Знову вибір на користь Epson

Щоб підсилити матеріально-технічну базу, університет придбав яскравий інсталяційний проєктор Epson.

"Запорізький національний університет успішно застосовує авторські методики у навчанні студентів: розробляються спеціальні програми, створюються інтерактивні класи, які дозволили університету стати лідером за кількістю переможців Всеукраїнської студентської олімпіади. Щоб підсилити матеріально-технічну базу, університет придбав яскравий інсталяційний проєктор Epson.

Технічне оснащення університету відповідає всім сучасним стандартам освіти. Особливу увагу приділено обладнанню для візуалізації інформації. Наприклад, одне з останніх придбань — сучасний інсталяційний проєктор Epson EB-G7200W для великої лекційної аудиторії. Зараз навчальний матеріал став більш наочним, а викладачі розширили перелік способів подачі інформації.

Сергій Кушнір, проректор Запорізького національного університету, розповів, що раніше університет уже закуповував обладнання Epson — короткофокусний інтерактивний проєктор Epson EB-421i, проєктор Epson EB-5900NL, а також принтер серії «Фабрика друку» Epson L355. За відгуками викладачів, використання інтерактивних технологій дозволяє значно посилити залученість студентів у процес навчання. Студенти переглядають навчальні відео, слайди та інтерв’ю провідних спеціалістів галузі.

Проєктор Epson EB-G7200W працює на основі технології 3LCD, забезпечуючи яскраву і чітку картинку у добре освітленому приміщенні, що особливо актуально для великих аудиторій університету, адже всі присутні можуть однаково добре бачити деталі презентації. Спеціальний об’єктив і система зсуву лінз дозволили розмістити пристрій зі зміщенням відносно центру екрана без зміни якості зображення. Завдяки великій кількості вбудованих інтерфейсів проєктор підключений одночасно до кількох джерел сигналу, що максимально спрощує процес роботи з пристроєм і розширює можливості лекторів.

Сергій Кушнір продовжує: «Техніка Epson для проєціювання і друку повністю влаштовує нас за всіма параметрами! В останньому придбанні найважливішими характеристиками є висока яскравість проєктора, великий ресурс лампи і мінімальне технічне обслуговування, що дозволить користуватися проєктором протягом багатьох років без додаткових витрат. Простий інтерфейс і функціональність дозволяють викладачам швидко налаштувати роботу з пристроєм. Авторська методика навчання і сучасна техніка для освіти від компанії Epson дозволили нам наблизити класичну освіту до європейських стандартів і досягти відмінних результатів щодо успішності студентів».