Сканери Epson в документообігу Державної судової адміністрації України

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеському регіоні організувало ефективну систему електронного документообігу в районних судах за допомогою планшетних сканерів Epson WorkForce DS-1630.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеському регіоні організувало ефективну систему електронного документообігу в районних судах за допомогою планшетних сканерів Epson WorkForce DS-1630.

Вже не підлягає сумніву той факт, що електронний документообіг дозволяє оптимізувати й прискорити процеси обробки інформації. А при переході на електронний документообіг потокові та планшетні сканери Epson є надійним і продуктивним рішенням. Ще одним успішним прикладом переходу на електронний документообіг стала інтеграція вісімдесяти сканерів Epson WorkForce DS-1630 у районні суди Одеської області. Планшетні сканери допомагають обробляти великий об’єм вхідних документів і розподіляти їх за призначенням, знижуючи витрати на фізичний обмін даними. Основними критеріями при підборі скануючого пристрою стали висока надійність, простота експлуатації та можливість справлятися з інтенсивним навантаженням. А оптимальне співвідношення ціни та якості — особливо актуальний аргумент у період оптимізації витрат на діловодство.

Кирило Білий, що виконує обов’язки начальника відділу з питань управління об’єктами державного майна, коментує: «Раніше ми вже мали досвід роботи з технікою Epson, яка повністю виправдала наші очікування. Нещодавно ми придбали економічні багатофункціональні пристрої Epson М200, які чудово вписались у роботу відділів адміністрації. Простота використання БФП дозволила співробітникам дуже швидко освоїти його функціонал і приступити до роботи на цьому пристрої. Коли постало завдання зі сканування великої кількості вхідних документів, ми без сумнівів обрали сканери Epson».

Epson WorkForce DS-1630 працює на світлодіодних лампах і дозволяє сканувати у планшетному режимі без нагрівання аркушів: це виключає засвічування зразків, що копіюються, що особливо актуально під час роботи з архівними та зношеними документами. Спеціальний датчик подає відповідний сигнал при виявленні скріпленого паперу. Також можна налаштувати відправку відсканованих матеріалів безпосередньо в електронну пошту або мережеву папку, що відчутно спрощує роботу з великим масивом документів.

Кирило Білий продовжує: «Представники компанії Epson допомогли нам з підбором підходящої моделі і, що не менш важливо, надали пристрій на тестування. Таким чином, ми переконались на практиці у тому, що Epson WorkForce DS-1630 забезпечує високу швидкість сканування — до 25 с./хв, а також має добрий показник добового навантаження — 1500 аркушів на день, що дозволило нам оперативно справлятися з вхідною документацією. Сканери Epson WorkForce DS-1630 допомогли не лише підвищити продуктивність, але й суттєво знизити витрати на діловодство».