Новий стандарт друку в медичній галузі

Медична реформа України — одна з найбільш очікуваних реформ в останні роки. Фінальна мета — створити налагоджений механізм надання якісної медичної допомоги. Завдяки реформі кожен пацієнт буде під індивідуальною опікою сімейних лікарів, медичні картки стануть електронними, а записатися на візит до лікаря можна буде онлайн.

Медична реформа України — одна з найбільш очікуваних реформ в останні роки. Фінальна мета — створити налагоджений механізм надання якісної медичної допомоги. Завдяки реформі кожен пацієнт буде під індивідуальною опікою сімейних лікарів, медичні картки стануть електронними, а записатися на візит до лікаря можна буде онлайн.

Цим нововведенням передує кропітка робота з боку органів влади: відбувається розрахунок бюджетів, вивчення потреб медичних закладів первинної ланки та закупівля нового, оптимально підібраного обладнання.

Деякі поліклініки вже встигли обладнати свої кабінети всім необхідним. Наприклад, амбулаторно-поліклінічний комплекс Франківського району у Львові закупив 51 пристрій Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF для організації ефективного та економічного документообігу.

Тетяна Павлівна Токарєва, головний лікар 2-ї міської поліклініки, розповідає про історію вибору техніки для друку:

«Підбір технічного забезпечення для нас здійснили фахівці комунального підприємства «Центр ІТ». Перед ними стояло завдання обрати пристрої для друку з найбільш енергоефективною та економічною технологією друку.

Після ряду тестів лазерної та струменевої техніки ми зробили вибір на користь струменевих БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF. У цій серії пристроїв відсутні нагрівальні елементи, що знижує енергоспоживання на 80 % порівняно з аналогічними за функціональними характеристиками лазерними принтерами. Пристрої споживають усього 22 Вт, що стало для нас одним із найголовніших аргументів. Також наш системний адміністратор може здійснювати дистанційний моніторинг стану принтерів та аналізувати витрати на друк.

Модель проста в інсталяції та використанні, весь наш лікарський персонал швидко освоїв роботу з цими пристроями. Ми користуємося БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF вже півроку і за цей час отримували тільки позитивні відгуки своїх колег».

Серцем струменевих пристроїв Epson для бізнесу є власна розробка компанії — Epson PrecisionCore. Друкувальна головка розрахована на щомісячне навантаження до 35 000 сторінок, на неї поширюється така ж гарантія, як і на принтер, а також, що досить важливо, друкувальна головка не потребує додаткового сервісного обслуговування.

Слід відзначити, що єдиними витратними матеріалами в Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF є лише картридж, ресурс якого становить 10 000 сторінок, та ємність для відпрацьованих чорнил з ресурсом 50 000 сторінок. Це означає, що замовник буде оптимально витрачати ресурси підприємства на обслуговування парку пристроїв, не вкладаючи додаткові кошти в обслуговування.

Завдяки всьому цьому струменеві принтери серії Epson WorkForce Pro є високопродуктивним та економічним рішенням для будь-якої сфери бізнесу, зокрема для медичних закладів.

Тетяна Павлівна Токарєва підсумовує: «Сьогодні під спостереженням лікарів і медичних сестер сімейних підрозділів нашої поліклініки перебуває 104 510 мешканців Франківського та частково Сихівського районів міста Львова. Ми раді, що з новими БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF швидкість обслуговування пацієнтів зросла, а документообіг став більш ефективним».