Проєктори Epson в епіцентрі культурно-розважального життя Львова

Місто Львів по праву може вважатися культурною столицею України. Багата історія, старовинна архітектура та неперевершена атмосфера міста приваблюють туристів з різних куточків світу. З огляду на історичні особливості регіону значної популярності набув розвиток гастрономічних напрямків, одним з яких є пивоваріння.

Місто Львів по праву може вважатися культурною столицею України. Багата історія, старовинна архітектура та неперевершена атмосфера міста приваблюють туристів з різних куточків світу. З огляду на історичні особливості регіону значної популярності набув розвиток гастрономічних напрямків, одним з яких є пивоваріння.

Львіварня — це музейно-культурний комплекс пивної історії, що не має аналогів в Україні. Оснастити культурний комплекс за останнім словом техніки допомогли пристрої Epson — універсальний проєктор EB-1975W, проєктор стандарту HD-Ready EB-G6070W та широкоформатний ультракороткофокусний інтерактивний проєктор EB-575Wi.

Ярослав Саврук, технічний директор, розповідає історію підбору рішення: «Львівська пивоварня існує понад 300 років і користується великою популярністю серед мешканців та гостей нашого міста. У певний момент ми зрозуміли, що наше підприємство не буде повноцінним, якщо ми будемо концентруватися тільки на фінансових показниках нашої діяльності. Ми вирішили зробити соціальний внесок у розвиток нашого міста — так і народилась ідея створення арт-простору.

Чотири роки розроблялась концепція музейно-культурного комплексу, і в результаті ми отримали інтерактивний музей пивоваріння з медіавиставками, унікальними експонатами та сучасним оснащенням. Це своєрідна відкрита платформа для комунікації художників та митців з широкою аудиторією.

В організації роботи нам допомагають проєктори Epson. Проєктор Epson EB-G6070W використовується у великій галереї, адже ідеально підходить для масштабних інсталяцій. Він побудований на технології 3LCD, а це означає, що зображення буде яскравим і насиченим навіть при повноцінному освітленні.

Другим незамінним помічником на нашій локації є інтерактивний проєктор Epson EB-575Wi. Про його переваги можна говорити багато, але одна із ключових для нас особливостей полягає у тому, що цей пристрій може перетворити будь-яку поверхню на інтерактивну. При цьому не потрібно підключати додаткове обладнання. Дві ручки-указки дозволяють зробити з будь-якої виставки, будь-якого корпоративу або тім-білдингу справжню виставу. Зараз зовсім легко зробити гостей нашого арт-простору не лише відвідувачами, але й безпосередніми учасниками події.

Важливо також те, що цей проєктор Epson має досить широкі можливості для забезпечення безпеки. Часто у нас буває велелюдно, але ми абсолютно спокійні з приводу збереження обладнання. У проєктора є захист паролем, можливість під’єднання замка Kingston Lock та металевий стрижень для кріплення троса.

Оскільки ми проводимо великі і малі конференції, тім-білдинги, корпоративні семінари, наші гості часто хочуть мати можливість транслювати власний контент. У цьому нам допомагає універсальний проєктор EB-1975W.

Його легко інсталювати, можна використовувати для мобільних презентацій, і що також важливо, у проєктор вже вбудований динамік потужністю 16 Вт, так що ми зекономили на придбанні додаткового звукового обладнання. З допомогою девайсу ми демонструємо відео, фотографії та інший контент без кабелю. А підтримка WiFi Miracast та Intel WiDi допомагає транслювати контент з будь-якого мобільного пристрою з використанням додатка Epson iProjection.

Таким чином, три проєктори Epson допомогли нам реалізувати всі наші амбітні ідеї. Завдяки пристроям Epson кожен відвідувач може розширити свій кругозір, відвідавши інтерактивні виставки сучасних діячів мистецтва, і просто відпочити у нашому музеї пивоваріння після насиченого трудового дня. Також для нас досить важливо те, що наш арт-простір буде комфортно відвідувати людям з особливими потребами, адже всі наші локації обладнані необхідними для цього технічними засобами».

Майданчикам, які розглядають можливість створення масштабних інсталяцій, слід також звернути увагу на нові 3LCD-проєктори з лазерним джерелом світла — серію Epson EB-L. Ці проєктори забезпечують неймовірно високу яскравість і контрастність, всі моделі підтримують сигнал з надвисокою роздільною здатністю 4К, а також вирізняються високою надійністю без обслуговування. Компанія Epson надає гарантію від виробника на 5 років або 20 000 годин на всі лазерні проєктори.

На завершення хочеться зазначити, що який би проєктор Epson ви не обрали (з лазерним чи ламповим джерелом світла), ви отримаєте яскраве і насичене зображення, широкі функціональні можливості та надійне сервісне обслуговування.