Проєктори Epson — надійне вкладення для бізнесу

Компанія VDM Group створила сервіс технічного забезпечення заходів, який допомагає їй організовувати для своїх клієнтів пам’ятні бізнес-події будь-якої складності, використовуючи проєкційне обладнання Epson.

Компанія VDM Group створила сервіс технічного забезпечення заходів, який допомагає їй організовувати для своїх клієнтів пам’ятні бізнес-події будь-якої складності, використовуючи проєкційне обладнання Epson.

Комплексний підхід у проведенні заходів, спрямований на економію фінансових та часових ресурсів клієнта, — саме у цьому полягає унікальна особливість компанії VDM Group, яка надає послуги оренди обладнання для проведення різноманітних заходів. Зробити шоу ексклюзивним, не схожим на інші, дозволяє наявність різноманітного обладнання, що лежить в основі гарної репутації сервісу. Тому, коли постало питання про розширення асортименту пристроїв, компанія VDM Group виділила ключові вимоги до майбутньої техніки: економічність, надійність та простота у встановленні і налаштуванні.

Денис Лопатюк, директор сервісу VDM Group, коментує: «Ми постійно співпрацюємо з різними виробниками техніки, тестуємо, порівнюємо та обираємо все найкраще для наших клієнтів. Тому сьогодні ми зупинили вибір на інсталяційному проєкторі Epson EB-5530U. Ця модель є для нас універсальною, адже завдяки високій яскравості 5500 лм ми можемо проєціювати однаково чіткі та насичені зображення в затемненому й освітленому приміщеннях. Оптимальне співвідношення ціни й низької собівартості володіння завдяки великому ресурсу роботи лампи до 10 000 годин дозволило нам швидше окупити вкладені кошти. Що досить важливо — Epson EB-5530U невибагливий до встановлення: наші технічні спеціалісти можуть швидко налаштувати проєктор у будь-якому приміщенні. Це дозволяє нам бути впевненими у тому, що все обладнання буде готове до роботи вчасно».

Проєктор Epson EB-5530U поєднує в собі технологію 3LCD та роздільну здатність WUXGA (1920 × 1200), що дозволяє отримати максимально природне відтворення кольорів з відмінною деталізацією зображення. А завдяки високій контрастності 5000:1 чорний колір є більш насиченим та глибоким, відкриваючи широкі можливості використання техніки як для бізнес-презентацій, так і для різноманітних інсталяцій. Проєктор Epson EB-5530U підтримує стандарт Miracast та оснащений інтерфейсом HDBaseT, що дозволяє легко і швидко підключатися до ноутбуків, екранів та презентерів.

Денис Лопатюк продовжує: «Сучасний відвідувач будь-якого заходу став більш вимогливим і очікує отримати якісну візуальну картинку. Ми — фахівці своєї справи і можемо взяти на себе організацію будь-якого заходу, надавши клієнтові можливість зосередитися на своїй роботі. Завдяки техніці Epson ми можемо бути впевнені, що зробили ставку на обладнання, яке нас не підведе».