Струменева технологія друку Epson на службі закону

Господарський суд Дніпропетровської області впроваджує багатофункціональні пристрої Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF для прискорення процесу документообігу.

Господарський суд Дніпропетровської області впроваджує багатофункціональні пристрої Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF для прискорення процесу документообігу.

Згідно з державною статистикою, Господарський суд Дніпропетровської області займає друге місце в Україні за обсягом розглянутих справ.

Віталій Сергійович Бобикін, начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення, відзначає: «У розгляді судових справ задіяні дуже багато спеціалістів, які щодня обмінюються сотнями документів. Для оперативного документообігу не обійтись без продуктивного багатофункціонального пристрою для друку (БФП). Одне з наших останніх придбань — монохромні БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF. Після тестування ми купили десять пристроїв. Співробітники швидко освоїли доступні функції.

Окрім стандартного набору функцій, наявних у багатьох аналогічних пристроях (друк, сканування, можливість надсилання та отримання факсів), у цих БФП є кілька унікальних особливостей. У першу чергу це забезпечення абсолютної безпеки даних. Для захисту конфіденційних документів ми використовуємо функцію «друк за паролем». У такому разі друк документа здійснюється безпосередньо у присутності співробітника після введення паролю на панелі самого БФП.

Другий аргумент — це пігментні чорнила Epson DURABrite Ultra з гарантією стійкості від вицвітання і втрати інтенсивності кольору до 100 років. Останнє дуже важливо для ведення та збереження архіву. Функція копіра також допоможе у створенні електронних архівів у майбутньому.

Крім того, нас вразила продуктивність та надійність друкувальної головки: максимальне навантаження становить до 35 000 сторінок на місяць. Важливо також те, що друкуюча головка є стаціонарною, відповідно, термін її служби дорівнює терміну служби принтера. Для нас це, безсумнівно, велика перевага, адже друкувальна головка не потребує спеціального сервісного обслуговування чи періодичної заміни, а значить, і додаткових витрат».

Витратними матеріалами у принтерах і БФП Epson серії WorkForce Pro слугують лише картриджі, ресурс яких становить 10 000 сторінок, та ємність для відпрацьованих чорнил, розрахована на 50 000 сторінок. Усі ці чинники забезпечують практично безперебійну роботу будь-якої робочої групи.

Незважаючи на широкі функціональні можливості, пристрої Epson WorkForce Pro WF-М5690DWF дуже економічні в плані енергоспоживання. Завдяки струменевій технології, де не використовується нагрівання, споживання електроенергії порівняно з аналогічними лазерними пристроями зменшується на 80 %.

Віталій Бобикін продовжує: «З метою формування у суспільстві позитивного іміджу судової влади, зміцнення суспільної довіри до судів та суддів, підвищення доступності правосуддя Господарський суд Дніпропетровської області впроваджує комплекс заходів, спрямованих на зростання довіри до судової системи. І один із них — швидка обробка та видача інформації всім зацікавленим особам. Саме з цим завданням чудово справляються монохромні БФП Epson, які допомогли суттєво прискорити процедури внутрішнього і зовнішнього документообігу».