70 років радує глядачів своїми постановками. А після інсталяції нового обладнання, вони стали ще більш видовищними!

Цифрові декорації з проєкторами Epson у театрі м. Ужгород

У рамках капітального ремонту центральної сцени театру, встановили сучасне звуко- та світлотехнічне обладнання, а також лазерний проєктор Epson EB-L610U.

Пристрій забезпечує неймовірну продуктивність та яскравість, а тривалий термін служби лазерного джерела світла - до 20 000 годин гарантує низьку вартість володіння, що є особливо важливим для державних установ. Дуже висока яскравість 6 000 лм та роздільна здатність WUXGA за доступною ціною роблять цей проектор збалансованим вибором для створення цифрових декорацій.

Василь Марюхніч, директор театру: «Нове обладнання дозволяє суттєво економити та оптимізувати витрати на реквізит. Так, мультимедійний проєктор Epson EB-L610U дозволяє створювати різні ефекти – зміна погоди, архітектурні об'єкти, різноманітні світлові акценти та навіть об'ємні фігури за рахунок використання спеціальних багаторівневих проекційних сіток. Гарантія 5 років або 12000 годин дозволяє мінімізувати час та кошти на технічне обслуговування.

Тепер сцена театру готова приймати сучасні вистави та спектаклі світового рівня. Ми очікуємо на значне збільшення інтересу з боку глядача, і, відповідно, збільшення прибутковості нашого театру».