Комплексний підхід до оснащення шкіл з технікою Epson

Понад 600 проєкторів і принтерів Epson придбані для створення надсучасних кабінетів фізики і хімії в опорних школах України.

Понад 600 проєкторів і принтерів Epson придбані для створення надсучасних кабінетів фізики і хімії в опорних школах України.

Реалізацію повномасштабного проєкту взяла на себе компанія «ЕНГЛЕР», яка протягом багатьох років «з нуля» створює навчальні кабінети з використанням передового ІТ-обладнання.

Коментує експерт НВП «ЕНГЛЕР» Михайло Каліткін: «Головна мета опорних шкіл — формування нової системи якісної освіти для дітей, які навчаються в маленьких містечках і селищах. Ключовими критеріями при виборі обладнання для таких шкіл були: технологія, на основі якої працює техніка, надійність і низька вартість володіння пристроями. Усім цим вимогам відповідають продукти компанії Epson.

Наприклад, проєкційне обладнання Epson побудоване на основі технології 3LCD, до особливостей якої належать точна передача кольорів, висока яскравість та безпечність для зору. Завдяки цим параметрам технологія 3LCD рекомендована до використання в закладах освіти провідними науковими і медичними інститутами. Крім того, проєктори Epson повністю відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України (наказ № 704 від 22.06.2016)».

Для оснащення навчальних класів були встановлені короткофокусні проєктори Epson EB-520, EB-530, EB-536Wi та ультракороткороткофокусні проєктори EB-675Wi та EB-685Wi. Ці пристрої дозволяють отримати велике зображення з маленької відстані, при цьому такі проєктори не засліплюють вчителя і не створюють тіні на робочій поверхні.

Наявність у проєкторах інтерактивних функцій відкриває широкі можливості для проведення унікальних за своєю ефективністю уроків. Інтерактивні проєктори постачаються з двома інтерактивними стилусами, завдяки чому тепер викладач і студенти можуть одночасно працювати з відображуваним контентом. А результат роботи у разі потреби можна одразу відправити на друк або зберегти.

У якості переносних проєкторів, які можуть використовуватися для проведення уроків, презентацій та виїзних лекцій, було закуплено універсальні проєктори EB-X04 та EB-X31. Ці моделі формують яскраве і насичене зображення навіть за умови денного освітлення, вони оснащені комплексом гнучких та простих у користуванні функцій і при цьому мало важать. Їх зручно переносити з однієї аудиторії в іншу, вони швидко налаштовуються і майже миттєво готові до роботи.

Друк документів та роздаткових матеріалів здійснюється за допомогою безкартриджних моделей L222, L362 й L364 серії «Фабрика друку Epson». Принтери та БФП цієї серії оснащені вбудованими ємностями для чорнила, що дозволяє друкувати у 25 разів вигідніше, ніж на картриджних струменевих пристроях. При цьому якість друку залишається незмінно високою завдяки використанню технології Epson Micro Piezo. На додачу до цього матеріали, на основі яких виготовлені всі компоненти пристроїв, забезпечують їх довгий строк служби, що особливо важливо для освітньої галузі.

Як правило, після придбання нового обладнання досить гостро стоїть питання навчання педагогічного складу роботі з ним. Для вирішення цього завдання компанія «ЕНГЛЕР» створює спеціальні методичні посібники та інструкції з використання освітніх ІТ-рішень, а також здійснює технічну підтримку обладнаних класів.

Тренінги для вчителів з роботи з технікою Epson проходять досить легко. Як правило, вже після першого майстер-класу вчителі повноцінно використовують всі функції обладнання для проєціювання і друку, що значно підвищує ефективність засвоєння навчального матеріалу школярами.