Капітальна економія з принтерами Epson

Ломбард «Капітал», використовуючи струменеву технологію друку, покращив економічні показники: вдалося значно оптимізувати витрати на обслуговування оргтехніки та оплату електроенергії, а також збільшити швидкість обробки документації.

Ломбард «Капітал», використовуючи струменеву технологію друку, покращив економічні показники: вдалося значно оптимізувати витрати на обслуговування оргтехніки та оплату електроенергії, а також збільшити швидкість обробки документації.

За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проєкту «Українська народна премія — 2017» мережа ломбардів «Капітал» зайняла перше місце і була визнана українськими споживачами «кращим ломбардом в Україні». Якісний сервіс і висока швидкість обробки заявок дозволили компанії зайняти позицію лідера. Важливу роль у цьому зіграло технічне оснащення кожного відділення.

Олег Павликов, менеджер з маркетингу: «Мережа ломбардів «Капітал» заснована понад 13 років тому, і за цей час ми відкрили порядку 405 відділень по всій країні в 100 містах. Зараз у компанії великі обсяги документообігу: за день кожне відділення обслуговує десятки клієнтів, тому до техніки для друку у нас досить високі вимоги. Техніка повинна бути надійною, простою в експлуатації, і головне — економічною.

Epson М105 використовують співробітники нашої компанії вже кілька років — починаючи від офісних працівників і закінчуючи операторами відділень. На цих пристроях друкують накладні, договори, інструкції, розпорядження і навіть рекламні листівки.

Принтери дуже прості в налаштуванні і не потребують будь-якого спеціального обслуговування, як це було раніше з лазерними пристроями. Із заправкою чорнил легко справляється будь-який співробітник нашого офісу, що для нас є додатковою перевагою на користь струменевої техніки Epson.

Пігментні чорнила і технологія друку Epson Micro Piezo гарантують максимально чітку передачу тексту і захист від змазування чорнил. А комплект чорнил, що постачається з кожним пристроєм, дозволяє роздрукувати 11 000 документів, що еквівалентно 22 пачкам офісного паперу.

Крім того, принтери не енергозатратні, і їх можна використовувати навіть з джерелами безперебійного живлення в екстрених ситуаціях. Пристрій для друку Epson М105 споживає всього 12 Вт. Нещодавно ми проаналізували свої витрати на електроенергію після впровадження струменевої техніки в інфраструктуру нашої компанії і були приємно вражені зниженням витрат за цією статтею.

Ми раді, що зупинили свій вибір на струменевому рішенні компанії Epson для бізнес-друку. Акуратність і швидкість оформлення документів зараз стали для нас пріоритетом і конкурентною перевагою».