Epson SureColor SC-B6000: принт-студія в одному пристрої

Велике виробниче об’єднання ДП ВО «Карпати» обладнало інженерний відділ підприємства широкоформатним принтером Epson SureColor SC-B6000. Зараз друк графічних матеріалів відбувається у найкоротші терміни з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Велике виробниче об’єднання ДП ВО «Карпати» обладнало інженерний відділ підприємства широкоформатним принтером Epson SureColor SC-B6000. Зараз друк графічних матеріалів відбувається у найкоротші терміни з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Промислове підприємство ДП ВО «Карпати» є одним із провідних постачальників кабельно-провідникової продукції для автомобільної галузі. Підприємство розширило виробництво, збільшило кількість нових проєктів, у результаті чого зросла потреба в друці технічної та супровідної документації. Тому пошук рішення, яке допомогло б оперативно отримувати відбитки високої якості з невеликими фінансовими витратами, став базовою вимогою для інженерного відділу. А виконати це завдання вдалось за допомогою широкоформатного принтера Epson SureColor SC-B6000.

Розповідає Роман Корнєєв, ІТ-менеджер підприємства ДП ВО «Карпати»: «Покупка широкоформатного принтера Epson SureColor SC-B6000 стала економічно вигідною інвестицією для підприємства, оскільки це дозволило суттєво знизити витрати на друк. Завдяки великим ємностям для чорнила собівартість відбитка стала нижчою, а надійні компоненти пристрою дозволяють принтеру справлятися з великими об’ємами потокового друку.

Раніше нам доводилося роздруковувати креслення та візуальні інструкції в принт-студіях або передавати для друку іноземним партнерам, що призводило до витрат як грошей, так і часу. Зараз процес друку відбувається набагато простіше: ми можемо самостійно у себе в офісі в будь-якій кількості швидко надрукувати яскраві та чіткі зображення великого формату, не звертаючись до сторонніх компаній».

Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-B6000 оснащений великими 1,5-літровими ємностями для чорнил, які легко дозаправити, не перериваючи роботу пристрою, що особливо актуально, коли мова йде про великі об’єми друку.

Висока швидкість друку до 69,5 кв.м/год разом з оригінальними водорозчинними чорнилами Epson дозволяє отримувати яскраві, стійкі до вицвітання відбитки. Друкувальна головка Epson Micro Piezo TFP здатна формувати краплі чорнил надмалого розміру, завдяки чому досягається неймовірна чіткість і точність друку. Ці характеристики дозволяють мати у себе в офісі універсальну принт-студію в одному пристрої, яка підійде для економічного та якісного друку як рекламної продукції, так і матеріалів ГІС та САПР.

Роман Корнєєв продовжує: «Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-B6000 повністю відповідає нашим вимогам: економить час і гроші, а також, що особливо важливо, — зараз наші інженери можуть швидше виконувати свої проєкти, оскільки їм більше не потрібно витрачати час на очікування готових відбитків від різних підрядників».