Історії успіху з технікою Epson: весільний мапінг від компанії Magic Innova

Про інноваційні, вражаючі і навіть рекордні проєкти, втілені за допомогою проєкторів Epson, розповів Остап Хитрук — засновник та креативний директор компанії Magic Innovations.

Про інноваційні, вражаючі і навіть рекордні проєкти, втілені за допомогою проєкторів Epson, розповів Остап Хитрук — засновник та креативний директор компанії Magic Innovations.

«Magic Innovations спеціалізується на технічній підтримці заходів, створенні 3D-відеоконтенту і декорацій, розробці та реалізації інноваційних рішень.

За 10 років роботи компанія успішно втілила 900 проєктів в усьому світі. Надійними помічниками у здійсненні деяких із них стали проєктори Epson».

«Уперше ми використали техніку Epson у проєкті «Будинок інтерактивних пригод» (Україна). Це інтерактивна казка-квест, у якій реальні дії учасників поєднуються з 3D-проєкціями, голограмами і доповненою реальністю. Розробивши концепцію квесту, ми почали відбір проєкторів, здатних якісно втілити нашу ідею та продемонструвати передові технології, що використовуються в івент- і шоу-індустрії. Якість і надійність техніки у поєднанні з доступною ціною та професійним ставленням з боку команди Epson стали для нас вирішальними чинниками у виборі проєкторів».

Рекордний проєкт Magic Innovations з використанням техніки Epson
«У нашому портфоліо є незвичайний проєкт — найбільший 3D-мапінг торта, який ми підготували для приватних урочистостей у Єревані восени 2018 року. Висота каркасу торта склала 3 м, діаметр основи — 1250 см. У березні 2019 року ми відтворили проєкт, і зараз рекорд офіційно зареєстрований у Національному реєстрі рекордів України.

Цей проєкт ми здійснили з використанням усього одного інсталяційного проєктора Epson EB-G7905U. Нам подобається яскравість, реалістичність зображення та співвідношення між ціною та якістю у цілому. Завдяки гнучким можливостям встановлення та компактному дизайну ми можемо розташувати проєктори непомітно для глядачів та уникнути перешкод у вигляді тіней на проєкції. Щоб не загубитися на фоні яскраво освітлених святкових декорацій, така «фокусна» проєкція повинна бути якісною, а кольори — насиченими. З цим завданням чудово справляється трьохматрична технологія Epson 3LCD у поєднанні з високою яскравістю 7000 люмен та роздільною здатністю WUXGA. Залежно від розмірів і форми торта (круглої чи квадратної) може використовуватися кілька проєкторів — тут нас виручає функція безшовного зшивання та корекції зображень.

На підготовку подібного проєкту залежно від складності контенту, що проєціюється, та конструкції торта потрібно від 3 до 10 днів. Витрачені час і зусилля завжди виправдовуються — 3D-мапінг неодмінно стає вражаючою кульмінацією будь-якого заходу».

«Ми — амбітна команда, кількість планів та проєктів у найрізноманітніших сферах тільки зростає. Разом з ними розширюється і наш парк проєкторів Epson, яким ми можемо довірити технічне виконання найскладніших та найсміливіших ідей. Сподіваємось ще не раз заявити про себе за допомогою рекордних та унікальних проєктів».