Рішення Epson для друку кольорових етикеток для взуттєвої компанії з історі

Датська компанія «Сіка Футвеер А/С» займається виготовленням спецвзуття для різних професійних галузей: від медицини та харчової сфери до будівництва і важкої промисловості. Компанія виробляє зручну, якісну та довговічну продукцію вже протягом 149 років.

Для організації ефективної роботи на складі, а також для впізнаваності та привабливості упаковки продукції компанія закупила пристрої для друку етикеток Epson ColorWorks TM-C7500.

Директор Олег Яницький розповідає про потребу у закупівлі принтера для друку етикеток у «Сіка Футвеер А/С»: «У зв’язку з розвитком та розширенням нашої компанії виникла потреба у самостійному друці етикеток для оптимізації процесу маркування товарів на складі. До придбання Epson ColorWorks TM-C7500 ми закуповували рулонні шаблони, але ця система виявилась неефективною — робота із замовленнями ускладнювалась, а очікування призводило до маси незручностей. Було необхідно оптимізувати процес маркування товарів на складі компанії».

З вибором моделі нам допомогли визначитися спеціалісти компанії-партнера «Етісофт Україна», які виділили ряд суттєвих переваг Epson ColorWorks TM-C7500.

По-перше, висока швидкість друку (300 мм/с) дозволяє організувати робочий процес на складі без затримок. По-друге, штрихкоди і написи дрібним шрифтом чудово продруковуються, що дозволяє вмістити всю необхідну інформацію на етикетці без втрати якості. По-третє, відбитки виходять дуже стійкі, що запобігає їх змазуванню або вицвітанню. І остання, але не менш важлива перевага пристрою — можливість друку тиражів будь-якого об’єму «на вимогу» (від однієї етикетки до тиражу декілька тисяч). Ми можемо надрукувати зразок, у будь-який момент внести зміни у макет і продовжувати друк без дорожчання тиражу.

Окрім перелічених вище переваг, Epson ColorWorks TM-C7500 друкує на різноманітних носіях шириною від 50 до 112 мм, завдяки чому він є універсальним пристроєм для промислових виробництв.

Завдяки використанню принтера для друку етикеток Epson ColorWorks TM-C7500 нам вдалося вдосконалити та оптимізувати процес виробництва. Крім цього, кольорова етикетка зробила нашу упаковку із взуттям більш привабливою та впізнаваною, що безпосередньо впливає на підвищення лояльності наших споживачів».